otto88

[wydzielono]Pruszków L11 Pruszków.

68 postów w tym temacie

"Po pewnym czasie stało by się nudne i przewidywalne mi się podoba jak jest wąsko i ciasno wymaga to dobrego wyczucia naszego Mana a i jeszcze coś brakuje jednej strzałki w prawo za ulicą Apteczną 02 i jedna strzałka źle nas prowadzi tak mi się wydaje powinna być w lewo a nas prowadzi prosto znajduje się ona przed przestankiem Kubusia Puchatka 02!"

Wiesz wiele fantazji nie mogłem zastosować. W końcu to realna mapa. A trasa nie jest "zbyt widowiskowa" ;-). Tak jechałem teraz i faktycznie. Ja mam taki problem z edytorem, że np. postawię strzałkę w lewo a potem prosto i z automatu ta poprzednia się przestawia... To tak mnie denerwuje, że mam ochotę skopać tyłki autorom gry.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy w mojej kwestii ktoś się wypowie? Nie będę powtarzał posta - jest na poprzedniej stronie, ale jakoś został zlekceważony...... ;-)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy w mojej kwestii ktoś się wypowie? Nie będę powtarzał posta - jest na poprzedniej stronie' date=' ale jakoś został zlekceważony...... ;-)

[/quote']

Konrad ten pierwszy problem z zrzutu jest zagadką ? Ja takie coś miałem w Szymankowicach. A to drugie znaczy, że brakuje Ci dróg. Wszystkie drogi są na forum. Poszukaj. Niedługo wyśle całkowicie ulepszoną mapę ! Zobaczymy co z tego będzie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wrzuciłem nową paczkę ! Tym razem rozkład już całkowicie działa. Poprawiłem ruch na mniejszych drogach. Pobierajcie i jeździjcie ! Pozdrawiam. Damian.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po pobraniu tej nowej paczki jak wpisuje linie i wpisuje route 01 to mi wywala falsche route dlaczego?. Dodam iż kopiowałem pliki identycznie jak poprzednia paczka tylko że wcześniej z route nie było problemu. Pozdrawiam.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Musisz wybrać odpowiednią zajezdnie (przy wyborze busa)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Już działa sorki za zamieszanie. Zawsze zapominam o tej zajezdni :D.

djvista123 jak Ci się podoba trasa :) ?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No trasa jest całkiem fajna . Fajne waskie drogi trzeba dość uważać i dużo czasem sie nakręcić kierownica :D. Ogólnie mapka bardzo przyjemna czekam na rozwój mapki i kolejne linie. Szkoda by było to pozostawić .

P.S Wy serio tam w Pruszkowie macie tak wąsko ? :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No trasa jest całkiem fajna . Fajne waskie drogi trzeba dość uważać i dużo czasem sie nakręcić kierownica :D. Ogólnie mapka bardzo przyjemna czekam na rozwój mapki i kolejne linie. Szkoda by było to pozostawić .

P.S Wy serio tam w Pruszkowie macie tak wąsko ? :D

Cieszy mnie to. Trochę pracy w to włożyłem. Jednakże mapa nie jest zbyt dopracowana. To wszystko wina edytora. Jest istnym koszmarem. Coś postawisz a tu nagle jakiś błąd... ale udało się jakoś to dokończyć :25 Not guilty: . Jeżeli się uda to chętnie dorobię jakieś linie. :). Tak L 11 ma wyjątkową ciasną trasę. A w Omsi są duże autobusy u mnie jeździ ten ze zdjęcia podczas uruchamiania :). On jest mniejszy i jakoś się mieści. A Man ma mały problem :).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam :)

Może ktoś napisać dokładnie co gdzie wkleić bo nie jestem w tym dobry????

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może ktoś napisać dokładnie co gdzie wkleić bo nie jestem w tym dobry????

W czym nie jesteś dobry, w czytaniu ze zrozumieniem?

W paczce jest plik readme, czytałeś go? Tam masz wszystko wyjaśnione.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Raczej tam wszystko znajdziesz w pliku Przeczytaj mnie Kierowco :). Ale ogólnie trzeba mieć większość nowości z forum. Potrzebne są także polskie złotówki :).

------------------

Tworzę nową linie na mapie. Będzie o wiele dłuższa i zmieni charakter z typowo miejskiej na miejsko-wiejsko-autostradową ;-). Czyli Pruszków-C.H. Janki. Poza tym myślę o odtworzeniu linii Jaworznickiej (305 albo coś pokrewnego).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przykro mi, ale u mnie nadal nie działa pomimo zainstalowanej nowej wersji mapy...

beztytuu5o.th.jpg

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szczerze mówiąc, to wydaje mi się, że mam zainstalowane:

beztytuu5k.th.jpg

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na to 1 Ci nie poradzę bo nie wiem o co w tym chodzi. Druga sprawę rozwiążesz pobierając plik dla Konrada.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@kubawx:

Pierwszy komunikat wskazuje na błąd w ścieżce przejazdu danej linii, nie zmieniałeś nic w mapie z poziomu edytora?

Natomiast drugi mówi o braku pliku drogi z paczki wydanej jakiś czas temu (pakiet dróg) - upewnij się źe ściągnąłeś ten pakiet i poprawnie zainstalowałeś

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dokładnie. Ja budując tę trasę sprawdzałem kawałek po kawałeczku czy jest tam jakiś error. I nie miałem żadnych błędów. Trasa powinna być sprawna i nie mieć żadnych uchybień.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Można prosić o wrzucenie tych dróg? Link już nie działa :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Proszę bardzo.

Link do dróg wykorzystanych w mojej mapie:

Drogi

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wrzucisz na inny serwer? Wywala mi błąd:

Plik jest chwilowo niedostępny. Spróbuj ponownie później.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wrzucisz na inny serwer? Wywala mi błąd:

Plik jest chwilowo niedostępny. Spróbuj ponownie później.

Tak sie dzieje czasem z megaupload. Próbuj co jakiś czas w końcu sie uda ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.