otto88

[wydzielono]Pruszków L11 Pruszków.

68 postów w tym temacie

Witajcie oto moje dzieło. Mapa realnej linii L 11 z Pruszkowa. Nie jest zbyt skomplikowana w jeździe. Jednakże według mnie wymaga sporej wprawy w manewrowaniu. Ja na ten przykład jestem jak Robert Kubica i ciągle obtłukuje innych kierowców ;). Mam zamiar dobudować jeszcze dwie linie do tej mapy. Jedna będzie bardzo długo... bo będzie prowadzić aż do Podwarszawskich Janek a druga będzie do Tesco :). Będą to także linie realne ! Jednakże musi to poczekać ze względu na obowiązki (studencko-firmowe). Miłej zabawy !

l11kopia.jpg

Kolejna aktualizacja ! Rozkład już działa ! Wrzuciłem tam, drogi, skrzyżowania i inne rzeczy wykorzystane w pracy z edytorem. :38 Why thank you:

http://www.megaupload.com/?d=JPLVQ74R

[link sprawdzony 29-12-2011]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z góry ostrzegam, iż linia to 01137, a nie 01138, jak kolega podał w readme. (Error w mailu :P )

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja dźwięk mam tylko chyba coś nie tak jest z rozkładem jazdy bo na każdym przestanku mam taką samą godzinę odjazdu np. 15:08!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mi z kolei wywala błędy przy ładowaniu mapy że brakuje jakiś plików...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mi też wywala jakieś błędy że nie mam plików chodź mam zainstalowane najnowsze skrzyżowania:)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1. Nie działa rozkład jazdy - nie można wybrać kursu, gdyż jest tylko do wyboru linia L11 i więcej nie ma nic.

2. Nie wczytuje plików ze skrzyżowaniami.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1. Mam coś z rozkładem jazdy ponieważ na każdym przystanku ma być np. 10:08.

2. By przejechać całą mapę trzeba użyć edytora ponieważ na drodze znajduję się krzak który trzeba usunąć.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Rozumiem. Posprawdzam wszystko. :)

Faktycznie rozkład jest zrypany ! A ja przecież ustawiałem kursowanie co 30 min...

Już wiem w czym problem. Postaram się go naprawić.

1. Nie działa rozkład jazdy - nie można wybrać kursu' date=' gdyż jest tylko do wyboru linia L11 i więcej nie ma nic.

2. Nie wczytuje plików ze skrzyżowaniami.

[/quote']

Jest tylko jeden kurs. Bo to jedna linia ;-). I jest to linia objazdowa. Czyli startujesz i kończysz w tym samym miejscu :). Rozkład jazdy jest zrypany jeżeli chodzi o czas. Zapomniałem ustawić czas potrzebny na przejazd. Są tam mili sekundy w standardzie... A co z tymi plikami. Użyłem tylko skrzyżowań z tego najnowszego pliku na tym forum.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No tak mimo iż dodałem te nowe skrzyżowania to dalej wywala błąd jak wcześniej. Widać coś tu jest nie dopracowane niestety.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jaki błąd Ci wywala ? i które skrzyżowanie ? Nikt inny nic nie mówił o takim problemie. Ja korzystałem z ADDON_SimpleStreets.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam takie same błędy ale nie widzę z tym związanych żadnych utrat w mapie , a i jeszcze nie wysiadają pasażerowie na ostatnim przestanku ten sam problem co na mapie Wrocławia:(

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szczerze mówiąc nie bardzo umiem to ustawić. Jestem amatorem... Staram się jak mogę... Zawsze można wywalić autobus i wrzucić nowy ;-). Jak ktoś wie jak to zrobić to niech zobaczy. Nie masz muru :) to nie ulica. Wrzucę ten INGOLSTADT do nowej paczuszki z naprawioną mapą :).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja nadal mówię, że lipa.

Skoro rozkład nie działa, to skąd mam wiedzieć o której godzinie odjechać z przystanku?

Po drugie - u mnie 80% mapy to trawa. Jeździ się po trawie, nie ma ulic ani skrzyżowań...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Drogi Konradzie ! Nowa paczka zawiera mapę poprawioną. Z poprawionym rozkładem jazdy ! A jak masz już jakiś problem i nie wiesz kiedy masz odjazd polecam użycie połączenia klawiszy Shift+Y :). Po ustawieniu danej godziny odjazdu masz informację ile minut Ci zostało...W nowej paczce wrzuciłem również wykorzystane ulice, skrzyżowania i inne rzeczy. Wystarczy je wgrać. Ja używałem tylko najnowszych ulic z forum. Pobierałeś w ogóle nową paczkę? U mnie wszystko gra i buczy... 8=>

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nadal rozkład jazdy jest popsuty na kartce nad głową na każdym przestanku mam być o 19:00 coś jest nie tak:(

