sgo

Filmy z gry OMSI

241 postów w tym temacie

Ten drugi już dawno obejrzany. :) Jest się tym szybszym jak się śledzi kanał busmaster... :) Polecam filmiki, bo są naprawdę świetne! Jedne z lepszych! Serdecznie polecam wszystkich niezdecydowanym. Przeciwnie - przez te prawie 50 minut na Szczecinie nic mnie nie znudziło. :) Pozdrawiam!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bardzo fajny filmik - wcale nie zrobiłeś z siebie debila :P , nawet nie walnąłeś w nic :D. No może przestraszyłeś śmiertelnie tą babkę na Cyryla i Metodego, ale to szczegół. :D Czekam niecierpliwie na gameplay z Fikcyjnego Pomorza w wersji 3. :) Poza tym, mam małą uwagę - myślę, że zasługującą na uwagę mapą jedynie do OMSI 2 jest Hornaszewo Solarisa, które jest świetną mapą. No chyba że uważasz inaczej lub po prostu zapomniałeś o niej wspomnieć. Naprawdę świetny przejazd, czekamy na więcej!

Pozdrawiam! :)

PS Premiera pierwszego odcinka "Ze świata OMSI" się trochę przesunie (info dla wtajemniczonych :P )

PS 2 Niedługo gameplay na moim kanale będzie dostępny :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak zwykle rewelacja :P Z wielką ochotą słucham tudzież oglądam Twoje gameplay'e :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W ten dzisiejszy piękny, wielkanocny wieczór zapraszam Was do obejrzenia najnowszego odcinka "Ze świata OMSI". Premiera się trochę przesunęła ze względu na natłok pracy (vFirmy, moja mapa, nagrywanie gameplayi, które niedługo się pojawią), ale wreszcie w ten uroczysty dzień mogę Wam przedstawić najnowszy odcinek. Za pomoc dziękuję wielu osobom, dlatego proszę wszystkich o przeczytanie opisu filmu. Jeżeli chcecie, aby struktura odcinków się zmieniła, walcie śmiało na PW! :)

https://www.youtube.com/watch?v=WCypR_ZQXY8&feature=youtu.be

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta