Grzesiek00

Problem z pasażerami

11 postów w tym temacie

Witam!

Od pewnego czasu pracuję nad mapą. Ostatnio nadszedł czas na zrobienie linii - i tu jest problem. Mianowicie pasażerowie nie wysiadają na ostatnich przystankach. Są zaznaczone wszystkie trackery, przystanki, zrobiony rozkład, na kostkach od przystanków są powpisywane odpowiednie (chyba) liczby... Wszystko ładnie, pięknie działa, ale na ostatnim przystanku nikt nie chce wysiąść. W jedną i drugą stronę. Nie wiem, co robić, ktoś ma jakieś pomysły, co zrobić z tym fantem?

Z góry dzięki za pomoc!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Spróbuj zrobić tak. Jeżeli na kostkach wpisałeś wartość "-1" to zamień ją np. na "500", a jeżeli wpisałeś już jakąś dużą liczbe to spróbuj zmienić na "-1" :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy na pewno kostka jest zaznaczona na tym tracku, na którym jest? Jak wszędzie masz np. 4542/0, a nie 4542/10 to może być błędem. Zalecam również stosowania oddzielnej kostki do wysiadania i do wsiadania na pętli.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy na pewno kostka jest zaznaczona na tym tracku' date=' na którym jest? Jak wszędzie masz np. 4542/0, a nie 4542/10 to może być błędem. Zalecam również stosowania oddzielnej kostki do wysiadania i do wsiadania na pętli.

[/quote']

Kostki na pętlach mam osobne. Nie do końca rozumiem, o co chodzi z tymi liczbami...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sobie porównaj:

Twoje: http://scr.hu/0fi2/w6c21

Moje: http://scr.hu/0fi2/f1ikv

Popatrz, u Ciebie edytor czyta wszystkie kostki, że są na tracku zero. U mnie natomiast czyta kostki np. na tracku 125. Jeśli dodajesz kostkę, to musisz być na tym tracku, na którym ona się znajduje. W efekcie powstanie np. 15481/15, a nie 15481/0 :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A czy naprawde edytowales co najmniej 2 swoje ostatnie kostki, gdzie zaznaczylbys w edycji taki uklad:

0 wsiadajacych

0 wsiadajacych

50 wysiadajacych

30 na ile m ma dzialac

Gdy tak zaznaczysz, na pewno beda Ci ludzie wysiadac

Gwarancja jaka stosuje na swoich mapkach.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Właśnie - wcześniej zaznaczałem przystanki bez uprzedniego zaznaczenia tracka. No i teraz, kiedy zrobiłem to już dobrze, to jak na złość nie chcą wsiadać na początkowych :facepalm:

Tylko nie wiem, czy teraz trzeba edytować HOFa :szczerbol:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W takim razie daj screena z pierwszych dwóch i ostatnich kostek i kod HOFa, sprawdzę :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta