rafalko

Jak rozpocząć grę w OMSI? - Wideotutorial

Czy wam się podawał się podobał filmik   1 głos

1. 1. Czy wam się podawał się podobał filmik

• Tak
      3
    • Nie
      5
    • Nie wiem
      3

Żeby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

3 posty w tym temacie

Cześć witam was mam do zaprezentowania poradnik do Omsi mojego autorstwa.Zapraszam do oglądania i myślę że się przyda.

Link do filmiku:

[mod]Poprawiono nazwę tematu i przeniesiono do odpowiedniego działu[/mod]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Słaby film. Strasznie chaotyczny. Tą myszką ruszasz w każdą stronę... Słabo Cię słychać. Ciężko mówisz, to znaczy dodajesz przerywniki typu "yyyy" "eee", a to wpływa pogarszająco na jakość tego co chcemy usłyszeć. Nie wytłumaczyłeś co znaczy "line", "route", "ziel" ani do czego to służy. Po za tym osoby zaczynające grę w OMSI zaczną od podstawowego modelu jaki jest dostępny i na takim po kolei powinieneś to pokazać i nieco dokładniej wytłumaczyć. Nie pokazałeś też rozkładu jazdy. Gdzie go się włącza, gdzie on jest - to też jest bardzo ważne. Na pewno dla początkujących mogłeś pokazać opcję jazdy ze strzałkami które wskazują kierunki linii, to jest bardzo pomocne. Moim zdaniem film robiłeś na tak zwanego "szybciora". Jest niedokładnie zrobiony i nie przemyślanie. Pomysł dobry, ale wykonanie już nie. Popraw to ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Primo. OMSI Der Symulator Autobusu?! Od kiedy takie coś instnieje? Myślałem, że jest OmnibusSimulator albo OMSI. Bardzo słabo wykonany poradnik. Następnym razem napisz to co chcesz powiedzieć na kartce, myślę, iż to powinno bardzo ułatwić stworzenie takiego poradnika. Secondo nie lataj tak kamerą po tej kabinie, dokładniej pokaż co, gdzie i jak. Z tego co tłumaczyłeś o IBIS-ie nic nie rozumiem. Nie pokazujesz gdzie to wszystko robisz. Człowiek to obejrzy i dalej nic nie będzie rozumiał.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta