KaMiLsT

[wydzielone] Ayats_BravoV.0.1

18 postów w tym temacie

Faktycznie brak kabiny dyskfalifikuję autobus :).

Choć jeździ się nim fajnie

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wpisac kod, potwierdzic zielonym przyciskiem i kliknac w link? ...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Krótko i na temat : Pudło z teksturą autobusu i siedzeniami w środku.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie opłaca się pobierać. Chyba, że ktoś lubi takim czymś jeździć.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bo autor tematu nie doczytał, że to jest pojazd AI ;/

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak by był AI to byś nie mógł go odpalić.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie uważasz, że zamieniła ten autobus.

Ponieważ AI jest trener mnie, a nie od Ciebie

Kto daje prawo do spędzenia mój autobus jak twoje, i od tego czasu co zmienić do niego.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oh God, why do you, foreigners, always think that Google Translator is good in translating into Polish?! It's impossible to understand what you wanted to write. Write in English, German or even Russian if you can, but DO NOT USE DAMN GOOGLE TRANSLATOR!

@solarisfan: on nie panimajet. :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

This is my Ai Car , and i have this a convert from Omsi.

And î have not giving permission for this Bus, for you.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

As long as it's a freeware and unregistered mark, you cannot be giving a permission.

You can only ask users to not distribute it to the other forums.

Otherwise, you need to remove all download links from all sites and distibute it by your own by e-mail or PM.

Regards.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

TO on wybudowal ten autobus,wiec chzeba miec permissja od swiss72.moze to nie jest realna marka,ale to praca swissa72wiec on deciduje ,czy permissja jest potrzebna.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oczywiście, że on decyduje, ale to jest wszystko w domyśle ;)

Nie ma na to paragrafu. Nie można wyciągnąć żadnych konsekwencji.

Jeśli wrzuca coś na ogólno-dostępne forum, niewymagające spełnienia żadnych dodatkowych warunków członkostwa, jednocześnie nie podając żadnych informacji o produkcie w aspekcie prawa (sprawdźcie sobie każdą dowolną etykietkę), automatycznie sam się wszystkich 'praw' do tego wyzbywa. Taka jest prawda.

Ja mogę pobrać jego autobus, zmienić kolor i napisać, że to moja praca, wrzucam na forum, ale nie wolno nikomu pobierać itp. I co w związku z tym?

Tak to wygląda z perspektywy praw autorskich. Jest to forma - nazwijmy to - wolontariatu.

Jak sobie to oficjalnie zarejestruje, oczywiście nie za darmo, to stanie się właścicielem modyfikacji i posiadaczem praw autorskich do niej.

Jeśli chodzi o formę shareware czy payware to jest jeszcze inna bajka.

Krótko mówiąc - jak nie chcesz by Twoja praca była nierespektowana (tak to trzeba nazwać, a nie rozpowszechniana bez pozwolenia), trzymaj się z dala od internetu.

Jedyne, co może zrobić autor dodatku, skoro był na tyle naiwny, myśląc, że ludzie będą posłuszni, to albo się wkurzać wiecznie albo to olać i robić swoje.

P.S. Wiem, że to OT, ale wiem również, wiele osób nie ma pojęcia jak wygląda sytuacja z tego typu dodatkami, więc pozwoliłem sobie to wyjaśnić.

Oczywiście to jest wszystko po chłopsku i baaaaardzo ogólnie.

Pokazuje jednak o co w tym chodzi.

Pozdrawiam.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No kolego, trochę się zapędziłeś. Fakty są takie, że model/powieść/kompozycja/post na forum posiada niezbywalne prawo autorskie! Prawo autorskie to nie to samo co prawo autorskie majątkowe!

Zapamiętaj, że nie możesz bez zgody autora nic z tych rzeczy o których piszesz (cytuję: "Ja mogę pobrać jego autobus, zmienić kolor i napisać, że to moja praca, wrzucam na forum, ale nie wolno nikomu pobierać itp. I co w związku z tym?"). Odpowiadam na zadanie przez Ciebie pytanie: w związku z tym jesteś złodziejem żerującym na czyjejś pracy. I nie ma znaczenia czy dodatek jest freeware czy nie. Zazwyczaj licencja nie upoważnia do zmiany dzieła (chyba że jest na to oficjalna zgoda).

Oczywiście w tym przypadku nie nastąpiło żadne naruszenie praw autorskich, gdyż linki odnoszą się do strony z dodatkiem a on sam nie został uploadowany ani zmodyfikowany. Zatem na przyszłość proszę Cię, abyś takich "rewelacji" nie rozpowszechniał na forum, bo jeszcze Cię ktoś posłucha i pomyśli że masz rację. A nie masz i piszesz niesamowite rzeczy o których nie masz najmniejszego pojęcia.

Musiałem odpisać na to OT bo aż mi skóra ścierpła jak to przeczytałem.

@Swiss72: What is the problem? You put this model into the russian forum and made a link public. It's just a hyperlink without any changes.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zgodzę się, lecz patrząc na Twoją wypowiedź, widać, że bardzo się śpieszyłeś, pisząc ją ;) Pominąłeś mnóstwo kwestii, ja również, ponieważ na ten temat można pisać w nieskończoność.

Zapamiętaj' date=' że nie możesz bez zgody autora nic z tych rzeczy o których piszesz (cytuję: "Ja mogę pobrać jego autobus, zmienić kolor i napisać, że to moja praca, wrzucam na forum, ale nie wolno nikomu pobierać itp. I co w związku z tym?"). Odpowiadam na zadanie przez Ciebie pytanie: w związku z tym jesteś złodziejem żerującym na czyjejś pracy. I nie ma znaczenia czy dodatek jest freeware czy nie. Zazwyczaj licencja nie upoważnia do zmiany dzieła (chyba że jest na to oficjalna zgoda).

[/quote']

Zdanie napisane kompletnie nierzetelnie.

Oczywiście, że mogę zrobić jak opisałem - w tym przypadku. Nie ma tu żadnej licencji i być nie może. W związku z tym, proszę o ponowne zapoznanie się z definicją tego słowa i upewnienie się czy mamy tu do czynienia z jakąkolwiek jej formą.

Jeśli licencja taka występuje, oczywiście byłoby to tak jak opisałeś.

Bardzo nie lubię, gdy ktoś podważa czyjeś kompetencje, samemu będąc niekompetentnym.

Zapraszam na PW i pozdrawiam :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Te posty zostały zaznaczone do usunięcia z powodu naruszenia regulaminu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.