przemek212121

Microsoft Train Simulator (MSTS)

9 postów w tym temacie

Microsoft Train Simulator to gra symulacyjna przeznaczona głównie dla miłośników kolei żelaznych. Gracze mogą spełnić swoje marzenia z dzieciństwa i samodzielnie prowadzić pociągi osobowe oraz wielotonowe składy towarowe. Train Simulator został stworzony z bardzo dużym naciskiem położnym na realizm i wierność oddania najgłębszych tajników kolei żelaznych. Przy tworzeniu gry firma Microsoft współpracowała z sześcioma największymi przedsiębiorstwami kolejowymi na świecie, odtwarzając setki kilometrów istniejących tras oraz dosłownie przenosząc na ekrany komputerów zarówno stare, jaki nowe pociągi i lokomotywy. Podczas gry możemy dowolnie przełączać się między kabiną maszynisty – gdzie kierujemy pociągiem, a kabiną pasażerską – gdzie możemy rozkoszować się ładnymi widokami, za które odpowiedzialny jest zaawansowany trójwymiarowy engine graficzny. Posiada możliwość pobrania wielu polskich dodatków m.in trasy CMK, Podkarpacie E-30 itd. a także tabor EN 57, Husarz, EU 07 itd.

Graliście w tą grę?

Ja tak i wciągnęła mnie kiedyś na długi czas, a i teraz czasami pomykam sobie starym kibelkiem (EN57) albo Husarzem :)

Szkoda tylko że MSTS 2 nie powstał :(

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam jestem miłośnikiem kolej i od lat korzystam z MSTS. Może i MSTS 2 nie wyszedł ale mamy OPEN RAILS który korzysta z nowego

silnika graficznego i MSTS nabiera całkiem nowych możliwości graficznych np wysokie rozdzielczości no i MULTIPLAYER :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

grałem kiedyś... czekał na trasę berlin - warszawa... cierpliwość się skończyła :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wie ktoś czy mogę skoś pobrać tę fajną grę za darmo. Bardzo proszę o jakieś linki bo ja nie mogłem nic znaleźć ale tylko nie wersje demo.

Z góry dzięki

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja mam MSTS. Tak wiem że to nie forum MSTS ale mam problem z polskimi dodatkami.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja mam MSTS. Tak wiem że to nie forum MSTS ale mam problem z polskimi dodatkami.

Wejdź na stronę www.msts.fora.pltam ci we wszystkim pomogą .Jest to jak narazie jedyne polskie forum o MSTS .

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gierka fajna, lecz po dłuższym wtajemniczeniu staje się nudna. Lecz jeżeli spokojnie się dawkuje czas gry to można się nią cieszyć przed długi czas :). Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Grałem kiedyś w MSTS-a. Na początku nawet było fajne, ale znudziło mi się po roku grania. Na dzień dzisiejszy odradzam jednak ten symulator, gdyż ze względu wieku Train Simulatora (14 lat) gra polega na zamykaniu okienek z błędami :P 

Wie ktoś czy mogę skoś pobrać tę fajną grę za darmo. Bardzo proszę o jakieś linki bo ja nie mogłem nic znaleźć ale tylko nie wersje demo.

@silwa099 gra ta jest płatna a z tego co mi wiadomo wersja demo tej gry nigdy nie powstała i raczej nie powstanie.

@przemek212121 i @sgate sprawa z MSTS 2 wygląda tak, że Microsoft ACES zajmujący się MSTS rozpoczął prace nad MSTS 2, lecz po rozwiązaniu ACES-u MSTS 2 został bezpowrotnie (chyba) utracony.

Pozdro

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta