GandiCRW

[wydzielone] Solaris Urbino 10 III

194 postów w tym temacie

Ciebie to trzeba na rękach nosić :) co model to lepszy. Brawo za poświęcenie i kolejny świetny model :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szkoda, że kolega Tatiana000 zapomniał dodać, że pomagałem przy tworzeniu modelu ;) ale cóż czasem niektórzy biorą wszystko na siebie ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kolejna wyśmienita niespodzianka. Naprawdę fajny model. No jedyny minus co tak na szybko zauważyłem to dźwięki, ale gdzieś chyba są jakieś dźwięki silnika na forum więc co można chyba samemu pokombinować. Zacny model.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Model jest genialny w każdym calu. Koniec. I chciałem też pogratulować Przemkowi za świetną bryłę, bo się chłop wiele orobił. A są tego efekty.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przemek, model jest świetny:) Tatiana: Nie wiedziałem, że jesteś taki...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

chyba kolego sam tego modelu w pełni nie zrobiłeś z tego co mi się wydaje, więc może popraw notkę i będzie ok.

Co do modelu to jest spoko :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kocham Cię ♥ Świetny autobus, pulpit wymiata ♥ :31 In love: To jest autobus w którym spędzę dłuuugie godziny za kierownicą.

PS. nie jestem gejem ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przepraszam że nie wymieniłem kolegi Przemka ale powiedz proszę Wszystkim co takiego zrobiłes do tego modelu bo ja niestety nie wiem

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Piękny Chociaż wiadomo jak coś robisz to super i tak samo z tym solarisem :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@tatiana000: po prostu dopisz Przemka jako współautora, nieistotne co zrobił, istotne, że ma w to jakiś wkład. ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mi się bardzo bardzo podoba, aczkolwiek dziwnie się siedzi za kierownicą... Taka troszkędziwna kamera. Wiem, że tak jest w realu ale to dziwnie wygląda według mnie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jedna uwaga. Tylne drzwi są bez dźwięku :(

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

O [wymoderowano], to mój ulubiony rodzaj solarisa :D szkoda że teraz nie mogę nim pojeździć bo jestem na wakacjach :( ale jak sciągnę i sprawdzę to się wypowiem.

[mod]Wygwiazdkowane przekleństwo to nadal przekleństwo.[/mod]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Brawo! Czekałem na ten autobus. tatiana, jesteś chyba rekordzistą OMSI w wypuszczonych modelach :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mirror do DOWNLOADU:

KLIK 1

KLIK 2

@Nick™

Super, wreszcie jedna osoba, która napisała porządną krytykę. Jedna jedyna osoba, która napisała IMO konstruktywne słowa krytyki.

Normalnie dam plusa za to.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hm... ja pozwolę sobie skrytykować model :)

Dźwięki i tekstury wraz z całymi skryptami są od Solarisa Uszatka czyli pan Tatiana poszedł na łatwiznę teraz co mu nie chcę wypominać. Model - SZROT . Kierownicę taką to moge sobie rzucać jak freesbee' date=' płaska jak deska -.- Widzę że poprawiłeś odrobinę swój sposób oświetlania wnętrza bo zazwyczaj światło było ale klosze były ciemne i chociaż brud jest. Nie wiem jak z reklamami na szybach.

[/quote']

Najpierw wydaj swój model a później zaczynaj wywody, zacząłeś 2 i żadnego na razie nie widać. jak dominik1998.

Model bardzo fajny a że ma troche niedociągnięć to nic złego, nie ma do omsi idealnego modelu, a wszystko można poprawić w wersji v2

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Autobus bajka! :) spodobał mi sie odrazu ;) Solaris i Mercedes Citaro najlepsze autobusy jakie jezdżą :)

a co do dodatku jakies do tego solarisa - to może ktos zrobi lub wykonawca autobus pomysli żeby koło guzików do otwierania drzwi dorobić 4 guzik żeby móc otwierać wszystkie drzwi za pomocą jednego guzika?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bardzo piękny model solarisa,przyjemnie się jeździ :o. Gratulacje dla autorów modelu:D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

I oczywiście linia dach-bok jaka była taka została...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja nie wiem czemu wy tak psioczycie na ten model. Lekki i grywalny wnętrze całkiem całkiem dupy nie urywa ale najgorsze nie jest. Ma dobrze rozplanowane kamery dzwiek przy starcie i na luzie calkiem calkiem dopiero przy ruszeniu troche dziwnie ale znosnie ;] przyciski na pulpicie dzialaja komputer pokladowy tak samo. Tak wiec nie rozumiem. Autor specjalnie nie chwalil sie modelami tylko robi po cichu i bach niespodzienka. Inaczej bym ocenil ten model pewnie jakby non stop cos ktos o nim pisał a tu prosze. Z resztą od tatiany mozemy się spodziewać nietuzinkowych autobusów ;]

Tak ode mnie może wroclawskie B10Ble 6x2 xD

PZdR siroccoxp

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pobrałem, przejechałem i... Ten model w ogóle nie przypomina realnego SU10. Pulpit przypomina ten realny tylko bryłą, rozmieszczenie przycisków to jakiś żart. Brzydka tekstura podłogi, kanciaste rurki. O wiele lepszy model jest od gocka. Słabo, bardzo słabo.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niestety, ale moja ocena co do modelu będzie również krytyczna. Czy to jest jakaś hybryda III generacji z II? Niby całokształt w kierunku III generacji, a zaokrąglenie dachu jak w II. Niestety, bryła bardzo słaba, brak krągłości ścian bocznych, co jest elementarnym błędem wielu modeli. Model nijak reaguje na światło słoneczne, z każdej strony jest rozświetlony. Dźwięki można sobie zmienić, więc to pominę. Jestem zdania, że jak już coś robić to dokładnie. Uważam że lepiej siedzieć nad danym modelem pół roku, czy nawet rok, a zrobić go solidnie :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Solaris jak Solaris, wszystko działa, ale dźwięki nie są za dobre. Ogólnie 7,5/10 :) Osobiście oceniam na dobrą robotę, nie jest idealny, ale doceniam włożoną w niego pracę, szacunek :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

yyy.... dzięki nie zaówarzyłem8D

[mod]Pisownia... :facepalm:[/mod]

Yyyyy...rozwaliło mnie to :o

Dobra, wracając do tematu:

Model pierwsza klasa, wreszcie mogę pojeździć solarką ze zwiększonym ruchem drogowym 8) . Na poprawkę zasługuje kierownica, wygląda jakby została z modelu z vBusa :22 Annoyed:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.