NightHauler

Scania Citywide

165 postów w tym temacie

A jak kwestia dźwięków ? Masz już dobrej jakości dźwięki gotowe do wklejania pod model czy szukasz dźwięków?

Tak pi razy oko uważasz że do wakacji skończysz czy po wakacjach opublikujesz >

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dźwięków nie mam i to jest znaczny problem bo nie mam ich również jak nagrać. Co do wydania modelu to bez odpowiednich dźwięków na pewno nie zostanie wydany.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

nie mam ich również jak nagrać.

A jeśli mogę zapytać, dlaczego akurat taki autobus wybraliście jako oficjalny, polski projekt? Nigdzie w Polsce Citywide nie jeździ, więc było do przewidzenia, że będą z nim problemy. Doceniam ile pracy w niego włoży(łeś/liście), ale uważam, że o wiele lepiej by było jakbyście tworzyli jakiegoś Jelcza, albo i inny masowo jeżdżący po Polce autobus. Już nawet Omnicity byłaby lepsza.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Heh to może zrób z dźwiękami Scanii Omnilinka lub Omnicity :) też ładnie będzie współgrać i będą dźwięki scanii, bo te od manów sd202 czy 200 mi się już przejadły :D

Co do modeli innych ja osobiście czekam aż znajdą się chętni którzy by zrobili Volvo b10l, b10l sn12 :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dźwięki z Omncity nie byłyby złe.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@es.em - Kiedy rozpoczynaliśmy projekt, nie myśleliśmy nawet przez chwilę o tym, że stanie się on oficjalnym projektem forum. Co do autobusów "polskich" - chcielibyście mieć wszystko od razu, OMSI wymaga często stracenia kupy czasu, nerwów i zdrowia na najmniejsze pierdoły, jeżeli będziecie cierpliwie czekać to może kiedyś doczekacie się od nas czegoś znanego z naszych rodzimych dróg.

Sprawa dźwięków:

Jeżeli znajdziemy odpowiedni materiał, który będzie nagrany w dobrej jakości i będzie się nadawał do obróbki to dźwięki zostaną użyte oczywiście od Omni link/city ;) Myślę, że na tym możemy zakończyć sprawę dźwięków.

pozdro ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

i jak tam Scania ? :D Dogląda powoli światła dziennego ? :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Projekt jest czasowo wstrzymany, ze względu na brak materiałów na dźwięki. Dopóki nie będziemy mieli możliwości ich nagrania dopóty pojazd nie zostanie wydany. Była to dla nas ciężka decyzja, jednak dźwięki z SDka czy innego wozu nikogo nie zadowolą.

Jak tylko coś się zmieni w tej sprawie to zostaniecie poinformowani ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może MZA Warszawa albo jakiś inny oddział w Polsce zamówi w wakacje tą scanie. A może nie..:)

Powodzenia Wam , widzę że projekt jest na profesjonalnym poziomie , sam podziw.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Generalnie, silnik Citywide i Omnicity to ta sama jednostka napędowa, jednak nie mam dostępu ani do jednej ani do drugiej.

Citywide raczej nie jest i nie będzie popularna na naszym rynku, z resztą Scania nie popisała się tymże modelem bo już się kratownica w nich ugina ;) Ale koniec OT.

Projekt wstrzymany, na jak długo - tego nie wiemy, przez ten czas oczywiście nie będziemy siedzieć z założonymi rękoma - poprawiamy tekstury, jakieś błędy modelowe, staramy się aby było lepiej i lepiej.

Pozdro ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam.

Oferuje pomoc przy nagraniu dźwięku z Scanii OmniCity CN6X2/2. Mankamentem jest tylko to że potrzebuje człowieka który nagra, ja zadbam o dostępność do busa. Jeżeli ktoś jest chętny z województwa Śląskiego, zapraszam na priv w celu ustalenia szczegółów. Pozdrawiam!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy jeszcze ktoś pracuje nad tym projektem, czy upadł?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zapraszam na od strony 1 - 17 , to napewno zrozumiesz , Projekt nie upadł tylko został zawieszony .

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem w stanie zaoferować nagranie dźwięku ze scani cn94ub a jak złape to też ua krakowskich tylko jakie momenty?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niestety, ale OmniCity nie wchodzi w grę. Od samego pracownika Scanii dowiedziałem się, że dźwięki wewnątrz znacząco się różnią, mimo zastosowania bliźniaczych jednostek.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.