Paczek95

[wydzielone] Ikarus KZNS 260

72 postów w tym temacie

No, porządne ikarusy, mi się spodobał najbardziej 260.04 old, teraz tylko Pułków + Ikarus 260.04 :D

No i w końcu porządne harmonijki z manualem :).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Już wczoraj pobrałem go z SB. Oceniam 10/10. Ikar jest konkretny. Wszystko działa. Jeszcze malowanie Świerklańca i będzie dobrze ;).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A czy jest wersja z automatem czy tylko manual?

W automacie jest tylko C60 chyba.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może zadam głupie pytanie ale jak włączyć tablice? Wpisuję w Ibiszu i nic.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Świetne Ikarusy! Szczególnie do gustu przypadł mi model 260.06 (w manualu) ze względu na dźwięki, cały model jest napchanymi świetnymi i ciekawymi skryptami, bardzo fajnie się prowadzi. Jazda nim to prawdziwa przyjemność, automat tez niczego sobie.

Autor wykonał kawał dobrej roboty, polecam! ;)

EDIT:

Do kolegów wyżej:

Dykty są w skrytce obok siedzenia kierowcy (po prawej stronie, na podłodze). W wersji z elektronicznym wyświetlaczem wystarczy od razu wybrać kierunek..

Co do optymalizacji, to nie jest FPSożerny.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Schowek z drewnianymi tablicami znajduje się na podłodze, na prawo od fotela kierowcy, przy drzwiach kabiny kierowcy, taki niebieski, jakby siedzonko.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może zadam głupie pytanie ale jak włączyć tablice? Wpisuję w Ibiszu i nic.

uaktualniłem screen z IBISem i schowkiem na tablice.

Dźwięki są super , w manualu, przy zmianie zmianie biegu słychać takie "Puff"

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chodzi o wozy to dają radę i to bardzo konkretnie, na szczególną uwagę zasługuje przede wszystkim manual z prawdziwego zdarzenia, oddaje duże realia w symulacji. Jeśli chodzi o dźwięki to odgłos silnika to miód na serce dla mnie, nieco gorzej wypada odgłos zamykanych/otwieranych drzwi, ale można to spokojnie zignorować albo podmienić, jak ktoś lubi. Zdecydowanie najlepszy model jazdy dotychczas wprowadzony w Ikarusach. No miodzio :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pomoże ktoś?

Ikarus strasznie mi sypie błędami, tylko w jednym momencie. Sypie się przy hamowaniu. Jak temu zaradzić?

edit

Problem dotyczy się wszystkich autobusów. Jeszcze wczoraj wszytko działało ;/

Załączam logfile.

logfile.txt

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pomoże ktoś?

Ikarus strasznie mi sypie błędami' date=' tylko w jednym momencie. Sypie się przy hamowaniu. Jak temu zaradzić?

[b']edit[/b]

Problem dotyczy się wszystkich autobusów. Jeszcze wczoraj wszytko działało ;/

Załączam logfile.

Słuchaj a robiłeś od wczoraj jakieś "zmiany organiczne" w układzie folderów gry? Na przykład instalowałeś jakieś dodatki tudzież usuwałeś? Bo patrząc po logu to kilku plików Ci brakuje albo nie można ich odczytać. Z drugiej jednak strony zobacz, czy antywirus nie wyizolował Ci plików do kwarantanny, bo czasami lubią się takie "czary" dziać szczególnie przy Avaście:25 Not guilty:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja jestem zachwycony ikarusem 280.53 którego tył jest mym zdaniem wprost z Autosana H-10 naprawde bardzo podobny :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

AlumDark--> Wydaje mi się że dzisiaj albo wczoraj instalowałem mapę, tą węgierską i od tego momentu zaczęło sypać

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

AlumDark--> Wydaje mi się że dzisiaj albo wczoraj instalowałem mapę' date=' tą węgierską i od tego momentu zaczęło sypać

[/quote']

No to masz odpowiedź. Usuń tą mapę (wszystkie składowe takie jak Sceneryobject i Spline oraz samą mapę) i spróbuj odpalić jeśli dalej będziesz miał takie problemy, znaczy się dalej brakuje Ci plików, wtedy warto usunąć wszystkie dodatki i od nowa je instalować, widać musiałeś coś namieszać w plikach niechcący. Musisz zrobić sobie tam porządek. Warto przy kłopocie posiłkować się Logiem, on Ci wskaże czego dokładnie Ci brakuje i gdzie jest problem.

Ja też kiedyś instalując jakąś mapę zrobiłem sobie w plikach całkiem niezłe "dżumandżi" i prostowałem to kilka godzin, ale dało się wyprowadzić.

A, bym zapomniał jest jeszcze opcja dla niecierpliwych, usuń OMSI i zainstaluj ponownie potem dodatki;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

AlumDark--> Wydaje mi się że dzisiaj albo wczoraj instalowałem mapę' date=' tą węgierską i od tego momentu zaczęło sypać

[/quote']

Tą instalowałeś, Mártonváros ?

W .rar są tylko spliny Szczecin i Jan Kiesewalter oraz mapa

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Polecam wszystkim.

Świetne odwzorowany kokpit - jak wiadomo to w nim spędzamy najwięcej czasu.

Wszystko w jak najlepszym porządku.

Niestety nie mogę się wypowiedzieć co do FPS-ów ale nie jest chyba źle ;).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

słuchajcie mam taki problem u was też klakson wydaje taki dziwny dzwięk?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

tak taki przytłumiony ;) tak ma być wkońcu to stary autobus ;p

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ikarusek zarypiaszczy szczególnie w manulau, jazda nim to czysta przyjemność i te dzwieki miodzio:D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ikarusami jeździ się naprawdę przyjemnie, dźwięki silnika itp. świetne, tylko dźwięki do zamykania/otwierania drzwi są według mnie kiepskie. Jeszcze nie rozumiem jednej rzeczy - dlaczego żółty Ikarus #102 w malowaniu D.L.A. Wrocław to automat jak to manual powinien być.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

IkarusSTR jest (rosyjskim?) Tatarem, więc ma prawo nie wiedzieć. ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.