Logitech

Nowości w OMSI 2 (skrypty) (ogólne informacje, screeny, newsy, dyskusje)

499 postów w tym temacie

To jest fanpage założony przez Czechów, nie jest to oficjalny fanpage ;) Wiem co mówię przecież, jaki sens byłby gdyby Marcel mówił co innego na jednej stronie, a co innego na drugiej?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ktoś się orientuje czy OMSI 2 będzie korzystało nadal z jednego rdzenia czy z kolejnych? ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przemek zauważył słusznie dym z komina.

A zauważył ktoś dym z rury AI oraz najprawdopodobniej nowy system wejść do metra ?

http://scr.hu/19m2/pkbwh

EDIT:

A skoro dym z rury to może i dźwięki ;) ? Może wreszcie będzie w przypadku trampka "drymdymdym", a nie samo "szu,szu".

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Coś mi się wydaje, że możesz mieć rację :D i będzie dymdyrymdym :D W sumie byłoby to dosyć ciekawe ale martwi z jednej strony xD tak wszystkie samochody beda wypuszczac dym to jak nasze kompy to uciągna :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Przemek zauważył słusznie dym z komina.

A zauważył ktoś dym z rury AI oraz najprawdopodobniej nowy system wejść do metra ?

http://scr.hu/19m2/pkbwh

EDIT:

A skoro dym z rury to może i dźwięki 04 Wink ? Może wreszcie będzie w przypadku trampka "drymdymdym", a nie samo "szu,szu".

Przydałaby się opcja aby dym z budynku leciał tylko przy ustawieniu zimy, bo kto opala dom latem? Prawie nikt :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Są takie domy w których nie ma ciepłej wody, dlatego trzeba sobie ją podgrzać (bojler) napalając w piecu. Tak że w lato jest to jak najbardziej normalne/ realistyczne.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Coś mi się wydaje, że możesz mieć rację :D i będzie dymdyrymdym :D W sumie byłoby to dosyć ciekawe ale martwi z jednej strony 16 xD tak wszystkie samochody beda wypuszczac dym to jak nasze kompy to uciągna :P

Jeśli M&R zdecydowało się na ten krok, to na pewno OMSI 2 będzie na tyle zoptymalizowane, że będzie w stanie to uciągnąć z przyzwoitą liczbą FPS'ów. Zawsze można ograniczyć liczbę cząsteczek w opcjach :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja uważam, że powinny być skrypty które pozwolą na odbijanie się dzwięków w tunelach. No i oczywiście powinien powstać skrypt tunelu z prawdziwego zdarzenia a nie jakiś z kilku wiaduktów ułożonych pod rząd. Nie wiem czy ktoś już poruszał tą kwestię bo jeśli tak to przepraszam. Nie czytałem początku dyskusjii;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przeglądając kilka niemieckich stron natknąłem się na informacje dotyczące premiery OMSI 2.

OMSI 2 wird als Download Version schon Ende Oktober 2013 erscheinen! Natürlich auch hier auf simuwelt.de!
co w tłumaczeniu daje:
OMSI 2 ukaże się w wersji do pobrania na koniec października 2013! Oczywiście, tutaj na simuwelt.de!

Na kolejnej stronie:

Nun wurde das – noch unsichere – Releasedatum auf der Webseite bekannt gegeben. OMSI 2 soll am 28.11.13 in die Läden kommen. Das würde auch in diesem Fall wieder heißen, dass der Download einige Zeit früher erscheint.
co wujek google przetłumaczył jako:
Wciąż niepewny - data premiery ogłaszane na stronie internetowej teraz, że był. OMSI 2 pojawi się w sklepach na 28/11/13. Oznaczałoby to, w tym przypadku ponownie, pobierz pojawi się jakiś czas wcześniej.

Czy ktoś może w jakiś sposób potwierdzić te informacje lub ma jakieś newsy dotyczące premiery?

Linki do stron: Klik Klik

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Stanowisko MR Software i Aerosoft'u(Producenta i wydawcy gry) jest takie, że gra zostanie wydana 28 listopada 2013.

Było już o tym na forum, ale niech zostanie - może nikt więcej nie będzie o to pytał.

Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Miło, że będzie możliwość lewostronnego ruchu

npp4.jpg

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No tak, to też dosyć fajna informacja. Niby teraz już mieliśmy jakieś mapki "lewe", ale ten ruch odbywał się jakoś dziwnie, pasażerowie dziwnie podchodzili do autobusu i wyglądało to raczej nienaturalnie ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A doszły mnie słuchy, że wersja download będzie dostępna już 25 października. Plotka, czy prawda? Nigdzie nie znalazłem informacji potwierdzającej, jak i dementującej. Jak to jest?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja mogę to potwierdzić bo na paru stronach też już widziałem te datę a ostatnio była dyskusja na ten temat właśnie i było mówione że pod koniec października będzie wersja download prawdopodobnie, tak samo było z OMSI I że wersja download była wcześniej.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jest już oficjalne potwierdzenie, że OMSI 2 będzie wymagało powiązanie z darmowym kontem Steam. Podobnie było z pierwszą wersją OMSI, jednakowoż tutaj był to Aerosoft Launcher ;)

Co ciekawe - zadecydował o tym nie MR Software, a właśnie Aerosoft.

Wszystko związane jest z chęcią polepszenia zabezpieczeń przed piractwem ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czyli mam rozumieć, że przed włączeniem gry będzie trzeba się zalogować i bez internetu gra nie ruszy ?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bez internetu ruszy jak każda na steamie. Internet będzie wymagany jedynie do rejestracji gry na koncie i aktualizacji

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak znam życie to gra będzie działać bez problemu nawet gdy steama nie będziemy posiadać na kompie, dodatki będzie się instalować tak jak teraz te darmowe z tym że ściągać z torrentów, a jedyna różnica między Aerosoft Launcher a Steam to będzie cena. Moim skromnym zdaniem, użytkownika tej platformy, jest to tylko ułatwienie dla piratów.

P.S. Nie jestem zwolennikiem piratów i kupuje oryginały (OMSI też)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po czym stwierdzasz, że ułatwienie? Mnie się właśnie wydaje, że steam jest zabezpieczeniem przed piractwem.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta