Patrykos

Ikarus 260.04

110 postów w tym temacie

Witam!

Ze względu na niepokojące wieści odnośnie działania przegubu w OMSI stwierdziłem, iż nie ma sensu tracić czasu na skryptowaniu przeguba i wziąłem na warsztat 260.04. Tekstury to generalnie przeróbka ze sosnowieckiego ikarusa #1626. Dwa screeny poniżej, jest to wersja robocza. Proszę nie mówić czego nie ma a co jest do poprawy, doskonale o tym wiem.

ikarus1_JPG_300x300_q85.jpg

Ikarus2_JPG_300x300_q85.jpg

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie ma co, świetna sztuka... Chociaż, madziary nie robią przy okazji jakiegoś innego 260?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Koła bym wymienił np. na te z LiAZa 677M, poza tym wygląda całkiem obiecująco. :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam!

Prace nad Ikarusem są już w bardzo zaawansowanym stopniu. Mam natomiast pytanie, jak ustawić lusterka?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A czy zmieniło się coś w samej bryle modelu ?? Jakieś foto można prosić ;)??

PZDR siroccoxp

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak w końcu wstawię te trilexy to pokażę w lepszym świetle ;) Na razie z trilexami mam problem, coś mi wierzchołki się pogubiły...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co się stało że temat ucichł? Autobus zrobiony czy nie. Co się dzieje ?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co się stało że temat ucichł? Autobus zrobiony czy nie. Co się dzieje ?

Tak, zrobiony, wydany, już nawet recenzje są... Ludzie dajcie autorom modeli, dodatków itp. czas na stworzenie swego dzieła. Poganiacie autorów, a jak już wydadzą Betę to wielkie żale. Co do tematu, to Ikarus bardzo ładnie się prezentuje, powoli, byle do przodu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Prace przy wozie posuwają się powoli do przodu. Tutaj nie chodzi o to kto pierwszy ten lepszy. :) Dzisiaj bądź jutro będą screeny.

PS.

Tak ciągle wyczekujecie nowych dodatków, ale żeby wspomóc twórców chociażby radą w jaki sposób zrobić lusterka, jak te szyby prawidłowo zmapować w 3dsie to nie. Lepiej siedzieć na fotelu przed monitorem i tylko głupio pytać albo zakładać kolejne tematy w stylu "Ile macie muzyki na dysku".

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zgadzam się z autorem. Ci co już trochę wiedzą na temat edytora niech nie robią monopolu z cyklu "ja wiem innym nie powiem niech sobie sami wymyślą" z takim podejściem wydanie kolejnego autobusu będzie się odbywać co miesiąc lub dwa :/ A tak Patrykos już by coś podziałał odnośnie Ikarusa. Wiecie coś podzielcie się wiedzą pomóżcie ;)

PZDR siroccoxp

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żeby pomóc to trzeba umieć.Narazie mamy jednego autora który stworzył autobus więc on ma doświadczenie

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja mogę pomóc, jak coś to pisz na gg (podane w profilu).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam!

Cholernie się tu zakurzyło. Czas nieco pokazać jak wygląda obecny stan prac.

Ikar1_JPG_300x300_q85.jpg

Ikar2_JPG_300x300_q85.jpg

Ikar3_JPG_300x300_q85.jpg

Obecnie jestem w trakcie zdobywania materiału dźwiękowego.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.