maniek015

OMSI 2 do kupienia na forum ?

Kupiłbyś OMSI 2 przez nasze forum?   2 głosy

1. 1. Kupiłbyś OMSI 2 przez nasze forum?

• TAK
      201
    • NIE
      29

Żeby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

37 postów w tym temacie

Nie ma sensu niczego szacować , gdy nie zna się ceny

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ekipa OMSI, powinna pomyśleć nad tym aby ich produkt był, również wydany w formie demo. Idzie mi tutaj o aplikacje z blokadą czasową przykładowo na dwie, godziny gdzie po tym czasie aplikacja poprosi użytkownika o wpisanie klucza. Druga sprawa, to zamiast współpracować z wytwórnia która orżnie ich lekko mówiąc w Pośladki (część zarobku zawsze jest mniejsza dla autorów), powinni pomyśleć nad tym, by wprowadzić sprzedaż on-line jak miało to miejsce w Euro Truck Simulator, gdzie po zapłacie otrzymujemy klucz, a grę można pobrać z ich strony za pośrednictwem Torrenta. A ostatnią sprawą, jest wersja pudełkowa gry, myślę że mogliby wykonać zamówienie w jakiejś firmie która im te wersje zrobi, a oni sami mogliby się połasić o kontrakty z firmami/hurtowniami z grami bez zbędnego pośrednika.

Do czego dążę? Otóż do tego, by autorzy za swoją ciężką prace byli lepiej opłaceni, a przy tym może ujrzelibyśmy kolejnych członków ekipy, gdzie potem, mogliby myśleć nad innymi tytułami gier, które byłyby duża konkurencją (co jak co, ale OMSI to bezapelacyjny prekursor symulatorów autobusowych). Nie mówię tutaj już o symulatorach busa, tylko bardziej aby bić w stronę ETS, Railworks czy innych symulatorów. A może też doczekalibyśmy się nowej lepszej zaawansowanej fizyki, oraz silnika graficznego? Kto wie :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak dla mnie OMSI2 jest warte dużej uwagi i jestem zainteresowany jej kupnem poprzez nasze forum i mam nadzieje ze bedzie to wersja pudełkowa ale jak bedzie tak bedzie

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Prosiłbym o zaprzestanie pisania postów typu "Prosze mnie dopisać."

Dziękuję.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zapowiadają optymalizację w drugiej odsłonie i przeguby, więc jak tutaj można się na to nie skusić? :D Gdy jeszcze do tego pewna zniżka, to nic tylko korzystać.

Rozumiem, że gdy dokona się już zakupu to otrzyma się coś w formie "paragonu"?

Jestem jak najbardziej za i biorę udział :D

Teraz tylko czekać na premierę.

Pozdrawiam!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A co z tymi co mają wersje pierwszą ? Tzn czy będzie dla nich jakaś zniżka czy trzeba będzie znowu zabulić ponad 100 zł ?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Stworzyłem ten temat, aby wstępnie się "rozejrzeć" ile osób jest chętnych . Z tego co wiem, przewidywana zniżka przez M&R Software dla osób posiadających już OMSI wyniesie około 10%, my mamy szansę na OMSI Polskiej dystrybucji 30% taniej . Lecz jak pisałem na początku wszystko jeśli dojdzie do wydania.

Wystarczy przeczytać.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na pewno będę kupował OMSI2 i nie jest to dla mnie ważne czy to wersja box czy sam cd-key. Fajnie że wyszła taka inicjatywa na forum, jeżeli jest jeszcze możliwość to z chęcią też dołączę się do tego grupowego zamówienia.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dostałem dziś wiadomość od Techlandu , że będą wydawać oni OMSI 2 ;) .

Teraz tylko czekam na to, aż określą się jak to będzie wyglądać cenowo dla naszego forum :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta