Logitech

Nowości w OMSI 2 (skrypty) (ogólne informacje, screeny, newsy, dyskusje)

500 postów w tym temacie

Nie jedną i nie dwie gry ze stem-a są spiracone więc jak piracili Omsi tak będą dalej, żadnej różnicy w tym niema. Za przykład mogę podać Railworks. na torentach pelno dodatkow ze Steam jak i sama gra...

PZDR siroccoxp

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ten steam to jest moim zdaniem pewna komplikacja dla graczy. Był Aerosoft i było dobrze, nikt nie robił z tego problemu, a pobrać grę będzie można tak czy siak, chociaż zapewne mniejsza ilość osób będzie potrafiła sobie poradzić z zabezpieczeniami.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A według mnie pomysł z przeniesiem OMSI na Steam`a jest pomysłem udanym. Nie mam miłych wspomnień związanych z Aerosoftem, czasem musiałem wgrywać po kilka razy te same dodatki, bo Aerosoft czegoś nie ogarnął i cały czas jakieś błędy wyskakiwały. Steam to sprawdzona platforma i nie występują tam takie bugi.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Stwierdzenie, że nie występują tam takie bugi jest całkiem odważne.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak poradzono się z piratowaniem Wiedźmina który podobno był najnowocześniej zabezpieczony to czemu nie będą umieli sobie porazić z taką grą jak OMSI 2. Każda grę idzie z crackować. A co do steama to dobry pomysł. Chociaż każda platforma ma błędy i to obojętnie czy to Aerosoft czy Steam.

[mod]interpunkcja w 1 zdaniu ! [/mod]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Omsi obecne dzięki temu że było przez aerosoft w necie pojawiło się później niż data wydania. Widziałem że gry ze steam są najczęściej do pobrania już na 3 dni przed premierą wersji pudełkowych, więc sądzę że będzie tak samo w przyszłość z Omsi 2, ale to tylko takie moje przypuszczenia. (Spokojnie mam oryginalną wersje, bez spiny podaję statystykę)

Steam przynajmniej dla mnie sprawia większe problemy z jakimi kol wiek aktywacjami, a jak raz zainstalowałem grę na innym komputerze to zablokowali grę i chcieli potwierdzenia że mam oryginalną grę, więc musiałem wysyłać zdjęcia pudełka/opakowania.

Także dla mnie steam to porażka, już teraz wiem że dzięki temu omsi 2 nie kupie i po prostu zakończę przygodę z tym symulatorem,

[mod] jakikolwiek piszemy razem.. to też...przecież podczas pisania masz info o błędzie czerwony wężyk ![/mod]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żadna różnica czy steam czy jakiś inny luncher. SimCity, FIFA 14 miały ogromne zabezpieczenia DRM i jeszcze inne wewnętrzne sprawdzanie a zostały scrackowane, a takie OMSI scrackuje pierwszy lepszy Reverse Engineer. Co do steam to świetna platforma, wszystko w jednym miejscu, dodatku fajnie połączony z grą komunikator, automatyczne aktualizacje. Jak ktoś ma problemy z tak prostymi rzeczami, to słabo z nim, a jeśli faktycznie są już jakieś problemy to bardzo często to zmiana jednego ustawienia.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wydanie OMSI2 na Steama jest świetnym posunięciem. Jestem użytkownikiem tej platformy od dobrych kilku lat i śmiało mogę powiedzieć, że jest ona niesamowicie wygodna. Przede wszystkim - automatyczne aktualizacje. Większość gier na Steama aktualizowanych jest co kilka dni w formie małych poprawek. Nie mówię, że z OMSI 2 będzie podobnie, ale z pewnością ułatwi to pobieranie aktualizacji. Co więcej, raz zarejestrowaną grę możemy pobierać ile razy chcemy i to na ilu komputerach chcemy. Wystarczy, że się zalogujemy na nasze konto. Inna sprawa, że Steam ma kapitalną społeczność, ale to już inna bajka. No i rozwiewając wszelkie wątpliwości - połączenie z internetem będzie wymagane tylko przy rejestracji gry, oraz przy jej ewentualnym pobieraniu (chociaż równie dobrze można ją zainstalować z płytki) i aktualizacji. No i chyba najważniejsze - zakupy w sklepie Steam są dziecinnie proste. Nie będę czekać na pudełko - kupię sobie grę w sklepie Steama i praktycznie natychmiast dostanę klucz i będę mógł zacząć pobierać! :D

Krótko mówiąc, bardzo mnie to cieszy.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Steam nigdy nie był dobrym zabezpieczeniem przed piractwem. Natomiast sprawdza się jako platforma do cyfrowej dystrybucji gier.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bardzo dobry pomysł. Już widzę te Questy: "Carmageddon: potrąć 3 przechodniów w czasie jednego kursu". Używam Steam'a od lat m.in. Football Manager (którego jakoś nie dało się spiracić), Civilization....

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Football Managera nie dało się spiracić? :D No bez jaj, rozejrzyj się po torrentach :D A co do tematu, czas pokaże co z tego wyjdzie. Zostało jeszcze trochę czasu. Osobiście zanim sprawię sobie OMSI 2, to poczekam na szczegółowe opinie ludzi, którzy ją wcześniej zakupią.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

HAHAHA. Największy żart, jaki usłyszałem. FM NIE JEST PIRATEM <<-- TO MÓWI SAMO ZA SIEBIE. Owszem, nie było przez pare miesięcy, ale w końcu jest. Ja używam oryginalnej wersji, ale widziałem już na torrentach nie raz. OMSI 2 też zostanie scrackowane. To kwestia paru miesięcy, może i nawet dni :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czyli się rozwiało

- Auta AI mają realne dźwięki, przynajmniej ma Trabant co jest sporym postępem.

- Obydwa Many działają super.

- Super otoczenie.

Jedynie to skrzypienie moim zdaniem jest zbyt moce. Wytłumiłbym to jakimś dźwiękiem powietrza które spręża przegub ;).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

O co tam chodzi z tym update dla posiadaczy OMSI 1 ?

Bo tam na dole jest coś wspomniane hasło "cena"

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przecież to już wiadome od dawna... Wygląda na to, że wersja Download nie będzie wcześniej. Szkoda.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak szkoda. Pewnie wszyscy fani Omsi z niecierpliwością oczekują manika NG.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jest świetnie. Wreszcie pokazali działanie przegubu. Jest baaardzo realnie, a przegub się buja na prostej. Dźwięki super, skrypty też ! :o Teraz to już nie mogę się doczekać.... :o Jest o wiele lepiej niż myślałem !!:o

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na jednej stronie jak piszecie omsi 2 przedsprzedaż to znajdziecie ją za 109zł data 28.11 termin dostawy.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z tym omsi 1 to pewnie tylko sie tyczyc bedzie pobierajac ze steam jakos. Bo jakos nie widze tego ze ci co w pudelku kupili 1 czesc beda dybac do sklepu z pudelkiem xD litosci. Co do mapy i przegubu bardzo fajnie ciekawi mnie ta droga z kostki i asfaltu czy to jest jakis prefab czy np laty z asfaltu to oddzielny obiekt czy jakis fikusny spline. Osobiscie sie doczekac nie moge xD jazda przegubem to chyba najlepsza opcja bedzie i chyba malo osob bedzie wracac do solowek. Druga sprawa to poprawiona plynnosc na mapie. Ciemawe ile fps zyskam w swoi. Projekcie ;)

PZDR siroccoxp

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

OMSI 2 zapowiada się według mnie ciekawie i na 200% kupię tą grę :) Bardzo mnie cieszy ten przegub i teraz tylko czekać do 28 listopada żeby się nim przejechać :) Nie mogę się doczekać :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam złe wieści...

Tłumaczenie by google:

Jak poinformowała rzeczniczka Aerosoft, OMSI 2 nie mogą być prawdopodobnie wydana 28.11.2013 z powodu problemów zdrowotnych przez pana.

Wciąż mam nadzieję, że OMSI 2 pojawi się dopiero po świętach Bożego Narodzenia i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Źródło: http://omsi-check.de/omsi-news/omsi-2-erst-im-dezember/

Mam nadzieję, że to się jednak nie spełni, bo gra wygląda super.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta