Richard Hammond

[usunięty] Realny AIlist do mapy Szczecina

50 postów w tym temacie

Witam,

przedstawiam Wam, modyfikację do mapy Szczecin. Jak można zauważyć w temacie, dodaje ona nowy plik AIlist.cfg. Czyli krótko mówiąc gdy zainstalujemy tą paczkę do OMSI, po mapie Szczecina będą jeździć niżej wymienione pojazdy:

- MAN Lion's City (w wersji polickiej)

- MAN NL202 (w wersji FG, jak i w zwykłej)

- SU12 (w wersji FG i SPPK)

Wszystkie, zawierają oryginalne numery taborowe, jak i przypasowanie tych numerów do lini, czyli na 57 jeżdżą pojazdy z Klonowica a na A w przewadze z Dąbia.

(Jeżeli jest coś niezrozumiałego, proszę o napisanie tego w tym temacie lub na PW)

Zdjęcia:

86950482538251714707_thumb.jpg

79202270770542363401_thumb.jpg

A teraz download:

DOWNLOAD

Instalacja:

Paczkę wypakowujemy do folderu gdzie znajduje się folder OMSI. W moim przypadku jest to folder m-r software.

(UWAGA! Paczka po rozpakowaniu waży ponad 1GB)

Miłej jazdy, pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie no Szczecin wymiata teraz jest mega realistycznie. Świetna robota ,aż przyjemniej się jeździ jak takie zróżnicowanie na drodze.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Paczka fajna tylko brakuje mi dzwięku ostrzegawczego zamykania drzwi w manie nl

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ogólnie większych modyfikacji poza teksturami tam nie ma. Jeżeli ktoś by chciał np. samą teksturę MAN-a to nich napiszę na PW.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Brakuje jednego - Mercedesa 0405N PKS Szczecin na nocnej 522. Ale i tak dzięki :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzięki, za tekstury. Heh wygląda to śmiesznie jak 107 jedzie bez przegubu ;) Pozdrawiam.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wgrałem sobie ten dodatek i mi wywaliło cały rozkład i na mapie jedyny autobus to mój:P co teraz??

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@up,

Masz wgrane autobusy: Man Lions City, Man NL 202 i Solaris Urbino 12? Jeśli nie, to wszystkie są w forumowym downloadzie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy może być 2 wersja Man Lions City czy musi być pierwsza??

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Piotrze w paczce są już modele, wiec nic pobierać nie trzeba. Kielon na dniach wyjdzie modyfikacja z mercem od Juliana to wrzucę tez i nowego lion'sa.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hm to może ja coś źle wypakowałem skoro tak mi się porobilo:/

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pobierz jeszcze raz MAPĘ. Potem wgraj moją paczkę. Najprawdopodobniej nie masz najnowszej wersji mapy (3.10 było wydawane kilka razy, z poprawkami ;))

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wszystko gra i buczy ale dalej nie jeździ tramwaj Konstal - który był na liście AI a ja ściągnąłem jeszcze model z forum.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nigdzie w moim temacie nie ma wzmianki na temat konstala. Wiem, ze było by to wielkie urealnienie, ale niestety po dodaniu lini 1;2 itd. OMSI wywala błędy. Zobaczymy, może w następnej wersji mapy ujrzymy działające lini tramwajowe ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Modyfikacja miodna, tylko autobusy mają wgrane stare hofy (nie uwzględniające nowego przystanku Kresowa, czy zmiany nazwy przystanku Pokoju na Gocławska). Żaden problem wgrać sobie aktualne, tylko dla informacji ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam pytanko co zrobić żeby autobusy AI były wymieszane markami, bo za każdym razem jak włączam są w większości MAN NL 202 i Solaris Urbino 12, a chciałbym też ujrzeć MAN Lion`s City oraz dołączone przeze mnie do listy Solaris Urbino 10, 15 oraz Merc Juliana

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wszystko zależy od numeracji ;). W moje paczce są realne numery taborowe, to i Lion'sów mało ujżysz bo w rzeczywistości jest ich 4 xD

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mógłby mi ktoś podać jak , gdzie dokładnie wszystko wypakować bo mi błąd wyskakuje ?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Folder MAPS i Vehicles do głównego katalogu z grą.

Jeśli cię spyta o to czy zamienić klikasz tak i tyle.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hej. Mam pewien problem, ponieważ po mapie jeżdżą tylko autobusy na linii 57 i 82. Nie wiem o co może chodzic, pomóżcie jeśli możecie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A przeczytać readme nie łaska? Ustawienia OMSI, tam jest wybór piorytetu linii. Zobacz na ostatnich stronach readme piorytety i ustaw, który chcesz.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzięki wielkie, już wszystko gra jak trzeba :)

Dzięki wielkie, już wszystko gra jak trzeba :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.