Paczek95

[wydzielone] Ikarus KZNS 260

72 postów w tym temacie

Po krótkich testach tych autobusów, mogę śmiało powiedzieć, że są to jedne z lepszych autobusów, jakie to tej pory wyszły ! Świetna bryła zewnętrzna, wnętrze, kokpit kierowcy, dźwięki, oraz takie rzeczy jak np. otwierane drzwi kierowcy z zewnątrz w 280.53. Bajka po prostu :)

Szczerze polecam !:)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dalej nie widzę ludzi, samochodów i autobusów.

-------------------------------------------------------------

Edit:

Już sobie poradziłem: autobus zmienił mi ustawienia (lol)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

komendy do drzwi:

I drzwi pasażera

KY_bus_doorfront0_open' date=' KY_bus_doorfront0_close

II drzwi

KY_bus_doorfront1_open, KY_bus_doorfront1_close

III drzwi

KY_bus_doorfront5_open, KY_bus_doorfront5_close

dla połówki I drzwi kierowcy komendy jeszcze nie znam, otwieranie tylko z zewnątrz (post#1)

[/quote']

Drzwi od kabiny kierowcy można, tak jak napisałeś otworzyć z zewnątrz, ale też z pulpitu.

SCREEN

1 - otwarcie

2 - zamknięcie (zamyka też drugą połówkę pierwszych drzwi.)

EDIT:

Dalej nie widzę ludzi' date=' samochodów i autobusów.

[/quote']

Opcje zaznaczone czerwoną ramką ustaw tak, jak na tym screenie.

Powinno pomóc ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pobierałem ten model kilka razy jednak archiwum wysypuje mi błędy CRC. Nie wiecie czy ten model jest udostępniony na inne serwery?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pobierałem ten model kilka razy jednak archiwum wysypuje mi błędy CRC. Nie wiecie czy ten model jest udostępniony na inne serwery?

Autor prosił o zachowanie oryginalnego linka.

Spróbuj zainstalować nowszą wersję WinRara.

Może to pomoże, ja pobrałem i nie mam żadnych błędów

przy wypakowywaniu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeszcze malowanie Świerklańca i będzie dobrze ;).

To byśmy mieli już za sobą.

14532.th.jpg

1453i.th.jpg

Przyznam że trochę oszukałem przy narożnikach ale one nie są zbyt dobrze oteksturowane. Czy można w tych modelach jakimś łatwym sposobem umieścić naklejkę na szybie?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kiedy włączysz grę i wybierzesz autobus, to włącz zasilanie (E), zwolnij hamulec przystankowy (.), upewnij się, że jest wrzucony luz (wciskasz sprzęgło [TAB], potem [N]), uruchom silnik (M). Kiedy silnik będzie pracował, przytrzymaj sprzęgło, wrzuć bieg 1, dodaj trochę gazu i puść sprzęgło. Powinien ruszyć... Jeśli to nie działa, to może masz coś pozmieniane w ustawieniach klawiszy...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Paczka jest genialna, jednak jedno do czego mam zastrzeżenie to w modelu C60, gdy stoję na biegu (D) i mam wciśnięty hamulec to silnik wydaje strasznie dziwny dźwięk, takie buczenie. I tu moje pytanie, czy taki jest dźwięk w realu czy po prostu autor nie miał innego dźwięku i zastosował ten.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przeciez C60tki mają taki dzwięk bo jechałem nią na śląsku . Po 2 Dlaczego autobus jadący na autopilocie nie zmeinia biegów i wolno jedzie ?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No no, bardzo fajny model:D Na pewno spędzę przy nim dużo czasu. Muszę powiedzieć, że dźwięki są rewelacyjne!

@Up - jeżeli przypisałeś model z manualną skrzynią biegów to się nie dziw;) Omsi nie jest przystosowane do manualnej skrzyni, tylko automaty.

Jeszcze miałbym mała prośbę, rozszyfrował może ktoś przyciski oznaczone na tym screenie - https://dl.dropbox.com/u/84264163/Przechwytywanie%20%282%29.PNG ? Oraz, zna ktoś "nazwe" w ustawieniach tego czegoś - https://dl.dropbox.com/u/84264163/1234567890.PNG ? :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeszcze miałbym mała prośbę' date=' rozszyfrował może ktoś przyciski oznaczone na tym screenie - https://dl.dropbox.com/u/84264163/Przechwytywanie%20%282%29.PNG ? Oraz, zna ktoś "nazwe" w ustawieniach tego czegoś - https://dl.dropbox.com/u/84264163/1234567890.PNG ? :D

[/quote']

Są przecież screeny w dołączonej obszernej instrukcji

post-1134-1461608578,6769_thumb.jpg

Z odczuwalnych zmian to przycisk w podłodze wydaje taki gwizd/świst.

Mam pomysł jak to lepiej wykorzystać np (nie)kulturalna odpowiedź kierowcy na gadających pasażerów

Ten od światła zapala je w tylnej części pasażerskiej

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiem, że jest coś takiego jak "instrukcja", ale trzeba znać język;) Większość rozumiem, ale te trzy przyciski, które zaznaczyłem na pierwszym screenie to dla mnie zagadka;) A co do przycisku w podłodze - wiem do czego "to" służy, tylko chciałbym podpisać pod kierownicę. Do tego idzie się dostać chyba tylko z jednej kamery;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A co do przycisku w podłodze - wiem do czego "to" służy' date=' tylko chciałbym podpisać pod kierownicę. Do tego idzie się dostać chyba tylko z jednej kamery;)

[/quote']

Jest polecenie do tego (to zaznaczone)

post-1134-1461608578,8051_thumb.png

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No no' date=' bardzo fajny model:D Na pewno spędzę przy nim dużo czasu. Muszę powiedzieć, że dźwięki są rewelacyjne!

@Up - jeżeli przypisałeś model z manualną skrzynią biegów to się nie dziw;) Omsi nie jest przystosowane do manualnej skrzyni, tylko automaty.

Jeszcze miałbym mała prośbę, rozszyfrował może ktoś przyciski oznaczone na tym screenie - https://dl.dropbox.com/u/84264163/Przechwytywanie%20%282%29.PNG ?

[/quote']

1 i 2, tak jak te 2 wyżej, chyba mają związek z nawiewem (chociaż w instrukcji jest napisane, że to radio 8) ). Numer 3 włącza nagrzewnicę.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

w instrukcji jest błąd, powinno być

5 - fans

6 - radio

a jest napisane w jednym wierszu bez spacji

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie umiem go odpalic wogóle, pomoże ktoś? Odpalam jak zawsze (. klikam N, pozniej wlaczam kluczyk i klikam M, i klikam D albo 1 lub 2 itd, i nie rusza. Myslalem ze chodzi o hamulec przystankowy ale nadal nic: /

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może wybrałeś model z manualną skrzynią biegów? Automata ma tylko model C60. W modelach z manualną skrzynią musisz wrzucać każdy bieg ze sprzęgłem.

A jeśli chodzi o hamulec przystankowy, to ten autobus w ogóle go nie posiada.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Te posty zostały zaznaczone do usunięcia z powodu naruszenia regulaminu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.