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Drogi Konradzie ! Nowa paczka zawiera mapę poprawioną. Z poprawionym rozkładem jazdy ! A jak masz już jakiś problem i nie wiesz kiedy masz odjazd polecam użycie połączenia klawiszy Shift+Y :). Po ustawieniu danej godziny odjazdu masz informację ile minut Ci zostało...W nowej paczce wrzuciłem również wykorzystane ulice' date=' skrzyżowania i inne rzeczy. Wystarczy je wgrać. Ja używałem tylko najnowszych ulic z forum. Pobierałeś w ogóle nową paczkę? U mnie wszystko gra i buczy... 8=>

[/quote']

Przecież mówiłem, że nie mogę wybrać własnie godziny odjazdu. Jest tylko linia L11 i nie ma nic w okienku do wyboru kursu.

Tak, pobrałem i zainstalowałem wszystko to, co wspomniałeś wyżej - ale nadal nie działa i wywala jakiś błąd przy ładowaniu - beztytuu5g.th.jpg

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ta paczka znajduje się w obiektach. Szukajcie sami ludzie bo szukanie nie boli.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nadal rozkład jazdy jest popsuty na kartce nad głową na każdym przestanku mam być o 19:00 coś jest nie tak:(

Faktycznie. Ale tylko na tej kartce rozkład działa normalnie. Wystarczy uruchomić shift+y. Ustawiłem rozkład tak jak w mapie szymankowice. Ale jeszcze popatrzę dokładniej jak by to ustawić aby i tam było ok. Zresztą sami zobaczcie ile elementów może umknąć :). Tak to bywa jak się człowiek zajmuje wieloma sprawami naraz... Nowa paczka jest w pierwszym poście. Aktualizację tam będę wrzucał. Rudy też ma rację. Wszystkie rzeczy brałem z naszego forum. A widzicie tam jakieś wizualne sprawy ? Czy mapa wygląda realnie w waszych oczach ?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chodzi o rozkład to sprawdziłem pod Shift+y i też było tak samo ciągle jedna godzina na każdym przystanku:(

A czy mapka jest realne tego nie powiem bo nigdy nie byłem w Pruszkowie ale jedno mogę powiedzieć jest ciasno i wąsko,a czasami AI jest tak denerwujące że aż nie da się wytrzymać powinni to naprawić bo to jest dla mnie największy minus tej gry:P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chodzi o rozkład to sprawdziłem pod Shift+y i też było tak samo ciągle jedna godzina na każdym przystanku:(

A czy mapka jest realne tego nie powiem bo nigdy nie byłem w Pruszkowie ale jedno mogę powiedzieć jest ciasno i wąsko' date='a czasami AI jest tak denerwujące że aż nie da się wytrzymać powinni to naprawić bo to jest dla mnie największy minus tej gry:P

[/quote']

W tych rozkładach nie jestem zbyt mocny. Teraz jak próbowałem zmienić rozkład to mi wywala jakieś errory. Dobrze, że mam kopię awaryjną ! Nie chodziło mi o odwzorowanie :). Ale o ogólne wrażenia :). Jest ciasno i wąsko bo tak jest i kierowcy jakoś muszą sobie radzić. Także więc tutaj realność jest :). Co do rozkładu już wiem o co chodzi. Mógłbym także spowodować, że pasażerowie by wysiadali na końcowym przystanku, ale była by ich stała liczba na poszczególnych przystankach. A to chyba było by nudne ?

---------------------------------------------------------

Naprawiłem kwestię rozkładu jazdy. Teraz wyświetla się tak jak należy. 17 minut na przejechanie trasy. Wystarczy jak myślicie ? czy zmniejszyć ? a może powiększyć czas ?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W tych rozkładach nie jestem zbyt mocny. Teraz jak próbowałem zmienić rozkład to mi wywala jakieś errory. Dobrze, że mam kopię awaryjną ! Nie chodziło mi o odwzorowanie :). Ale o ogólne wrażenia :). Jest ciasno i wąsko bo tak jest i kierowcy jakoś muszą sobie radzić. Także więc tutaj realność jest :). Co do rozkładu już wiem o co chodzi. Mógłbym także spowodować, że pasażerowie by wysiadali na końcowym przystanku, ale była by ich stała liczba na poszczególnych przystankach. A to chyba było by nudne ?

Po pewnym czasie stało by się nudne i przewidywalne mi się podoba jak jest wąsko i ciasno wymaga to dobrego wyczucia naszego Mana a i jeszcze coś brakuje jednej strzałki w prawo za ulicą Apteczną 02 i jedna strzałka źle nas prowadzi tak mi się wydaje powinna być w lewo a nas prowadzi prosto znajduje się ona przed przestankiem Kubusia Puchatka 02!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.