skawa92krzycho

Pomocnik pilnie poszukiwany...

181 postów w tym temacie

Witam poszukuję pilnie pomocnika który pomoże mi z bryłą autobusu marki Solaris Urbino są tworzone wersje SU 12, 15, 18 i 18 Hybrid osoba chętna zostanie wpisana jako w spół twórca dodatku. Na osoby chętne czekam na na PW lub na GG nr. 51570768 więcej informacji na PW. Osoba chętna najlepiej jak by obsługiwała program Blender ??????.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Potrzebna mi osoba która kontynuuje Projekt Kielce.

Ze względu na małą ilość czasu który poświęcam tej mapie z powodu prac nad drugą mapą, a także jakoś z niedużej ilości chęci szukam kogoś kto dokończy dalszą część mapy. Jak mówiłem tylko linia 35 wg przebiegu sprzed czerwca 2014. Chciałbym żeby co najmniej siatka ulic i budynki były gotowe, a także skrzyżowania wraz ze sygnalizacją. Na mapie jest już docelowe ukształtowanie terenu a także gotowe są osiedla w północnej części miasta, wystarczy na niektórych budynkach wymienić tekstury.

Co jest gotowe i na ile %:

- Ukształtowanie terenu - 100% (co najwyżej drobne poprawki ale najcięższe za mną)

- Układ ulic - 55%

- Budynki - 40%

- Skrzyżowania - brak

- Rozkłady - brak (będzie obowiązywał rozkład z 2013r.)

- Ruch AI także do uporządkowania.

Ogólnie mapa powinna być stylizowana na rok 2013, przed zakończeniem budowy węzła Żelazna. Do działania mojej mapy trzeba ściągnąć mapę Szczecina oraz Skarżyska (chociaż to co jest w mojej paczce powinno starczyć). Kontaktować się można przez PW lub mail.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Poszukuję osobę, która wykonałaby dla mnie kilka tekstur billboardów :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Poszukiwana osoba mogąca zrobić ruch AI na mapie Wałbrzycha autorstwa dalbieva. Bez tego mapa nie może być wydana.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam poszukuję pilnie osoby która nagra dźwięki Sosnowieckich Solarisów i zrobi to na zajezdni PKM Sosnowiec (osoba ze Śląska) wszystkie niezbędne zgody są i zostaną udostępnione dwa Solarisy Urbino 15 oraz dwa Solarisy Urbino 18 Hybrid, każdy z tych autobusów posiada inne dźwięki wiem bo każdym jechałem, a zostaną udostępnione takie autobusy (po jednym z wymienionych):

- Solaris Urbino 15 nr. taborowy od 300 do 348 (nagranie dźwięków, zdjęcia na tekstury)

- Solaris Urbino 15 nr. taborowy od 400 do 415 (nagranie dźwięków, zdjęcia na tekstury)

- Solaris Urbino 18 Hybrid nr. taborowy 500 (nagranie dźwięków, zdjęcia na tekstury)

- Solaris Urbino 18 Hybrid nr. taborowy 505 (nagranie dźwięków, zdjęcia na tekstury)

- MAN NG323 A23 (zdjęcia na tekstury)

- reszta po wcześniejszym poinformowaniu zajezdni PKM Sosnowiec

Jak napisałem wyżej najlepiej osoba zamieszkująca w pobliżu Sosnowca żeby nie miała problemów z dojazdem na zajezdnię znajdującą się w Sosnowcu przy ul. Lenartowicza 73.

Powiem krótko to nie są żarty wejście jest załatwiane przez pana Macieja Adamca oraz Dyrektora PKM Sosnowiec. Autobusy będą udostępniane jeden dziennie chyba że uda się nagrać dźwięki więcej niż z jednego autobusu przez dzień to zostanie udostępniony kolejny.

Co w zamian nie muszę chyba pisać bo wszystko jest na zajezdni, w razie jak by osoba nagrywająca chciała nagrać dźwięki lub zdjęcia z innego autobusu to nie będzie z tym żadnego problemu.

A to autobusy znajdujące się we flocie PKM Sosnowiec:

Muzeum Będzin:

- Jelcz M11, Jelcz 043, Jelcz 120M, Ikarus 260.04, Ikarus 280.26, MAN EL202, Ikarus 280/A Techniczny

Zajezdnia Sosnowiec (autobusy z zajezdni w Dąbrowie Górniczej zostaną przywiezione na zajezdnię w Sosnowcu w razie naszych potrzeb):

MAN NL202, MAN NL262, MAN NG312, MAN NL313-15, Gräf & Stift NL313-15, MAN NG313, MAN EL263 Lion`s City, Jelcz M121, Jelcz M121I3, Mercedes-Benz Conecto LF, Mercedes-Benz O530, Mercedes-Benz O530L, Mercedes-Benz O530G, Solaris Urbino 12 II, Solaris Urbino 12 III, Solaris Urbino 15 II.

Ofert proszę składać na PW, czekam z niecierpliwością.

PS. Jeżeli nie ma osób chętnych na taką opcję to proszę chociaż o pomoc co trzeba nagrać żeby to miało ręce i nogi ????.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam. Poszukuję osoby, która wymodeluje kilka dedykowanych obiektów do nowo powstającej mapy. Zainteresowanych proszę o wiadomość na PW :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Poszukuję kogoś, kto byłby w stanie wykonać kilka obiektów do mojej mapy Warszawy (do ustalenia przez PW). Osoby chętne do pomocy proszę o PW. :) 

Pzdr.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, tworzę fikcyjną mapę. Poszukuję kogoś do współpracy. Osoby, która byłaby w stanie modelować obiekty (lub dostosować istniejące). Mapa tworzona jest raczej prywatnie, więc myślę że będzie niezłym kąskiem dla ewentualnego pomocnika.

Na dzień dzisiejszy potrzeba budynków zajezdni (biurowiec, hale warsztatowe), stworzyć ruch drogowy oraz "ożywić" sygnalizacje świetlne.

Jeżeli jesteś zainteresowany kooperacją - pisz na PW, zapraszam!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cześć.

Potrzebuje pomocy związanej z tworzeniem realnej mapy Kielc. Chciałbym stworzyć linię 35 (Żytnia I-Osiedle Świętokrzyskie) Zaczynam dopiero się uczyć korzystać z edytora, a chciałbym utrzymać jak największą realność mapy.

Problem polega na tym że nie umiem odwzorowywac terenu i ani odpowiednich dróg(spliny)

Dodatkowo nie umiem pisać alitisu ani robić trasy.

Chciałbym aby ktoś powoli wprowadził mnie w te pojęcia , abyśmy razem mogli stworzyć Kielce.

Co oferuje?

-Miłą atmosferę na skype czy ts3

-Wpływ na rozwój mapy (współudział)

-Stały dostęp do elementów mapy i samej mapy

- Uczciwość i szacunek

To nie jest żart , że po chwili znudze się i porzuce projekt. Mapa jest robiona na serio.

Niestety jako początkujący dopiero uczę się podstaw, i sam za wiele nie zdziałam.

Liczę że ktoś potraktuje mnie na serio a nie Na żarty.

Kontakt przez PW

Pozdrawiam , Shadow

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jest wiele poradników jak zrobić mapy. Tego Ci nikt nie wytłumaczy - sam musisz się tego nauczyć

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, potrzebuję pomocy w zrobieniu hof-a,

Zainteresowanych proszę o kontakt przez PW

Pozdrawiam,

pinio_2002

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Rozpocząłem projekt Poznan-Nowe Miasto planuję z biegiem czasu stworzyć w miarę jak najwięcej tras zaczynam od Starołęki ale samemu zajmie mi to wieki. Chętnych do współpracy zapraszam na GG: 5121441. Mapka będzie z koordynatami Światowymi oraz podkładami co sprawi że układ dróg oraz okolica będzie bardziej realistyczna. Potrafię modelować obiekty, skrzyżowania, spliny, ale marny ze mnie fotograf. Fajnie jak znajdzie się ktoś komu zlece jakieś drobne zadania nie koniecznie związane z fotografowaniem każdy wkład będzie ważny i istotny zwłaszcza ten który jest dla mnie nie osiągalny pod względem umiejętności. Tak więc wracając do planu prac na start pierwsza wersja mapy to linie 89,94 potem 58, druga wersja mapy to plan jest taki 65 i 247. wersja 3 przewiduje linie z dworca na Ratajach. Jeśli czas, chęci i motywacja zostaną to na koniec Śródka dawna 70 i 73 oraz nocna 237. Albo inne trasy np. z Franowa wszystko do uzgodnienia podczas budowy. A ponieważ nowe miasto jest spore będzie w czym wybierać. Ja osobiście jestem ze Starołęki stąd ten rejon idzie na pierwszy ogień.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Potrzebuje chętnej osoby do małej pomocy z pewną teksturą wnętrza w Solarisie od altera. Screeny z początku prac dam chętnej osobie na PW. Teoretycznie łatwe zadanie, ale jednak jest mały kłopot i potrzebuje pomocy.

Jak już wyżej wspomniałem kontakt PW.

Pozdrawiam, Shadow

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sprawa dotyczy tramwaju polskiej produkcji : PESA.

Potrzebuję go do mapy - konstala już posiadam, ale dobrze by było jeśli po realnej mapie jeździły równie realne PESY.

Jeśli ktoś może, chce i potrafi zrobić tramwaj taki jak w załącznikach to pisać na priv albo poniżej. 

W zamian mogę pomóc przy skrzyżowaniach na mapach (własnej roboty - nie splines)

Dzięki i czekam. 

P.s :

Jeśli ktoś jeszcze mógł zrobić mi teksturę (malowanie) Warszawskie do konstala to byłbym wdzięczny.

post-17982-1461608865,9866_thumb.png

post-17982-1461608866,0208_thumb.jpg

post-17982-1461608866,0417_thumb.jpg

post-17982-1461608868,9136_thumb.jpg

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy mógłby mi ktoś pomóc przy wykonaniu tramwaju Pesa Swing do OMSI2 takiego jak na zdjęciach

post-27949-1461608869,3024_thumb.jpg

post-27949-1461608869,9961_thumb.jpg

post-27949-1461608870,056_thumb.jpg

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Potrzebuje pomocy do stworzenia MAN-A NG313 od podstaw

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Potrzebuję pomocy w sprawie przeniesienia kabin i ewentualnie innych detali między modelami. Więcej szczegółów tutaj

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam!

Pilnie poszukuje osoby znającej się na modelowaniu obiektów. Otóż jest to niezbędny zabieg, aby mapa Kielc mogła powstać. Sam nie potrafię modelować (niestety) , ale mogę zrobić zdjęcia na fototekstury. Teoretycznie mógłbym nauczyć się modelować, ale mimo to jest mi ktoś taki potrzebny (zresztą sam uczyłbym się baaardzo długo) , nawet by mnie wprowadził w pojęcie o co w tym biega :) Jeśli jest ktoś chętny, to proszę o zgłoszenie się do mnie na PW. Liczę na twoją/waszą pomoc.

Pozdrawiam, Shadow

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Poszukuję osób, które chcą poświęcić swój czas i potrafią modelować obiekty do symulatora OMSI korzystając ze zdjęć z Google Maps.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szukam osoby, która wymodeluje dwa obiekty do mapy Szczecina - CH Kinga oraz budynki ZCH Police. Zdjęcia (tekstury) mogę dostarczyć. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam pilnie poszukuję osoby która opanuje skrzyżowania i kostki ruchu AI na mojej mapie Fikcyjnego Sosnowca która jest właśnie w budowie oraz osoby która opanuje budowę lasów z którymi też będę miał problem w zamian oferuję współautorstwo mapy Fikcyjnego Sosnowca osoby zainteresowane pomocą zapraszam na PW i składane ofert pomocy, o to kilka screenów poglądowych na skrzyżowania:

250x150http://i.imgur.com/Acu66c0.png[/img] 250x150http://i.imgur.com/9xGfKQt.png[/img] 250x150http://i.imgur.com/7vXO1M2.png[/img] 

250x150http://i.imgur.com/rORUv46.png[/img]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Poszukuję stałej ekipy, do budowy i późniejszej rozbudowy mapy Gdyni (a właściwie trójmiasta.). Na początek celem jest stworzenie linii 181, a kierunek dalszego rozwoju się ustali.

Wymóg podstawowy: Podstawowa umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji Mercurial, konto na bitbucket.org. Konto jest darmowe, z obsługą Mercurial i programu TortoiseHG mogę pomóc.

Zainteresowany jestem jedynie osobami zdeterminowanymi, którzy nie zniechęcą się po napotkaniu trudności. Map Gdyni w produkcji było kilka, wszystkie upadły. Ten projekt ma być pierwszym doprowadzonym do końca.

CV (a właściwie krótką rozpiskę co chcesz robić/co potrafisz) proszę słać na kontakt(at)omsi2.pl.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam!

Poszukuje osoby,która mogłaby pomóc przy budowie zabudowy kabiny do MAN-ów od podstaw.

Oraz jakiego programu do takich rzeczy używać.

Chętnych zapraszam na PW.

Nagroda: Pomoc przy budowie mapy,zrobienie HOF-ów

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta