sgo

Filmy z gry OMSI

240 postów w tym temacie

Powtórka wczorajszej transmisji skoków autobusów. Niestety najdalszy skok zakończył się nieciekawie dla ikara.

Ikar wrócił na następne zawodu Pucharu Świata. :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witaj. Co się stało z tym gameplayem z linii 82? Najpierw nie chciał się odtworzyć, potem się usunął. Czy będzie można go kiedyś jeszcze obejrzeć?

Pozdrawiam, solariskuba

PS Czemu usunąłeś numeracje gameplayów? Był większy porządek. :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No youtube walnął focha i kilka moich filmów przestało działać. Niżej na nowo nagrany wspomniany przez Ciebie film. Numeracja zniknęła, bo chcąc wrzucić Wam kolejny film, było by nie po kolei, więc tak jest wygodniej.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przejażdżka MB Citaro G FaceLift. To jest mój pierwszy taki filmik, więc bądźcie dla mnie wyrozumiali, panowie :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witajcie serdecznie,

otóż dziś otwieram swój kanał z filmami o OMSI. Początkowo nie mam mikrofonu, więc planuję tylko robić nieme gameplaye i pokazy screenowe. Jednak z czasem, gdy dostanę mikrofon to będą oczywiście lepsze filmiki - lecz na to trzeba jeszcze poczekać. Oto dziś przedstawiam Wam zerowy filmik z serii "Ze świata OMSI" - jest to próbny film. Większość screenów możecie już znać. Ja już dziś Was zapraszam do tworzenia tych filmików razem ze mną. Od dziś jeżeli chcecie, by wasze screeny pojawiały się w tej serii, proszę pisać na PW, że WSZYSTKIE wasze screeny mogę dodawać do następnych odcinków. A więc zapraszam do pisania na PW - oto próbka pierwszego, a właściwie próbnego odcinka.

Witajcie serdecznie,

otóż dziś otwieram swój kanał z filmami o OMSI. Początkowo nie mam mikrofonu, więc planuję tylko robić nieme gameplaye i pokazy screenowe. Jednak z czasem, gdy dostanę mikrofon to będą oczywiście lepsze filmiki - lecz na to trzeba jeszcze poczekać. Oto dziś przedstawiam Wam zerowy filmik z serii "Ze świata OMSI" - jest to próbny film. Większość screenów możecie już znać. Ja już dziś Was zapraszam do tworzenia tych filmików razem ze mną. Od dziś jeżeli chcecie, by wasze screeny pojawiały się w tej serii, proszę pisać na PW, że WSZYSTKIE wasze screeny mogę dodawać do następnych odcinków. A więc zapraszam do pisania na PW - oto próbka pierwszego, a właściwie próbnego odcinka.

http://www.youtube.com/watch?v=nWmrmLFuSTI&feature=youtu.be

Proszę o komentarze pod filmem i na PW - zapraszam też do zgłaszania swoich screenów na PW! To tylko jedno PW, a Wasze screeny pojawią się w filmach (oczywiście nie wszystkie ;) )

Pozdrawiam serdecznie! :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witajcie! Oto dziś, po wczorajszej premierze kanału zapraszam Was na pierwszy gameplay z gry OMSI. Na początek oczywiście Grundorf i linia 76. Autobus Solaris Urbino 10. Oglądajcie, subskrybujcie, komentujcie! Pozdrawiam. ;)

PS Zgłaszajcie u mnie swoje screeny, bo to wy będziecie tworzyć następny odcinek serii "Ze świata OMSI"! Nie pożałujecie! Co do wszystkich screenów, to chodzi o wszystkie z tematu o screenach. Inne nie ;)

http://http://www.youtube.com/watch?v=uJqcCjHoTWY&feature=youtu.be

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Powiem tak. Moim zdaniem oglądanie samej jazdy nie jest zbyt ciekawe. Gdybyś to oprawił swoim komentarzem głosowym to byłoby całkiem inaczej i z chęcią bym obejrzał/posłuchał. W przeciwnym wypadku filmik jak ich pełno :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta