Excellence

Mobilis Group Bydgoszcz S.A

25 postów w tym temacie

Co myślicie o tej firmie? Oczywiście to nie tylko Bydgoszcz ale i cała Polska jest w Mobilisie prawie , reszta to państewki :):D . Miałem okazje przejechać się Solarisem Urbino 18 z 600 razy tak około . Codziennie 2 traski do i ze szkoły no i sie troche nazbierało ich. Tabor jest fajny , zadbany.

Kierowcy nie narzekają .

Napiszcie w komentarzach swoje opinie :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja jeżdżę z firmą Mobilis w Warszawie, i muszę powiedzieć, że ich autobusy to jedna wielka tragedia. Oczywiście są jakieś wyjątki, ale to rzadkość.

Stan autobusów z Mobilis'a w Warszawie jest okropny - powyrywane fotele, brudno, pozaklejane przyciski "STOP". Najgorzej prezentują się Jelcze Libero, i Autosan Solina. Zresztą ostatnio było dość głośno o firmie Mobilis w Stolicy ;)

http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,podroz-zdezelowanym-autobusem-to-przekracza-wszelkie-absurdy,74249.html

http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,rozklekotany-autobus-linii-213-sypia-sie-kary-na-mobilis,75695.html

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja również mam (nie)przyjemność podróżować po stolicy z Mobilisem:p Jak kolega wyżej, ich stan jest tragiczny. Są brudne, niekompletne, zdarza się, że czasem zastępuję się coś dziwną rzeczą (szyba tekturą w #A1xx), część funkcji jest niesprawnych (żeby umyć szybę trzeba skoczyć na krańcu do spożywczaka po wodę, włączyć wycieraczki i lać:38 Why thank you:), kierowcy bagatelizują żądanie zatrzymania się na przystanku "na żądanie" i dużo by jeszcze pisać.. Swoją drogą kierowcy też nie należą do najsympatyczniejszych - chociaż nie wszyscy;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W Bydgoszczy nie aż tak źle, ale tabor myty raz - dwa razy do roku w środku. Pourywane są niektóre poręcze do trzymania. Na niektórych siedzeniach porozcinana tapicerka. Ogólnie smród i brud. Kabina kierowcy oklejona jakąś czarną taśmą przez kierowców co wygląda ohydnie. Jeśli chodzi o kierowców to są bardzo mili. Aha i jeszcze jedno. Autobusy z uszkodzeniami mogą jeździć prze rok (aż się dostrzętnie coś nie rozleci, albo ktoś zwróci uwagę [z zdmikp albo coś takiego]). Ostatnio SU18 #213 jeździ z pękniętą przednią szybą. Wrażenie ogólne? Precz z Bydgoszczy!!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jechałem dizś rano #207 (chyba). Był zadbany , było kilka spray'ow przez wandali zrobionych i naklejka ,,TUSKO" codziennie wyższe ceny to mnie rozwaliło już kilka razy #207 jeździłem :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@07, akurat nie jest zadbany ;) Oklejona szyba kierowcy, usunięte kamery + to że jest po ciężkim wypadku i nie ma gąbek w siedzeniach.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W Krakowie Mobilis ma w miarę utrzymane autobusy, nie śmierdzi, nic nie jest uszkodzone, kierowcy też są mili, czasami wolę pojechać Mobem nawet, ogólnie na + :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

#217 był taki sobie , ale kiwnąłem kierowcy że biegne ( spieszyłem sie na lekcje ) i pokiwałem kilka razy poczekał podbiegłem do niego i podziękowałem. Kierowcy są mili ale Autobusy (nie które) to szroty.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale nowe Urbino 18 Mobilisu (W-wa) nie są złe. ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@up Ty wiesz co Ty mówisz? :22 Annoyed: Raczej nie.. :25 Not guilty:

http://www.omni-bus.eu/omnigaleria/displayimage.php?album=lastup&cat=0&pid=5246#top_display_media

Zachęcam do przeczytania komentarza usera "Prosper5250"..

Oddział Mobilisu w Warszawie to jedna, wielka PORAŻKA.. Zacytuję w/w Pana - "dwuletnie Solarisy z Mobilisu można porównać do Neoplanów bez NG z końca lat 90'".. Osobiście o warszawskich MAN'ach NG313 mam dość złe zdanie, ale w porównaniu z SU18 z Moba to to są super wozy.

P.S. Przepraszam, że w tym temacie, ale nic mnie nie może powstrzymać od napisania odpowiedzi koledze wyżej:<

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jechałem dziś rano #206 i był zadbany , żadnej taśmy przy kierowcy nie było ;) Ten autobus wychodzi na + . A reszta 23-trzech zółtków?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wiesz co czynisz chwaląc solarisy z Bydgoskiego oddziału Mobilisu. Prawie każdy wóz ma problem z zawieszeniem. Przecież miały być takie super cudowne.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

MOBILIS ma popsuty tabor, ponieważ firma nastawiona jest na zysk, a przecież gdyby szystko naprawiali co zepsute, myli autobusy w środku to by nie zarobili na prezesa :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

I myślicie, że będą w tabor inwestować? Będzie taki szmelc z solarisów, że będzie strach do nich wsiadać.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Listopad/Grudzień tego roku - hmm ciekawa sprawa , bo jak Mobilis odejdzie z Bydgoszczy , to będzie ciekawa sprawa , ponieważ MZK szykuje już kilka Mercedesów ( i Solarisy mają ściągnąć + kilka Hybryd dojdzie jak się uda ) no to bedzie fajna linia 69. Ale to są pewnie tylko marzenia ...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

By MZK przejeło 69 i były tam Solarisy ew. Mercedesy ( tylko Citaro ) oraz Volva 7700.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

By MZK przejeło 69 i były tam Solarisy ew. Mercedesy ( tylko Citaro ) oraz Volva 7700.

Co ty za bzdury gadasz :facepalm: Jakby MZK przejęło 69 tu mogłoby wypuszczać tylko Solarisy i Mercedesy (tylko Conecto LF), ponieważ warunkiem będą autobusy do 5 lat.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

We wszystkich przetargach tak jest, więc czemu teraz miałoby być inaczej ?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ostatnio jak jechałem chyba 219 albo 216 to prawie zwymiotowałem autobus brudny a śmierdziało jak niewiem co musiałem wysiąść.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobrze, że od pewnego czasu nie kursują już te rozpadające się gruchoty...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta