Major Wcisło

Nieuczciwa Konkurencja.

25 postów w tym temacie

Zespół administracyjny serwisu OmniBusSimulator.pl informuje, że z dniem dzisiejszym wchodzi w życie całkowite embargo na wszelkie działania podejmowane przez zarząd vFirmy do OMSI – vMobilis sp. z o. o.

Powodem takiej decyzji jest niepoważne i nieodpowiedzialne zachowanie zarządu tej firmy. W dniu dzisiejszym, na shoutboxie vMZK, kiedy Zarząd tej vFirmy zaczął podejrzewać użytkownika focusik o jego związek z vMobilisem, a szczególnie z uż. Polimeryk z omnibussimulator.pl i z forum vMobilisa. W wyniku tego, focusik przyznał się do podstępnego zatrudnienia w firmie:

» focusik - 01.01. 16:06 -- Wita was Polimeryk (Daniel1996) Chuje

Do tego oświadczył, że nie przyszedł, by wykraść cokolwiek z firmy, jednocześnie przyznał się do swojej pracy w vMobilisie – wypowiedź sugeruje, że nie jest to działanie indywidualne, a wykonane w imieniu przedsiębiorstwa:

» focusik - 01.01. 16:07 -- Nic od was nie zabrałem. Chcecie to pilnujcie nasze forum. Nic od was nie bedzie. Pozdrawia Mobilis

Do tego wcześniej doszło wypominanie – członek zarządu vMZK zasugerował, że ciągłe pytanie się jednego z testerów Jelczów M125M, który pracuje w vMZK, o wydanie wozu jest bezzasadne, sytuacja się powtarzała, więc uzasadnionym byłoby przyznanie bana na shoutboxie, o którym wspominał Przemek, pracownik vMZK, a także moderator tego forum. Otrzymał niniejszą odpowiedź:

» focusik - 01.01. 15:59 -- Niech banuje. Upodabnia się do Majora Wcisło.

Po otrzymaniu zgłoszenia od administracji strony km.stargard.pl, podjęty został krok o zbanowaniu uż. Polimeryk, którego adres IP pokrywał się z adresem Focusika. Z jego strony, na stronie vMZK założone zostało kolejne konto, z którego napisano wiadomość:

» Przemek chuj je swój gnój - 01.01. 17:26 -- Tracisz moderatora przemku....

Jak widać – decyzja o wprowadzeniu całkowitego zakazu promocji tej firmy przez te forum jest zasadna, jej zarząd okazał się być na bardzo niskim poziomie.

Wszystkich teraźniejszych i przyszłych pracowników vFirm ostrzegamy przed tego typu działalnością – może się to przykro skończyć zarówno dla nich, jak i dla vfirmy, w której pracują. Obiecujemy, że takie działania będą surowo tępione i nie będzie w takich sytuacjach żadnego pobłażania, a ta sytuacja niech będzie dla osób planujących nieuczciwą konkurencję przestrogą.

Podpisał

Administrator Serwisu, Major Wcisło.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Muszę wtrącić swoje trzy grosze. Oto komunikat, który pojawił mi się na stronie vMobilisu.

72024040010281738270.jpg

Niestety, jak widać dziecinada niektórych osób przekracza pewne granice i stąd się wynalazł taki dziecinny powód. Balangi niczym z Bus Expressu, w którym przy końcu pracy banowano :szczerbol:

Do tego wiadomość od rzekomego Polimeryka na GG o treści:

"Przekaz przemkowi, że się zemszczę lepiej.... A i dodaj, że jest osobą innej orientacji (zmienione zostało)

Nie pozostało nam nic innego, jak życzyć wszystkiego dobrego na drodze do jeszcze większej dziecinady.

Pozdrawiam,

Solaris

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam nadzieję, że go tam wywalą...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jako osoba, której ta cała sprawa dotyczy chciałbym dodać tylko, że mimo iż atak na mnie został przeprowadzony przez dzieci nie zamierzam tego zostawiać.

Zostało zapisane IP Polimeryka i wszystkich osób powiązanych z Mobilis , a dowody zabezpieczone w postaci zdjęć i wpisów w bazie serwera forum, tak więc dzieciak rozpętał sobie wojnę całkowicie z własnej inicjatywy.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przepraszam że odkopuje ten temat... Jednak ten wydaje mi się najodpowiedniejszy by opisać wydarzenie.

A więc jak sie okazało, gdzieś w czeluściach internetu działa kolejna nieuczciwa VFirma, która zwie się VKM. Ich nieuczciwość polega na tym, iż najzwyczajniej w świecie, bez zgody oczywiście zarządu KM Kozłów, przywłaszczyli sobie naszą firmową mapę! Przecież to absolutnie bezczelne posuniecie! Oto dowód:

5ecaa2a2bb7e4a8bm.jpg

Niestety reszta ich forum jest dla mnie nie widoczna. Ponadto firma chwali się dostępem do naszego SIPZD, o czym również nam nie wiadomo. Jeżeli jednak sa zarejestrowani w systemie legalnie to drugie oskarżenie wycofuje

Dowód:

4bc6adec4fac3cfem.jpg

Mam nadzieje, iż problem ten zostanie poważnie potraktowany, oraz wszyscy odpowiedzialni za ten stan rzeczy ponieśli konsekwencje.

Pozdrawiam.

Vice Prezes KM Kozłów

ADAMER77

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przepraszam że odkopuje ten temat... Jednak ten wydaje mi się najodpowiedniejszy by opisać wydarzenie.

A więc jak sie okazało' date=' gdzieś w czeluściach internetu działa kolejna nieuczciwa VFirma, która zwie się VKM. Ich nieuczciwość polega na tym, iż najzwyczajniej w świecie, bez zgody oczywiście zarządu KM Kozłów, przywłaszczyli sobie naszą firmową mapę! Przecież to absolutnie bezczelne posuniecie! Oto dowód:

5ecaa2a2bb7e4a8bm.jpg

Niestety reszta ich forum jest dla mnie nie widoczna. Ponadto firma chwali się dostępem do naszego SIPZD, o czym również nam nie wiadomo. Jeżeli jednak sa zarejestrowani w systemie legalnie to drugie oskarżenie wycofuje

Dowód:

4bc6adec4fac3cfem.jpg

Mam nadzieje, iż problem ten zostanie poważnie potraktowany, oraz wszyscy odpowiedzialni za ten stan rzeczy ponieśli konsekwencje.

Pozdrawiam.

Vice Prezes KM Kozłów

ADAMER77

Dowód w postaci raportu nie jest dowodem.

Jako prezes tej firmy, informuję, że korzystaliśmy z mapy legalnie opublikowanej w tym temacie: http://omnibussimulator.pl/Temat-KOZLOW-v0-2 . Jeżeli autor zabrania jej wykorzystywania w firmach - po prostu wykreślimy ją z listy brygad.

Informuję też, że z SIPZD mamy się niedługo dołączyć, nie widzę w tym żadnej nieuczciwości.

Pozdrawia Prezes VKM - Twoja Komunikacja

Piotr88010

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Widze chęć pojednania więc zakończymy tę sprawę tu i teraz. Przepraszam więc za oskarżenie nr 2. A co do mapy autor nie zezwala na używanie jej w innych VFirmach więc faktycznie prosiłbym o wypisanie jej z listy brygad. Ciesze się że udało się sprawę rozwiązac polubownie.

Dziękuje i Pozdrawiam.

Vice Prezes KM Kozłów

ADAMER77

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A spytałeś się gagatku Szalonego o jej wykorzystanie?!

To, że może będziecie należeć to nie znaczy, że należycie, więc lepiej nie reklamuje się tym.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A spytałeś się gagatku Szalonego o jej wykorzystanie?!

To' date=' że może będziecie należeć to nie znaczy, że należycie, więc lepiej nie reklamuje się tym.

[/quote']

Oczywiście, poprawione. W załączniku real screen

Dodam, że z mapy "Kozłów" nie korzystamy od października.

post-6379-1461608597,2239_thumb.jpg

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jako prezes tej firmy' date=' informuję, że korzystaliśmy z mapy legalnie opublikowanej w tym temacie: http://omnibussimulator.pl/Temat-KOZLOW-v0-2 . [b']Jeżeli autor zabrania jej wykorzystywania w firmach - po prostu wykreślimy ją z listy brygad.[/b]

Ale przepraszam, próbujesz zrobić ze mnie idiotę w tej chwili?

Wiadomość z dnia 28.08.2012r. od użytkownika sekenuw

"Witaj, Czy mógłbym wykorzystać twoją geniaaaalną przerobioną przeze mnie mapę Kozłów 42

Dodałem tam Las na Fabrycznej, łaty drogowe i linię nocną 5N

To co mogę, bo koledzy straaasznie ją chcą"

Po wyrażeniu swej niezgody kolejna wiadomość:

"Tam prawie wszytko zmieniłem, i na tej mapce będzie jeździć dwóch moich kolegów i ja

Pliiiiis proszę"

Ostatecznie dogadaliśmy się i ustaliliśmy, że NIE będzie wykorzystywał mapy w firmach. Więc ktoś tutaj postępuje nie to do końca rozsądnie... Nie mam zamiaru prowadzić o to teraz już wojny, bo to nie jest czas i miejsce. Apeluję jedynie o to, aby mapa zniknęła i OSOBIŚCIE to sprawdzę w najbliższym czasie...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jako prezes tej firmy' date=' informuję, że korzystaliśmy z mapy legalnie opublikowanej w tym temacie: http://omnibussimulator.pl/Temat-KOZLOW-v0-2 . [b']Jeżeli autor zabrania jej wykorzystywania w firmach - po prostu wykreślimy ją z listy brygad.[/b]

Ale przepraszam, próbujesz zrobić ze mnie idiotę w tej chwili?

Wiadomość z dnia 28.08.2012r. od użytkownika sekenuw

"Witaj, Czy mógłbym wykorzystać twoją geniaaaalną przerobioną przeze mnie mapę Kozłów 42

Dodałem tam Las na Fabrycznej, łaty drogowe i linię nocną 5N

To co mogę, bo koledzy straaasznie ją chcą"

Po wyrażeniu swej niezgody kolejna wiadomość:

"Tam prawie wszytko zmieniłem, i na tej mapce będzie jeździć dwóch moich kolegów i ja

Pliiiiis proszę"

Ostatecznie dogadaliśmy się i ustaliliśmy, że NIE będzie wykorzystywał mapy w firmach. Więc ktoś tutaj postępuje nie to do końca rozsądnie... Nie mam zamiaru prowadzić o to teraz już wojny, bo to nie jest czas i miejsce. Apeluję jedynie o to, aby mapa zniknęła i OSOBIŚCIE to sprawdzę w najbliższym czasie...

Mapy nie używamy już od października ubiegłego roku. Można to sprawdzić przeglądając naszą stronę internetową. Nie mam nic do ukrycia.

Pozdrawia prezes VKM - Twoja Komunikacja

Piotr88010

Dodam też, że kolega sekenuw nie powiedział nam nic o tym, że nie wyraziłeś na to zgody.

To znaczy na wykorzystanie mapy.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Drogi vMZK Stargardzie!

Ostatnim czasy nie dziwi nas to, ze vKM Kozłów zostało znów zaatakowane przez konkurencyjną firmę.

W końcu to Kozłów ma najwięcej pracowników i największa renomę, którą próbują zniszczyć wszelakie wirtualne firmy.

Jednak to co nas naprawdę zdziwiło, że atakującą stroną, jest dotychczas współpracująca z nami, postrzegana do tej pory przez większość w tym i przez nas za jedną z lepiej prowadzonych firm VMZK Stargard. Atak ten jest paranoją, oskarżanie nas o zmianę bannera czy też utworzenie gazetki nie ma sensu. Skoro idziecie ku realiom, to dlaczego różne firmy w realnym świecie maja gazetki zakładowe, te same autobusy, te same etaty, podobne reklamy, strony internetowe dla pasażerów?

Nigdy nie przypuszczaliśmy, że tak rozważna osoba jaką jest prezes vMZK posunie się do oskarżenia nas o plagiat, zwłaszcza gdy większość VFirm przechodzi przez te same etapy rozwoju, ponadto większość inicjatyw, o które jesteśmy oskarżeni to inicjatywy oddolne, a nie tak jak to twierdzi prezes VMZK " sprawka góry ".

Nie wiem na czym ma więc polegać konkurencja wśród VFirm? Na wzajemnym eliminowaniu się z powodu zbieżności jakich doświadczamy w nich? W ten sposób powinniśmy zamknąć wszystkie VFirmy i pozostawić całkowity monopol tylko jednej? Czy o to właśnie państwu chodzi?

Kończąc... chcę tylko nadmienić...

iż teksty typu:

» ψMarcin - 09.04. 22:16 -- Idź się onanizować myć, a nie tu pitolisz! lol2

» #Dominik - 09.04. 22:15 -- Wot cipa! Mówił, że wykorzytsa moje foto ! lol2

» ψMarcin - 09.04. 22:13 -- Autor screena tegoż Szczerbol23:02:56

» @Przemek - 09.04. 20:27 -- wsparcie, a właściwie jego brak bo poza ich banerem to nie ma innego "wsparcia"

» *Cyprian - 09.04. 20:26 -- lol2

» *Cyprian - 09.04. 20:26 -- Przemek rozdupc serwery w trzy dupy i się skończy konkurencja, ściąganie, i komerchaa

» @Eryk - 09.04. 20:24 -- A kto im daje wsparcie z OMSI.pl? Przemek zrobił byś cuś Język

» ^Tomek - 09.04. 20:23 -- HEHEHEHEHElol2

» *Cyprian - 09.04. 20:22 -- Toć tam nasz kolega był Zdziwko

» ψMarcin - 09.04. 20:22 -- Jak nam styl zapindolą (no ale chyba takich szczytów jeszcze nie osiungli) to nie dość, że zjemy ich my, to zje Mazuluka, autor pierwotnej wersji tego stylu Szczerbol

» ^Tomek - 09.04. 20:19 -- HEHEHEHEHElol2

» #Dominik - 09.04. 20:19 -- Wejście smoka HEHEHE lol2

» ^Tomek - 09.04. 20:19 -- HEHEHEEHEHEE lol2

» @Przemek - 09.04. 20:17 -- jak i każdy inny

» ♠Solaris - 09.04. 20:17 -- No wię, zawsze tak mam Szczerbol

» #Dominik - 09.04. 20:17 -- Nie udał Ci się ten dowciap Szczerbol

» ♠Solaris - 09.04. 20:16 -- Ta, a potem będzie vMZK Kozłów Szczeciński Szczerbol

» @Przemek - 09.04. 20:14 -- aaa, logo też pewnie niedługo zrobią podobne ( o ile potrafią)

» @Przemek - 09.04. 20:13 -- do tego nazwy działów, system KzW, nazwę firmy, kartę drogową, nazwy stanowisk, nazwy audycji radiowych etc. etc.

» @Eryk - 09.04. 20:12 -- Ciekawe ile czasu minie, aż styl pierdykną taki jak my mamy

» @Przemek - 09.04. 20:10 -- żenua, żenua and once again żenua. Rozumiem, że można nie być mistrzem kreatywności(cóż Marcin, innego słowa nie znalazłem Duży uśmiech) ale żeby WSZYSTKO ZRZYNAĆ?

» @Eryk - 09.04. 20:09 -- Ba Dum Cyyyy lol2

» ψMarcin - 09.04. 20:02 -- http://cinkopis.blogspot.com/2013/04/vmzk-muza.html para rara rara! lol2

są absolutnie nie na miejscu, zagrażając nam atakiem na serwery, czy banem na OMSI? Nie zamierzamy dać się zastraszyć, ponieważ jest to zagrywka poniżej wszelakiego poziomu. Smutno nam więc, jednak jesteśmy zmuszeni zakończyć współpracę z VMZK Stargardem z powodu zaistniałej sytuacji.

Pozdrawia,

Prezes vKM Kozłów (pc_piotrek) oraz Vice-prezes vKM Kozłów (Adamer77)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

"W końcu to Kozłów ma najwięcej pracowników i największa renomę, którą próbują zniszczyć wszelakie wirtualne firmy." a skąd takie dane? Trochę tak nieetycznie chwalić się na początku wypowiedzi.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wydaje mi się, że SB jest miejscem, w którym każdy pracownik vMZK może wypowiadać swoje przemyślenia, które często mogą być wypowiadane w kwestii żartu. Więc wydaje mi się, że podawanie SB w formie argumentu, jest nie na miejscu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wydaje mi się' date=' że SB jest miejscem, w którym każdy pracownik vMZK może wypowiadać swoje przemyślenia, które często mogą być wypowiadane w kwestii żartu. Więc wydaje mi się, że podawanie SB w formie argumentu, jest nie na miejscu.

[/quote']

przeczytaj sobie "cienkopis' pana prezesunia tej firmy, później zaczęła się dyskusja w SB vMZK.

Co do tego: żal, żal i jeszcze raz żal jeśli chodzi o Stargard

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
13. Złamanie któregoś z punktów przez vFirmę biorącą udział w systemie będzie równoznaczne z jej dożywotnią dyskwalifikacją, a jeśli będzie to rażące zaniedbanie, Administracja forum omnibussimulator.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzenia embarga na taką firmę, a nawet zbanowania członków jej zarządu odpowiedzialnych za złamanie regulaminu, posiadających konto na omnibussimulator.pl.
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Prezentuję niniejszym oficjalne stanowisko vMZK Stargard Szczeciński w tej sprawie.

vMZK doskonale wie, że jest przez wszelkiego rodzaju firmy konkurencyjne bacznie obserwowane. Również i przez to, że mamy - ku zdziwieniu vKM Kozłów - o 10 więcej pracowników, więc teza ta jest tak samo prawdziwa, jak niedawno usunięta opinia w poście reklamującym vKM, jakoby mapa Kozłowa była największą z map spośród vFirm do OMSI.

Cała dyskusja zapewne narodziła się po lekturze mojego bloga, a dokładniej wpisu, do którego zamieszczam link: http://cinkopis.blogspot.com/2013/04/vmzk-muza.html

Mimo, że w blogu zawarta jest klauzula o tym, że jest to jedynie przedstawienie moich poglądów, niezwiązane z vMZK Stargard, nie widzę żadnego powodu, by w celach obrony się tą klauzulą zasłaniać. We wpisie przedstawiłem swoje spostrzeżenia, a nie twarde argumenty, bo gdyby takowymi były, nie dukałbym tego na blogu, a wnioskowałbym o odebranie vKM Kozłów rekomendacji forum omnibussimulator.pl i wykluczenie z SIPZD (co zresztą vKM już zrobiło, działając na szkodę systemu poprzez nieudolną próbę usunięcia z niego wprowadzonych przez siebie rekordów - złamanie punktu 6. regulaminu SIPZD). Wniosek o cofnięcie rekomendacji, a nawet embargo takie, jak wprowadził Mobilis i tak zostanie skierowany, właśnie z ramienia złamania regulaminu Systemu Identyfikacji Pracowników Zwolnionych Dyscyplinarnie.

Pozwolę sobie dalej odnosić się do argumentów. Czytam wielokrotnie swój wpis, wpisy kolegów (do których także się niebawem odniosę) i nigdzie nie widzę oskarżenia o plagiat. W polskim prawie, oskarżenie wnosi się do prokuratury i nieco groteskowe jest odbieranie słów, które napisało sobie, często wyolbrzymiając, parę osób, jako formalny wniosek o rozpoczęcie postępowania prokuratorskiego. Ot, takie prawne "nic nam za to nie zrobicie" - takie samo, jak przy tezie, jakoby stworzenie nowych pomysłów w Kozłowie w niedalekim odstępie czasu od pojawienia się tych samych idei w vMZK było wyłącznie dziełem przypadku. :) Niemniej, wciąż nie uważam Waszych postępowań jako działanie sprzeczne z ustawą zasadniczą i podlegającym jej kodeksom.

Ponadto, dziękuję za delikatne przecenienie mocy sprawczej mojego bloga, skoro pojawił się argument, w którym uważa się pisanie o inspiracji jako próba eliminacji konkurencji. Niestety, Bogiem nie jestem, a mój blog to nie Królestwo Niebieskie.

Zagrożenie atakiem na serwery było napisane w taki sposób, że naprawdę nie miało to wydźwięku jakiejkolwiek groźby karalnej. Choć w cytacie widać to słabo, na końcu wypowiedzi umieszczona została emotikonka wyrażająca - w rozwinięciu skrótu i jego wolnym tłumaczeniu - głośne śmianie się z czegoś. Przemek nie trudni się zawodowym hakerstwem, by "położyć" bądź co bądź potężne serwery hostingu cba.pl, pozostając przy tym bez jakiejkolwiek kary, a wśród jego praw, jako administratora tego forum, nie leży nieuzasadnione banowanie użytkowników, którzy pracują w Kozłowie.

Wklejanie do cytatu trzech pierwszych linijek z shoutboxa jest działaniem całkowicie prymitywnym, wskazującym na jeden cel tej całej afery, która mimo wszystko, w rezultacie poprzez działania w SIPZD i w/w fragment cytatu obróciła rolę oskarżającego z oskarżonym w sprawie. Nie ukrywam, że słowa moje, Dominika nie były najwyższych lotów pod względem ich wartości merytorycznej, ale wyrwane z kontekstu oczerniają naszą firmę. A skoro na shoutboxie vKM Kozłów rozmowy ograniczają się do operowania literacką polszczyzną i głoszenia ciągu pozytywnych opinii względem przedsiębiorstw konkurencyjnych, to może i wiemy, dlaczego dwie osoby, pierwotnie obrażone na vMZK i które odeszły do Kozłowa, szybko do nas wróciły. Milczeniem obejmę fakt, że z racji ograniczeń uprawnień użytkowników, osoby niezarejestrowane na stronie vKM Kozłów nie mają dostępu do shoutboxa i tym samym widzimy kolejną absurdalność korzystania z naszych wpisów, jako argumentu. No i jeszcze aspekt prawnego czepialstwa - powinniście przytoczyć link do strony vMZK, do stron na shoutboxie z tymi słowami, bo ich kopia bez podania źródła to naruszenie praw autorskich osób, które te opinie głosiły, jak i vMZK Stargard, która możliwość ich głoszenia udostępniła.

Do słów MANa_SD200 się nie odniosę, bo argumenty ad personam to argumenty niemerytoryczne, a Lewarkowcowi powiem tylko, że mógłbym poprosić te 36 pracujących u nas osób, by napisały też naprzemienny ciąg wyrazów "żal" i "Kozłów" w tym temacie, ale nie ma to większego sensu. Tym bardziej, że widzę już powyżej stanowisko Administracji tego forum.

Na koniec nadmienię, że jestem dyrektorem, nie prezesem. A przy aktualnym odwzorowaniu struktury organizacyjnej vMZK ma to zdecydowane znaczenie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wydaję mi się, że wy wszyscy zaangażowani w tą sprawę śmiertelnie poważnie to traktujecie, co jest przyznam szczerze trochę śmieszne i żenujące. To wyłącznie jest WIRTUALNE przedsięwzięcie, które powinno być rozrywką w wolnym czasie. Robicie co najmniej taką aferę jakoby to działo się w rzeczywistości. Proponuję co niektórym wyjść ze świata wirtualnego. Zapraszam was do realnego ;) Podajcie sobie "dłonie", zapomnijcie o całej sprawie i róbcie dalej swoje, jeżeli daje wam to przyjemność.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja ze swojej strony pragnę tylko nadmienić, że jako administrator forum omnibussimulator.pl nie mam prawa bezpodstawnie karać (w tym wypadku banować) użytkowników.

Jednakowoż mógłbym to zrobić na podstawie złamania regulaminu SIPZD, lecz nie o tym miało być.

Zarzuty kierowane w stronę vFirmy vMZK Stargard Szczeciński posiadają same w sobie bardzo niską wartość merytoryczną, a już tym bardziej słowa o największej renomie i liczbie pracowników wywołały na mojej twarzy duży uśmiech - skromność pełną parą ;)

Zarządowi KM Kozłów gratuluję "rozpętania" awantury na tymże forum, jednak wierzcie mi lub nie - robicie nam wspaniałą reklamę (a reklamujemy się tylko na tym forum).

Zatrważający jest również fakt iż osoby do tej pory uważane przeze mnie za rozsądne (MAN_SD200) zachowały się w tej sytuacji jak osoby totalnie nieodpowiedzialne i niedojrzałe do tego aby w ogóle zajmować się tematem vPrzedsiębiorstw.

Przypominam również szanownym Panom, że wysnuwanie głęboko posuniętych wniosków dotyczących ew. ataku na wasze forum są bezpodstawne i w świetle prawa mogą zostać potraktowane jako pomówienia (art. 212 KK).

Chciałbym również zaznaczyć, że nikt z naszej firmy nie planował, nie planuje i nie będzie planował żadnych ataków na żadną z vFirm oraz nie ma zamiaru w żaden sposób eliminować istniejących vFirm - zgodnie z powszechnymi zasadami rozsądnej konkurencji.

Jako administrator forum omnibussimulator.pl wyraziłem w tym poście swoją postawę wobec całej zaistniałej sytuacji.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wydaję mi się' date=' że wy wszyscy zaangażowani w tą sprawę śmiertelnie poważnie to traktujecie, co jest przyznam szczerze trochę śmieszne i żenujące. To wyłącznie jest WIRTUALNE przedsięwzięcie, które powinno być rozrywką w wolnym czasie. Robicie co najmniej taką aferę jakoby to działo się w rzeczywistości. Proponuję co niektórym wyjść ze świata wirtualnego. Zapraszam was do realnego ;) Podajcie sobie "dłonie", zapomnijcie o całej sprawie i róbcie dalej swoje, jeżeli daje wam to przyjemność.

[/quote']

Może i wirtualne ale nie zmienia to faktu, że jest to wykorzystywanie w pewnym sensie czyjejś pracy w tej sytuacji Szalonego który mapę zrobił dla firmy KM Kozłów. W pewnym sensie jest to naruszenie praw autorskich. Oczywiście jeśli szalony miał by je wykupione. Nawet z szacunku do drugiego człowieka takie coś nie powinno sie wydarzyć.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wydaję mi się' date=' że wy wszyscy zaangażowani w tą sprawę śmiertelnie poważnie to traktujecie, co jest przyznam szczerze trochę śmieszne i żenujące. To wyłącznie jest WIRTUALNE przedsięwzięcie, które powinno być rozrywką w wolnym czasie. Robicie co najmniej taką aferę jakoby to działo się w rzeczywistości. Proponuję co niektórym wyjść ze świata wirtualnego. Zapraszam was do realnego ;) Podajcie sobie "dłonie", zapomnijcie o całej sprawie i róbcie dalej swoje, jeżeli daje wam to przyjemność.

[/quote']

Jestem lojalnym pracownikiem kozłowskiej vfirmy, aczkolwiek podpisuję się pod wypowiedzią kolegi rękami i stopami. Więcej luzu, to tylko gra. Zamiast szukać na siebie haków i się żalić na publicznym forum wyrzucając wszystkie brudy lepiej byłoby zrobić coś pozytywnego wspólnie ku uciesze obu vfirm. Ponieważ coś mi się obiło "o oczy" że stargard i kozłów miały jakąś współpracę, nie lepiej to pielęgnować ?

Ja ze swojej strony chcę nadmienić, że praca w środowisku, gdzie jeden na drugiego donosi i wyciąga publicznie brudy nie należy do najmilszych (dzięki Bogu, że nie dzieje się to często).

Liczę na pozytywny rozwój sytuacji a nie na ostrzenie mieczy i wyciąganie broni z szuflad :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Odniosę się co do rzekomego "plagiatu" biuletynu.

Kolego Marcinie. Dobrze mnie znasz, przecież musiałeś oskarżając mnie o kradzież waszej firmowej mapki, do którego oczywiście nie doszło. Jednak za to bezpodstawne oskarżenie mnie przeproszono. Chodzi o to, że znowu mnie oskarżasz o kradzież, tym razem pomysłu na gazetkę. Znowu? Przecież odszedłem ze Stargardu około 1,5 miesiąca temu, będąc jednocześnie w Kozłowie. Z tego co pamiętam biuletyn wtedy już działał, to dlaczego nie zrobiłem go od razu? Ciekawe. Oprócz tego "biuletyn", a "gazeta" to zupełnie dwie różne rzeczy. Po pierwsze wasz biuletyn dotyczy głównie vMZK, a nasza gazeta całego miasta... Po drugie - nasza gazeta wygląda zupełnie inaczej niż wasza. Oprawa graficzna, treść... Wszystko inne, z resztą zobaczycie po wydaniu pierwszego numeru. Zastanawia mnie dlaczego vMZK zastrzega sobie prawo właściwie do wszystkiego, co jest na ich stronie. Co teraz? Nie możemy sobie założyć własnej gazetki, tylko dlatego, że w vMZK już ją mają?! To jest wręcz śmieszne. Z resztą po co tu się produkować. I tak z wami nie wygramy na tym forum. Wiele osób co mają wysokie rangi należą do tej firmy. Do przewidzenia jest to, że zaprzeczycie mówiąc "my patrzymy na fakty" czy coś w ten deseń. Co tu dużo gadać skoro i tak nie mamy szans, bo vMZK jest silniejsze...

W dodatku śmieszy mnie to, że zarząd vMZK traktuje wszystkie sprawy tak jak by było prawdziwą instytucją, realnie działającą w świecie ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

[/quote']

Jestem lojalnym pracownikiem kozłowskiej vfirmy, aczkolwiek podpisuję się pod wypowiedzią kolegi rękami i stopami. Więcej luzu, to tylko gra. Zamiast szukać na siebie haków i się żalić na publicznym forum wyrzucając wszystkie brudy lepiej byłoby zrobić coś pozytywnego wspólnie ku uciesze obu vfirm. Ponieważ coś mi się obiło "o oczy" że stargard i kozłów miały jakąś współpracę, nie lepiej to pielęgnować ?

Ja ze swojej strony chcę nadmienić, że praca w środowisku, gdzie jeden na drugiego donosi i wyciąga publicznie brudy nie należy do najmilszych (dzięki Bogu, że nie dzieje się to często).

Liczę na pozytywny rozwój sytuacji a nie na ostrzenie mieczy i wyciąganie broni z szuflad :)

Wreszcie ktoś mądrze powiedział .

Nie rozumiem, jak można napinać się na coś, co tak na prawdę w życiu realnym nie istnieje. To tylko wirtualna rozrywka.

Kolejne burdy na forum na ten temat nie będą tolerowane.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wtrącę swoje 3 grosze...

Po 1..

Do SIPZD zostało wystosowane pismo do Szalonego, byłego prezesa firmy, to on się pod tym podpisał. Przejmując firmę nie podpisywałem z wami żadnej umowy, a tym bardziej regulaminu tego przedsięwzięcia, dlatego też nie rozumiem oburzenia oraz wyrzucenia naszej firmy z tegoż forum.

Po 2..

Nie obracajcie kota ogonem... Nie będziecie teraz nas oskarżać o to, że to my oskarżamy was o to, że chcecie nam shackować forum oraz wyrzucić z OMSI.pl. Prawda jest taka i są dowody na to, że żadne oszczerstwa to nie są.

Po 3...

Skoro mówimy o prawach autorskich... O ile wiem po akcji z Mobilisem, wyciąg z naszego shoutboxa znalazł się na twoim zacnym blogu Marcinie, czyż nie? Nikt nie miał o to pretensji, że umieściłeś to bez żadnej zgody i tak wiem, że napisałeś skąd to wziąłeś, lecz o zgodę powinieneś zapytać.

Po 4...

Skoro OMSI.pl (pisze w skrócie) planuje monopol jednej firmy, to gratuluję. Nie ma to jak znajomości w administracji jednej wirtualnej firmy oraz wyrzucanie innych firm.

Po 5...

Kto tu traktuje firmę poważnie? DYREKTOR Marcin, który szasta kasą ( nie nie jest mi smutno, też mam pieniądze, nie jestem biedny) zachęcając tak swoich przyszłych pracowników, fundując nagrody za przejechane kursy etc. Tak się składa, że Kozłów toczył się drogą pełną przeciwności i bez żadnego wkładu pieniężnego dorównując wam, a nawet was przewyższając. Opisując, żaląc się na swoim blogu wykazujesz tylko, że nie nadajesz się do życia w świecie dorosłych.

Po 6...

Tak, mamy prywatny shoutbox tylko dla kierowców, piszemy składnie w przeciwieństwie do waszego pokemoniastego pisma. Nie obrażamy żadnej z firm, ponieważ nie musimy się dowartościowywać. Za to wy, mając shoutboxa widocznego dla gości (nie pracowników) powinniście tym bardziej zachować powagę oraz nie obrażać żadnej z FIRM! Wasz widoczny shoutbox jest dostępny do opinii publicznej, a obrażanie publicznie innych nie jest stosowne, tym bardziej, że uważacie się za NAJBARDZIEJ RENOMOWANĄ FIRMĘ.

To tyle.

Wnoszę o przywrócenie Kozłowa na tutejsze forum, ponieważ oskarżenie jak i wyrzucenie jest bezpodstawne.

Pozdrawiam,

Prezes vKM Kozłów.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zamykam temat, dalsza dyskusja tutaj nie ma sensu, gdyż robicie tylko po prostu burdel. Jeśli macie jakieś prywaty rozmawiajcie między sobą, ja egzekwuje to, co widzę na forum.

Jak ktoś ma jakieś pytania to zapraszam na PW

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.