gruby930

[wydzielone] Solaris Urbino 12 III - Uszatekh13

302 postów w tym temacie

Witam ja mam ten sam problem co kolega wyzej datei nicht gefunden i nie wiem dla czego dzieje mi sie to przy zmianie z MAN na SOLARIS :(

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam ja mam ten sam problem co kolega wyzej datei nicht gefunden i nie wiem dla czego dzieje mi sie to przy zmianie z MAN na SOLARIS :(

Strona 1, post #7. Z tym, że po skopiowaniu tego skryptu do pliku, musisz usunąć odstępy w nowych wierszach, bo inaczej OMSI nie może odczytać pliku.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Aby autobus się włączył i nie było tego błędu co piszecie w pierwszych postach zróbcie tak:

[script]
24
script\solarisosc
script\collision.osc
script\cockpit.osc
script\antrieb.osc
script\engine.osc
script\elec.osc
script\auspuff.osc
script\lights.osc
script\door.osc
script\wiper.osc
script\klappern.osc
script\forcefeedback.osc
script\rain.osc
script\dirt.osc
script\sound_volume.osc
script\heizung.osc
script\IBIS.osc
script\Matrix.osc
script\wimpel.osc
script\visual.osc
script\cashdesk.osc
script\bremse.osc
script\ticketprinter.osc

na

[script]
23
script\Solaris.osc
script\collision.osc
script\cockpit.osc
script\antrieb.osc
script\engine.osc
script\elec.osc
script\auspuff.osc
script\lights.osc
script\door.osc
script\wiper.osc
script\klappern.osc
script\forcefeedback.osc
script\rain.osc
script\dirt.osc
script\sound_volume.osc
script\heizung.osc
script\IBIS.osc
script\Matrix.osc
script\wimpel.osc
script\visual.osc
script\cashdesk.osc
script\bremse.osc
script\ticketprinter.osc

Wtedy będzie działać. Resztą się zajme powoli dokończę model.

Pozdrawiam darek59

Jestem nowy w grze i nie wiem co mam podmienić i gdzie.Proszę o wytłumaczenie' date='bo po prostu nie ogarniam.:(

[adm']Wklejajcie kod w znaczniki

[/adm]
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Mari17 ściągnij poprawkę z pierwszej strony ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy jest opcja, aby wstawić Solarkę na jakiś inny hosting (np. zippyshare.com), bo przy tak dużych plikach na 4shared serwer żąda rejestracji lub zalogowania się?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy jest opcja' date=' aby wstawić Solarkę na jakiś inny hosting (np. zippyshare.com), bo przy tak dużych plikach na 4shared serwer żąda rejestracji lub zalogowania się?

[/quote']

I co z tego? Taki problem się zarejestrować? To tylko minutka i masz konto.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam problemik. Jak otworzyć drzwi w tym Solarisie, bo ani na Klawiszach ani na Panelu nie mogę. :/

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hamulec przystankowy . Musisz go włączyć .

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sorry jeśli to już gdzieś zostało opisane, ale ja się już pogubiłem w gąszczu tych poprawek.

Wgrałem Solarisa, poprawiony plik solaris.bus, zamieniłem tam wpisy dwóch kamer na te z kolejnej poprawki, wrzuciłem poprawki drzwi (i tutejszą paczkę, i niemiecki door.osc), i tutaj chyba nic nie zepsułem - ale przy stawianiu Solarki na jakiejkolwiek mapie wywala błąd access violation (Zugriffsverletztung ...) nie do zamknięcia. Jeśli ktoś mógłby, prosiłbym żeby opisał, jak zainstalować wóz, żeby działał.

Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

http://www.wrzuc.to/6lcjZzX.wt proszę. Czasem warto pomóc' date=' a nie pisać bezsensowne posty....

[/quote']

Po co pomagać komuś kto piszę jak to powiedziałeś "bezsensowne" posty i nawet nie chce mu się poświęcić 1 minuty na rejestrację? No proszę cię:? a ty podkładasz kolesiowi pod nos to twoja sprawa,póżniej przy każdym modelu będzie 20 zapytań o zmianę hostingu bo komuś się nie będzie podobał.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Trochę zejdę z tematu...

@up - Nie każdy chce się rejestrować na każdej stronie, a są dobre hostingi gdzie nikt rejestrować się nie musi ani tym bardziej płacić. Mógłbyś uszanować czyjąś decyzję i nie wtrącać się, jak nie umiesz pomóc...

Tyle ode mnie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Trochę zejdę z tematu...

@up - Nie każdy chce się rejestrować na każdej stronie' date=' a są dobre hostingi gdzie nikt rejestrować się nie musi ani tym bardziej płacić. Mógłbyś uszanować czyjąś decyzję i nie wtrącać się, jak nie umiesz pomóc...

Tyle ode mnie.

[/quote']

Jakie inne dobre? Bo forshared jest jednym z najlepszych obecnie darmowych serwerów który nie ma masakrycznie obniżonego transferu i jest darmowy. Wolisz ściągać z rapidshera 30 kb/s b i się nie rejestrować czy poświęcić 1 minute na bezpłatną rejestrację i ściągać 400-500kb/s.To chyba oczywiste.Koniec tematu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

i tutaj chyba nic nie zepsułem - ale przy stawianiu Solarki na jakiejkolwiek mapie wywala błąd access violation (Zugriffsverletztung ...) nie do zamknięcia. Jeśli ktoś mógłby' date=' prosiłbym żeby opisał, jak zainstalować wóz, żeby działał.

Pozdrawiam

[/quote']

Zmodyfikowałeś plik ailists.CFG danej mapy? (dopisałeś te: "Vehicles\...\... .bus)?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zmodyfikowałeś plik ailists.CFG danej mapy? (dopisałeś te: "Vehicles\...\... .bus)?

Mi nie chodzi o wstawienie wozu do AI tylko o postawienie go na mapie i kierowanie nim - chyba że dopisanie do AI jest konieczne? Przy innych wozach jak np. NL202 czy Karosa nie było to konieczne.

EDIT: Problem rozwiązany. Wystarczyło wgrać po prostu poprawkę pliku .bus i nic w nim nie ruszać :D

EDIT2: Co zrobić, by pasażerowie nie przechodzili przez zamknięte drzwi ani przez ściany (chociażby żeby wsiadali I drzwiami i wysiadali pozostałymi)?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Yes, it's April 1st and there is a beta of this Solaris 8D Check out the first page of this topic...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cześć. ściągnąłem z tej strony tego Solarisa i jak wypakowałem mam folder "Blender" i gdzie go mam wstawić? Piszę o tym tutaj bo wiem że tu ktoś wie i pomoże :] z góry dzięki

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gdzieś chyba zostało już to poruszone, ale powtórzę: folder "Blender" jest zamieszczony dla tych, którzy chcą modyfikować pojazd. Dla "zwykłych" użytkowników jest nieprzydatny.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ponowię moje pytanie...

Co zrobić' date=' by pasażerowie nie przechodzili przez zamknięte drzwi ani przez ściany (chociażby żeby wsiadali I drzwiami i wysiadali pozostałymi)?

[/quote']

... Jest na to sposób typu edycja wpisów w jakimś pliku? Ogólnie skrypty, configi i inne takie mogę ogarnąć, tylko musiałbym wiedzieć co zmienić i jak wygląda składnia :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Darek59 dodał Door Mod do tego solarisa;)

A własnie co zrobić żeby gra mi się nie zacinała jak jade tym solarisem??

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja powiem tak nie mam ochoty bawić się w to zmienianie skryptów itp. wolę poczekać aż zostanie wydana pełna wersja

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żeby gra się nie zacinała zwiększ ilość pamięci na tekstury czy jakoś tak to jest, jest to zakładka Grafika (szczeg.)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

skawa92krzycho - no tak może było gdzieś to napisane ale musiałbym tego szukać i szukać ale dzięki za informację ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Albo zwiększ ilość tekstur albo zmniejsz ustawienia gry.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.