JSS

[wydzielono]Berlin-Heiligensee 2012 (BVG Linia 324)

13 postów w tym temacie

Mapa z oficjela : http://www.omnibussimulator.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=2609&pageNo=1

download w wersji RAR i AMS na powyższej stronie

Autor /współautorzy:

Domi96, Dario / Welbus, Sascha, derMarvin, tim92, BlackEye

Trasa to linia 324 łącząca Alt-Heiligensee z Konradshöhe a w 2 dni (poniedziałek i wtorek) autobus kursuje na szkolnej trasie do Scharfenberg. Kurs 10-13 min.

Mapa nie tnie FPS-ów nawet na słabszych kompach.

Uwaga: Należy przed instalacją zmienić nazwę hofa np. na Heiligensee 2012 gdyż nazwa hofu z downloadu występuje na mapie Berlin linia 27.

Ponadto pliki .vaw (zapowiedzi przystankowe) z folderów MAN_NL202/Sound i MAN_SD202/Sound należy skopiować do Ansagen

Mapa posiada niewiele dodatków , pełna lista w temacie na oficjelu m.in potrzebne spliny z mapy Berlin linia 27.

Screeny z jazdy:

post-1134-1461608572,7384_thumb.pngpost-1134-1461608572,777_thumb.pngpost-1134-1461608573,7902_thumb.png

post-1134-1461608573,9497_thumb.pngpost-1134-1461608574,1263_thumb.pngpost-1134-1461608574,1706_thumb.png

post-1134-1461608574,2771_thumb.png

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mi się podoba, przyjemnie się jeździ.

P.S.

A w dodatku nie zacina mi się! :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przy próbie wyboru autobusu wyskakuje "Ungultiger Dateiname' i potem "Zugriffverletzung bei Adresse..." Co zrobić?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja nie zmieniam nazwę hof-u, trzeba wtedy pamiętać, że hof do BVG linie 27 ma nazwę AltHeiligensee, a do Heiligensee 2012 ma nazwę Alt-Hailigensee. Ma po prostu myślnik.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam! Podczas ładowania mapki pojawia się problem "Zugriffsverletzung bei adresse...". Jeżdżę stosunkowo od niedawna, a ten problem pojawił mi się już drugi raz. Czy ktoś z was wie, co z tym zrobić?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

U mnie problem został rozwiązany. Sprawdziłem mapę MapToolsem, wyszło, że brak jakichś SCENERYOBJECTS, wszystko jest w moim poscie w temacie Szukam pliku.

Brakowało mi obiektów bodajże Modulhaltestelle oraz BlackEye.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Logitech prośba do ciebie mógłbyś dać linka do tych brakujących plików z góry dzięki

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hof nazywa się Alt-Heiligensee.hof a nie Berlin linia 27

Ładuje już mi się 5 minut....

Proszę. Oto DOWNLOAD

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ta zawartość została usunięta z powodu naruszenia regulaminu omnibussimulator.pl

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.