kazik2000

[usunięty] Projekty w przygotowaniu - filmy i zdjęcia

2185 postów w tym temacie

W związku z próbą opanowania chaosu i małej reorganizacji działów postanowiłem założyć ten wątek, który będzie naturalną kontynuacją wątku Zagraniczne projekty :).

Pozdrawiam (nie bić proszę :P)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

O taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak xD widać, że coś ogarneli w skryptach bo wcześniej autor napisał, że zawiesza proekt ze względu na skrypty xD a tu proszę :} Nawet jak nie będzie 280-tki to i 260-tką się zadowole xD Można już produkować dźwięki ;)

PZDR siroccoxp

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ten ARC całkiem ładnie się prezentuje widać, że ma wnętrze dopracowane aczkolwiek widać, również, że jeszcze dużo pracy przed nim ;] A to ruskie cudo już wcześniej widziałem ;]

PZDR siroccoxp

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wiem czemu mi się tak wydaje, ale czy ten ARC nie jest za długi trochę ? Jakiś taki niewymiarowy.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

link do Karosy B732 wersji beta

http:// EDIT

Gdzie jest strona twórcy i odnośnik do źródła wystawiony przez autora ? REGULAMIN umieszczania dodatków, pierwszy post więc ulgowo...

//edit

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wie ktoś jak ją odpalić? Bo szczerze to przełączam wszystko i silnik ani drgnie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

trzeba pobrać fix który wyszedł przed chwilą dosłownie. pewnie dlatego dziwnie Ci się gra bo to chyba skrzynie nie automat

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Włączyłem sobie filmik o Karosie i też mi się udało :D Trochę FPSów żre ale wiadomo wersja beta.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Temat tego wątku to "Projekty w przygotowaniu - filmy i zdjęcia."

Każde kolejne pytania o linki do Karosy będą nagradzane upomnieniem. Są od tego odpowiednie działy przypominam zwłaszcza nowicjuszom !

Wracamy do tematu tego wątku.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

LiAZ 677m

PAZ 32051

Będzie się działo;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kiedyś widziałem posta że ruscy szykują wielki pack dodatków i widzę że to prawda mapa, obiekty a teraz modele.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Było ;] .... Aczkolwiek kto wie może go zobaczymy, czy uda im się oskryptować przeguby ;] Odnośnie nowości to jestem pod wielkim wrażeniem tego co tworzy użytkownik "Pedro" na forum OMSI xD Ten mercedes i volvo wymiatają nawet MAN-y xD jezeli beda one tak skonfigurowane jak te busy z gry to będzie rewelacja i wtedy będzie czym się zachwycać :P (czyt. Karosa)

PZDR siroccoxp

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Długo Karosą się nie nacieszycie bo jutro wychodzi FBW :D

So. Today I have finished the bus. The release date is tomorrow 9.5.2011. It need some test because I want to release full version of the FBW without some bugs.

Autorowi się daty popierniczyły bo napisał go dzisiaj, a dzisiaj jest 9-ty. Jak ktoś nie wierzy oto link do tematu http://omnibussimulator.forumieren.com/t3722p90-fbw-bus-convert-to-omsi#71061

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kurna Craxa! Skończ spamować! Ledwie Ci blokada pisania minęła a Ty znowu zaczynasz?

ED: I jeszcze ślady zaciera po sobie :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Widzę Problem z kupowaniem biletów xD:D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To jest tescobus tam nie trzeba biletu :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.