skawa92krzycho

Pomocnik pilnie poszukiwany...

182 postów w tym temacie

Witam wyrażę się krótko :)

Potrzebuję osoby która potrafiłaby przenieść mapkę z OMSI 1 ==> OMSI 2. Osoby chętne zapraszam na PW :) Co w zamian dogadamy się na PW :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Potrzebuję osoby która dostarczy mi zdjęcia w wysokiej rozdzielczości szczegółowych elementów do MANa NLxx3 lub jego pochodnych, chodzi o światła z przodu, z tyłu, układ środka i tak dalej.

Proszę pisać na GG:7340713 lub na PW na forum!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam serdecznie, poszukuję osoby, która ma wiedzę na temat programów do modelowania obiektów i byłaby w stanie wytłumaczyć tworzenie przeźroczystej alphy oraz tworzenia owalnych zakończeń np. w wysepkach autobusowych, a także tworzenia boków budynków do dachu typu V, czyli taki jak zastosowany w tym budynku: http://bi.gazeta.pl/im/8/10159/z10159268X.jpg

Z góry przepraszam za wszelkie określenia, które są nieprawidłowe, chciałem po prostu nakreślić obszar, którego zbytnio nie rozumiem.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Poszukuję osoby, która skróciłaby mi ściany pewnego marketu z mojej mapki.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Siemka, potrzebuję osoby która umie robić budynki do omsi, jest to niezbędne do wznowienia prac nad Gdańskiem gdyż poprzedni użytkownik nie odpowiada na gg od paru miesięcy. Kontakt na PW.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Potrzebuję wszelkich materiałów do Autosana H9-35. Głównie rozchodzi się o dźwięki. Kontakt na PW.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Osobę która stworzyła by mi malowania do mojej mapy na wybrane przeze mnie autobusy wedle moich przemyśleń. Kontakt na PW.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Poszukuję osoby, która wymodelowałaby dla mnie prostokątny budynek. (mam gotowe fototekstury). Szersze info na PW.

[mod]Post wyżej usunięty, a ten skrócony/Omni[/mod]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, wiem, że to już któryś raz z rzędu ale proszę osoby które potrafią dobrze robić Kostki AI na podstawie ułożonych Invisów :) Bardzo Pilne :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam. Poszukuję osób, które dobrze umieją modelować budynki. Bardzo przyda się to do mapy Warszawy. Kontakt na PW :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam,

w dniu 24.03.14 rozpocząłem budowę mapy Warszawy lini 718 i 805. Potrzebuje osoby, która pomogłaby mi z tworzeniem otoczenia.

email: daniel.boguszewski@wp.pl

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, tworzę mapę pt. Projekt Wrocław. Szukam osoby, która współtworzyłaby ten projekt. Zapraszam do kontaktu na PW, moim skype: michalsolaris lub GG: 46333361.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Poszukuję osoby, która umie wykonywać backdropy. Chętnych do pomocy zapraszam na PW.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Poszukuję osoby, która wymodelowała by mi dość duże rondo (podobne do tego Sybiraków w Szczecinie). Rondo oczywiście musi być dobrze zrobione, bo jak ktoś źle zrobi i nie będzie miał chęci poprawić no to wiadomo.

Nagrody to:

- +3 punkty reputacji

- beta-tester mapy

- podziękowanie w readme i w temacie

- dorzucona cegiełka do tworzenia polskiej sceny OMSI

Zapraszam do zgłoszeń! :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Poszukuję osoby przy tworzeniu mapy Mikołów zainteresowanych proszę pisać na PW

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Poszukuje osoby, która była by w stanie nagrać dźwięki skrzyni Voith D851.3 (3-biegowy automat) w połączeniu z silnikiem Iveco 8060.45. Z mojej wiedzy wynika, ze stosowano takie połączenia w Jelczach M101I i w Jelczach L100. Również jeśli ktoś by wiedział, jak sa już takie dźwięki do OMSI w jakimś modelu to bardzo proszę o kontakt PW/GG:11980559

W zamian mogę zaoferować pomoc w tworzeniu modelu na etapie konwertowania/skryptowania.

Z góry dzięki, pozdrawiam Invis.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Poszukuję kogoś, kto wykona dla mnie kilka obiektów w formie backdropów :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Poszukuje kogos, kto mi pomoze stworzyc realna mape miasta stolecznego Warszawy (zdjecia, ew. pomoc w edytorze) Szczegolu na pw.

@down Nie miałem zamiaru

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Poszukuje kogos' date=' kto mi pomoze stworzyc realna mape miasta stolecznego Warszawy (zdjecia, ew. pomoc w edytorze) Szczegolu na pw.

[/quote']

Zdjęcia są na google street view, a mapy nikt za Ciebie w edytorze nie zrobi. Nie dziękuj.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Poszukuję osoby która stworzy mi model Dworca Autobusowego na wzór dworca PKP w Mikołowie. Kontakt na PW.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam!

Pilnie poszukuje osoby, która dla firmy HELIOS stworzyłaby modyfikację do autobusu MAN Lion's City 1DTF v1.2.

Modyfikacja obejmowałaby:

1. Zmianę tekstury wewnętrznego ekranu LCD (na wzór ekranu firmy Pixel o nazwie XID 220).

2. Wymodelowanie oraz oteksturowanie:

-Automatu Biletowego Pixel APM,

-Bramek do liczenia pasażerów.

3. Wymodelowanie i oteksturowanie kasowników Pixel NJ24COT,

4. Zmianę tekstury Sterowniko-Bileterki wg. firmowego schematu.

Szczegóły zostałyby ustalone w czasie rozmowy.

Co oferujemy w zamian?

1. Przy tworzeniu modyfikacji udostępniamy filmy z działania urządzeń, oraz udzielamy wszelkich informacji o danym produkcie, zdjęcia itd.

2. Zapowiedzi oryginalne pixelowskie (do uzgodnienia co, gdzie, jakie i na jakich warunkach).

3. Pomoc w tworzeniu późniejszych dodatków związanych z firmą Pixel.

4. Można coś jeszcze utargować.

5. Możliwość stażu w naszej firmie.

Przy tworzeniu modyfikacji, prosilibyśmy aby było "raz na ruski rok" ukazane zdjęcie, lub filmik pokazujące działanie urządzenia.

My wiemy, że jest to dużo roboty, wiemy też że istnieje też coś takiego jak życie prywatne, inne zajęcia. Ale w miarę możliwości, czasu i chęci prosilibyśmy o wykonanie tej modyfikacji. Jest to dla nas bardzo ważne. Czas wykonania nie gra roli... my się do wszystkiego ustosunkujemy.

Prosimy o kontakt na PW, lub na GG: 38264000

lub Heliossip@wp.pl

Pozdrawia, Zespół Helios!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

UWAGA

Mapa

Projekt_Gliwice (Mapa Realna)

Pomoc przy tworzeniu mapy, Pomoc przy stworzeniu dedykowanych (dla mapy) skrzyżowań. Szukam osób doświadczonych w tworzeniu map!

Pisać na PW lub na e-mail mateusz7833@wp.pl

Pozdrawiam 8)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po raz kolejny poszukuje osób chętnych do robienia dodatku "Szczecin linia 75/521". Mapę robię na razie sam, ponieważ jeden który mi pomagał nie daje jakichkolwiek oznak życia. Więc mapę robię powoli sam, ale jest to dla mnie uciążliwe. Teraz idę do nowej szkoły, więc nie będę miał za wiele czasu na budowę. Oczywiście wzoruje się na podkładach z Google Map, jak i używam danych DEM, więc myśle że układ dróg jest w miarę odwzorowany;) Każdy kto chciałby pomóc, proszę się zgłosić do mnie na PW, lub na gg: 10923407:)

W zamian również oferuje swoją pomoc przy robieniu jakiegoś dodatku ze strony osoby która mi pomagała :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Poszukuję testerów do mapy, którą tworzę.

Mogą to być osoby, które posiadają słabe komputery.

Po wprowadzeniu ostatnich poprawek oddam do testów.

Testerów prosiłbym, żeby się zgłaszali na PW lub e-mailu.

Dziękuje!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta