KaMiLsT

Autobusy Rzeszowskie

45 postów w tym temacie

Ciężko mi porównywać do MPK z innych miast, ale na lini ,,32'' często się psują te autobusy, na lini ''0'' ostatnio nawet widziałem nowy autobus (4 drzwi) Sor City NB12.

Tylko szkoda Jelcz-ów , bo MPK powiedziało że będą jeździć dopóki się nie zepsują ale już ich naprawiać nie będą chcą za to wprowadzić nowe.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja jeżdże 32 w każdy poniedziałek i środę ;) i ani razu się nie popsuł a z sorem to mi szkoda bo go nigdy nie widziałem

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W godz. porannych czy po południowych, bo raz się popsuł po południu kurs o 14:09 (z przystanku obok shell-a, hetmańska) awaria elektroniki, a 2x o godz.11 tydzień po tamtej awarii, ale tym razem coś z silnikiem.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ludziska awarie się zdarzają nawet w naszym MPK:D Co do Jelcza możliwe że jeden zostanie na zabytkowy wóz:)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak, ale miały zostać wycofane do 2012 ale czym ja będę jeździł może zlikwidują linię 32 i będzie GITES :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szkoda by było, to naprawdę fajne autobusy

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Aaaa tam gadanie :):P peerka jak peerka (wiekować nie będzie) :D mogłyby SanCity po mieście śmigać :P zarówno w MPK jaki i MKS :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przecież jeden SanCity jeździ po Rzeszowie

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na 18-stce jeździł 2 - 9 sierpnia 2010r.

Proszę nie dowiarki

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Boże tylko nie to, już bym Solbusy nowe wolał. Przynajmniej lepiej wyglądają, i mają pepsze ZF-owskie skrzynie. A co do Autosonaów to słabo wyglądają, i mam wrażenie że mają słabe silniki które przy włączonej klimie nie do końca sobie radzą(przynajmniej te jeżdżące w Krakowie).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przecież jeden SanCity jeździ po Rzeszowie

To nie pisz że jeździ bo to były tylko okresowe testy w tamtym roku i wież mi w sprawach MPK jestem bardziej doinformowany niż Ty ;) Co do Autosany to to wbrew pozorom mają kopa! Solbus no way! Raczej MPK go nie kupi :) A wygląd Autosana to kwestia gustu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

:PP no Solbus w MPK to nie...:P ale do PKS-u chętnie go przyjmę :) A Autosan hmmm jakby był nie do zdarcia jak H9 to MPK z chęcią by je wzięło :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

:PP no Solbus w MPK to nie...:P ale do PKS-u chętnie go przyjmę :) A Autosan hmmm jakby był nie do zdarcia jak H9 to MPK z chęcią by je wzięło :)

A ja uważam że Solbus Solcity SM12 to w końcu autobus Solbusa który naprawdę dobrze wygląda w porównaniu np. do Autosana który wygląda jak by designerom zabrakło konkretnego pomysłu na bryłę. A tu krótka historia Krakowskich Solbusów jak by kogoś to interesowało http://www.psmkms.krakow.pl/autobusy/solbus12.htm

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To nie pisz że jeździ bo to były tylko okresowe testy w tamtym roku i wież mi w sprawach MPK jestem bardziej doinformowany niż Ty ;) Co do Autosany to to wbrew pozorom mają kopa! Solbus no way! Raczej MPK go nie kupi :) A wygląd Autosana to kwestia gustu.

Nie zgodzę się że więcej wiesz ode mnie

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie zgodzę się że więcej wiesz ode mnie

Chcesz się przekonać :D A zresztą ja swoje wiem.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hehe Mychas to uznajmy, że wiemy to samo i nie róbmy tu off-topicu, ok ?

H9 heeh mój ojciec takimi jeździł.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobra niech tak będzie od swojej strony informuje iż pracuje nad imprezą komunikacyjna :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzisiaj patrzę pojeżdżą na przystanek, jakiś dziwny autobus bo z daleka nie wiedziałem jaki to numer i co tam pisze ;d, podjeżdża z kartką jak w MKS-ach że to 0 , i z napisem na wyświetlaczu The Bus of The Year (to nie autobus MKS-u, tylko mpk, ludzie w nim jechali, ale taki nowy;p ). Dziś około 19.00-19.30 na Cieplińskiego.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta