Skiv

Monety?

42 postów w tym temacie

A cóż to za zmiany na forum :) Może by jakiś osobny wątek wprowadzić co by się dowiedzieć jakie zmiany są itd :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Będzie to potrzebne do kolejnego etapu jakim będzie download. Punkty zdobywa się za pisanie postów(2monety/post) oraz zapraszanie użytkowników na forum(10monet)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Że tak się zapytam z ciekawości. Monet będzie ubywało gdy się będzie coś pobierało z Downloadu?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak, ale to tylko za premiowane produkty z downloadu - większość będzie darmowa.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Premiowane.. Brzmi troche nie fajno, ale zobaczymy w praniu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Głupia Sprawa no ale... Za pierwszy model dacie 100 monet i pobiorę go za 2 lata jak uzbieram :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie, nie oto w tym chodzi :) Każda taka modyfikacja będzie darmowa, takie rozwiązanie będę chciał wziąć tylko do downloadu z modyfikacjami użytkowników, którzy faktycznie chcą monety uzbierać i zablokować dostęp do ich wynoszenia w świat.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Trochę to rozwiązanie nie fair dla starszych (patrz kto mówi ;p) użytkowników. Ja mając teraz 65 postów mam mizerne 22 monetki a Inni z 5 maja tez ~20. Wiem troche marudzę, tak chciałem z siebie to wyrzucić :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No, ale przynajmniej widzę, że administracja wzięła się za download, bo obecna formuła się nie sprawdzi. Trzeba jeszcze trochę popracować nad samym forum (podfora, kategorie), bo zobaczycie, że wkrótce zrobi się totalny bałagan :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hmmmm... content premium? A co z tymi co mało piszą? Mniej postów = mniej monet. To może doprowadzić do postowania bez sensu, byleby tylko je zarobić.

...takie rozwiązanie będę chciał wziąć tylko do downloadu z modyfikacjami użytkowników' date=' którzy faktycznie chcą monety uzbierać i zablokować dostęp do ich wynoszenia w świat.

[/quote']

Jeśli ktoś nie chce upubliczniać swojej pracy to po co miałby je umieszczać w dziale do pobierania? Nie rozumiem :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Aby powiedzieć, że stworzył? (I spowodać lawinę postów ala "weź psześlij", etc.)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hmmmm... content premium? A co z tymi co mało piszą? Mniej postów = mniej monet. To może doprowadzić do postowania bez sensu' date=' byleby tylko je zarobić.

...takie rozwiązanie będę chciał wziąć tylko do downloadu z modyfikacjami użytkowników, którzy faktycznie chcą monety uzbierać i zablokować dostęp do ich wynoszenia w świat.

Jeśli ktoś nie chce upubliczniać swojej pracy to po co miałby je umieszczać w dziale do pobierania? Nie rozumiem :)

Chodzi o to, by nie re-uploadowali dodatku na inne strony :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Aaaa, no to się mówi...

A od czego są krauzule prawne? :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A myślicie że takich zastrzeżeń żeby download był tylko dla tego forum będzie dużo? W sumie każdy projekt wzbogaca całą społeczność symulatora. Ale ja może za stary jestem i się nie znam ;p

ED: Oczywiście nie odbieram prawa twórcom do jakiejkolwiek licencji - ich święte prawo i wola!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Aaaa' date=' no to się mówi...

A od czego są krauzule prawne? :P

[/quote']

Chodziło Ci o kLauzule, czy może o krasule? ;P

A co do monet to nie najgorszy pomysł, na pewno w pewnym stopniu ograniczy to niekontrolowany wypływ modeli za granicę :) Mam tylko nadzieję, że nie będę musiał spamować, żeby móc ściągnąć co ciekawsze modele ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Klauzula... zawsze myślałem, że to krauzula.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Monety można dostać obecnie tylko za posty i zaproszenie znajomych, czy jeszcze za coś? Na przykład dodawanie dodatków do download-u, za reputację itp.?

PS. Czemu Frank ma 1736 monet :huh:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Myślę że za dodawanie do downloadu będzie się dostawało 50 Monet. A ja mam tyle do testów :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeżeli chodzi o dodawanie, to jeszcze trzeba kogoś do przeglądania, moderowania tego downloadu. Czy nie są wsadzane jakieś kompletne bzdety by tylko nabić se monetki.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobry pomysł to będzie jeśli:

- nie będzie zbyt wygórowaną cena za download np. 30, 50 i więcej monet za 1 plik

- za dodanie swojego moda, mapy itd. będą dodane monety np. od 10-25 (zależne od tego co wrzucimy)

- i ten system będzie plusem do rozwoju forum bo myślę ze głownie o to chodzi (więcej downloadu = więcej ludzi zainteresowanych)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

- i ten system będzie plusem do rozwoju forum bo myślę ze głownie o to chodzi (więcej downloadu = więcej ludzi zainteresowanych)

Ten system* jest tylko i wyłącznie dedykowany pod przyrost liczby postów na forum. Niekoniecznie to będzie prowadzić do rozwoju forum' date=' wręcz przeciwnie - oficjalne forum Vbusa z poddziałem na OMSI może być bardziej popularne od tego serwisu. Z prostego powodu - tam download [b']jest darmowy[/b]!

Jednocześnie proszę administrację o zmianę decyzji i przemyślenie sprawy. Pozdrawiam.

*prymitywny system tłumaczony jako "rozwój serwisu".

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cóż. Ja się nie mogę wypowiadać, ale myślę, że jako oficjalne forum powinniśmy działać stosownie i na poziomie...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

100% zgody z Pedro. Trochę śmieszne jest to ograniczenie, co spowodowało nabijanie postów i próbę ogarnięcia tego bałaganu przez moderację. To w efekcie może doprowadzić do przepychanek, słabej atmosfery i niepopularności forum. A tego nikt nie chce.

Teraz przypływ ludzi jest duży, ale to nic nie znaczy. Tak samo szybko może użytkowników ubyć. A już widać że mamy paru zdolnych i aktywnych. Szkoda byłoby ich tracić.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sprawa jest ciężka. Z jednej strony - są monety, to jest wysoki poziom, ale też część użytkowników jest wkurzona. Z drugiej strony - na forum vBus większość ma konta tylko i wyłącznie po to, by coś ściągnąć, a w życiu posta nie napisali. Do tego zauważ, że planowo tylko dodatki "premium" będą wyceniane :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale co to znaczy "premium"? :D

Tak jest zawsze i wszędzie. Są aktywni, są cisi ale uczciwi, są pijawki. Ot przekrój społeczeństwa netowego. Jakoś to trzeba wyważyć. Ale gdybym był nowym userem OMSI i tutaj zajrzał w przyszłości - pewnie frustrowałaby mnie konieczność kolekcjonowania postów/monet aby coś pobrać. I albo bym spamował albo poszedł bym sobie gdzieś indziej.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta