maniek015

OMSI 2 do kupienia na forum ?

Kupiłbyś OMSI 2 przez nasze forum?   2 głosy

1. 1. Kupiłbyś OMSI 2 przez nasze forum?

• TAK
      201
    • NIE
      29

Żeby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

37 postów w tym temacie

Witam.

Na wstępie chcę powiedzieć, iż wiem, że do wydania OMSI 2 jest jeszcze kupa czasu lecz...

Jestem po pierwszych rozmowach z dystrybutorem OMSI na Polskę, czyli firmą Techland która prawdopodobnie wyda OMSI 2 , jak zrobiła to z OMSI no.1 .

Dlaczego prawdopodobnie? Dlatego że Techland tak czy siak, musi dogadać się z M&R Software co do spraw dystrybucji, z tego co wiem, będzie to tej samej serii "Niesamowite Maszyny" . Choć jeszcze do tego daleka droga, zacząłem pewne działania w tym kierunku, aby zrobić Wam dobrze ( bez skojarzeń :D ) .

Do rzeczy ...

Mianowicie, jeśli byłoby X osób chętnych na zakup OMSI za pośrednictwem forum, możemy uzyskać zniżkę na jego zakup do maksymalnie 30% . Jak napisałem wszystko będzie zależało od tego ile osób będzie chętnych, czyli ile pójdzie zamówień do wydawcy .

Stworzyłem ten temat, aby wstępnie się "rozejrzeć" ile osób jest chętnych . Z tego co wiem, przewidywana zniżka przez M&R Software dla osób posiadających już OMSI wyniesie około 10%, my mamy szansę na OMSI Polskiej dystrybucji 30% taniej . Lecz jak pisałem na początku wszystko jeśli dojdzie do wydania.

Na razie wszystko jest na dobrej drodze.

Wszystkich chętnych, bądź i nie, proszę o wypełnianie ankiety .

Pytania możecie śmiało zadawać, chętnie odpowiem .

Przy okazji wszystkiego dobrego w nowym roku ! ;)

Lista chętnych:

19Rafi90, 56Patryk12, Acron, adam187, adammarcin11, Ahmed, aksam, AlumDark, Andri, angelo5064, Arek, BaluQa, BaRt22, beikus, Biggie, bigsoft, Blazo2086, boban666, bogula, Cezar, damix25, Deathings, DonCamillo, Dr.House, Drake, EdiX, esio115, eu07, fatpio, Fifek2, fifos, Filip340, Furniszczur, gabrys, Ganderus, Gemaro, ikarus260.26.20, Invis, jelcz110berliet25, jelcz95, kamilknight, kamilo2397, kibic, Krafcik, kredka21, KRT911, Kuba98, KZKGOP, lineeee, Lionsek, Logitech, lohner, ludipl, M@nieK, macmach, Major Wcisło, major00, malisz23, maniek015, Marc, maszynista_94, Mat97, mateusz310, Mateusz_Ogon, McArthur, metalos, michal9596, mieszkoPKP, nafets, Niko500, OmniWin, patrykbl, PatrykOlekBus, Pawelo, paweuek, Paweł, piotr3277, piotrzet97, polak, Polimeryk, praiks, przemek212121, Przemekk122, pumba, Rowing, sebag23, Shymzo, siroccoxp, Solar, Solaris, Solaris1900, spandauMKS, stelkovsky98, szymex88, Ty-154M®, uszmen, vectornix, wojtokuba, xxlukasxx, yoker215, zbbrow, ziolopalacz, Cyprian

F A Q

=====================================================

Jak wygląda sprawa wysyłki?

Opcje są dwie .

Od wydawcy do mnie, ode mnie do Was, co jest kompletnym no-sense wg mnie, lub bezpośrednio od wydawcy, wtedy bym potrzebował zgody na przetwarzanie Waszych danych osobowych, ale gierkę macie prosto od wydawcy . A wysyłka pewnie kurierem, wszystko będzie do ustalenia.

Jak wygląda sprawa kupna samych kluczy (Cd-key) ?

Obawiam się, że będzie tylko wersja pudełkowa.

Czy Polski wydawca planuje opóźnienie wydania względem M&R ?

Na ten moment nie jesteśmy w stanie udzielić odpowiedzi na to pytanie, sam wydawca zapewne też.

[mod] Dopisałem chętnego L100 [/mod]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Pytania możecie śmiało zadawać, chętnie odpowiem .

Śmiało śmiało, odpowiemy, umieścimy w FAQ, dopiszemy do listy i wszyscy będą zadowoleni :)

Oczywiście ostrzegam przed postami typu "Oh ah, ale super."

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam tylko nadzieję, że nie jest to jakaś deklaracja, a po prostu opinia na tą chwilę, bo za ten czas może się jeszcze dużo zmienić.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie jesteś pewny to się nie wpisuj. Oczekuje poważnych i odpowiedzialnych decyzji, deklaracji.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Trudno powiedzieć, gdyż nie ma jeszcze potwierdzenia od firmy Techland, czy będzie OMSI 2 wydawać

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Trudno się zdecydować nie znając plus minus ceny :>

Jestem w ciągłym kontakcie z firmą Techland. Jak będzie jakiś znak cenowy, to na pewno się o tym dowiecie

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

a wymagania sprzętowego tego omsi 2, są znane?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie ma jeszcze oficjalnych informacji, ale nie będą sie dużo różnic od obecnych ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A będzie możliwa zapłata przy odbiorze?

Trudno powiedzieć, ponieważ jeśli już dojdzie do wydania gry to planujemy wysyłkę prosto od producenta. Jeśli będzie dużo zamówień, i będzie z czego założyć , wyślemy za pobraniem

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jeżeli by była takowa opcja to jak najbardziej bym kupił OMSI 2 przez forum (:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jesli bedzie wysylka zagraniczna i mozliwosc placenia karta/PayPal to bardzo zainteresowany! :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Będzie wysyłka zagraniczna, jeśli tylko oczywiście dojdzie do wydania OMSI 2 przez Techland.

Co do sposobów płatności, to przelew/paypal .

Wysyłka zagraniczna również, tylko zapewne będzie ona droższa

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli wyda je Techland to na pewno będzie .

A przed wydaniem Techlandu, gdzie cały czas podkreślam, o ile porozumieją się z M&R Software, my ( jako ekipa ) wraz z tłumaczami przygotujemy spolszczenie specjalnie dla użytkowników forum

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli wyda je Techland to na pewno będzie .

A przed wydaniem Techlandu' date=' gdzie cały czas podkreślam, o ile porozumieją się z M&R Software, my ( jako ekipa ) wraz z tłumaczami przygotujemy spolszczenie specjalnie dla użytkowników forum

[/quote']

Mogę wam pomóc w tłumaczeniu jeśli potrzebujecie takiej osoby.

[mod]Witamy :) Ekipa już ma tłumaczy, o to się nie bój ;) 27.01.13.[/mod]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szczerze mówiąc pomysł bardzo dobry, ale czy będzie możliwość kupna przez SMS ? (wiem że to śmieszne, ale mam codziennie do wykorzystania SMSy za 100zł :D )

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szczerze mówiąc pomysł bardzo dobry' date=' ale czy będzie możliwość kupna przez SMS ? (wiem że to śmieszne, ale mam codziennie do wykorzystania SMSy za 100zł :D )

[/quote']

Śmieszne, i nie możliwe

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

maniek, a ja myślę że jeśli wy jako pośrednik w sprzedaży, moglibyście udostępnić sprzedaż poprzez sms, na pewno wiele osób by tak kupiło, po prostu doładować parę esemesów, abyście mieli w końcu większy zysk, za fatygę, oraz za prowizję którą pobierze serwis obsługujący płatność SMS. Przecież wy to możecie wypłacić w prawdziwych pieniądzach, to co wam zaszkodzi, więcej zarobić, i zwiększyć sympatyków OMSI z oryginalną wersją gry..

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

maniek' date=' a ja myślę że jeśli wy jako pośrednik w sprzedaży, moglibyście udostępnić sprzedaż poprzez sms, na pewno wiele osób by tak kupiło, po prostu doładować parę esemesów, abyście mieli w końcu większy zysk, za fatygę, oraz za prowizję którą pobierze serwis obsługujący płatność SMS. Przecież wy to możecie wypłacić w prawdziwych pieniądzach, to co wam zaszkodzi, więcej zarobić, i zwiększyć sympatyków OMSI z oryginalną wersją gry..

[/quote']

Sprzedający (w tym przypadku forum) z SMS-ów premium dostaje ledwo 50%, resztę bierze firma, która udostępnia usługę.

Jeżeli OMSI 2 będzie za ok. 100 zł, to trzeba by było wysłać 10 SMS-ów po 20 złotych, żeby forum nie było stratne. Wychodzi wtedy 200 zł za grę wartą 100 zł. Powiedz mi - kto będzie bawił się w wysyłanie wiadomości po 20 zł, aby dwukrotnie przepłacić i komu z ekipy będzie chciało się te wszystkie SMS-y zliczać i sprawdzać, czy ktoś nie wysłał za mało. Dodatkowo w każdej chwili operator może odmówić wypłaty i z kasy nici.

Podsumowując, kupno gry za SMS to fatalny i ciężki w zrealizowaniu pomysł nie warty zachodu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

maniek' date=' a ja myślę że jeśli wy jako pośrednik w sprzedaży, moglibyście udostępnić sprzedaż poprzez sms, na pewno wiele osób by tak kupiło, po prostu doładować parę esemesów, abyście mieli w końcu większy zysk, za fatygę, oraz za prowizję którą pobierze serwis obsługujący płatność SMS. Przecież wy to możecie wypłacić w prawdziwych pieniądzach, to co wam zaszkodzi, więcej zarobić, i zwiększyć sympatyków OMSI z oryginalną wersją gry..

[/quote']

Z SMS-a za 30,75zł otrzymujemy całe 12zł .

Kto ma kupić, ten na pewno kupi. Kupowanie przez SMS jest śmieszne, w media markt też powiesz, że chcesz kupić grę za SMS?

[/quote']

Sprzedający (w tym przypadku forum) z SMS-ów premium dostaje ledwo 50%, resztę bierze firma, która udostępnia usługę.

Jeżeli OMSI 2 będzie za ok. 100 zł, to trzeba by było wysłać 10 SMS-ów po 20 złotych, żeby forum nie było stratne. Wychodzi wtedy 200 zł za grę wartą 100 zł. Powiedz mi - kto będzie bawił się w wysyłanie wiadomości po 20 zł, aby dwukrotnie przepłacić i komu z ekipy będzie chciało się te wszystkie SMS-y zliczać i sprawdzać, czy ktoś nie wysłał za mało. Dodatkowo w każdej chwili operator może odmówić wypłaty i z kasy nici.

Podsumowując, kupno gry za SMS to fatalny i ciężki w zrealizowaniu pomysł nie warty zachodu.

Dobrze prawisz, i dobrze wytłumaczone, więc ja rozpisywać się już nie będę ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Według mnie jeśli otrzymamy tą zniżkę 30%, będzie bardzo opłacalne pod tym względem że np. Cena OMSI 2 w sklepie (100zł, wersja po angielsku), a na naszym forum zapłacimy 70zł + 30zł wysyłka (chyba kurier z pobraniem) no i na dodatek polska wersja. Proszę mnie poprawić jakbym coś źle powiedział, ale to tylko takie przedstawienie wydatków i plusów przy wydaniu OMSI 2

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta