kuki7051

Projekt Mapy Gdyni

57 postów w tym temacie

Można byłoby odwzorować linie trolejbusową 31. Przecież jest już wydany trolejbus do OMSI. Chociaż trzeba byłoby zrobić troszkę sopotu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak ma być krótka i ciekawa linia to proponuje linie 204 , która główie buzuje się centrum i działkami leśnymi , ewentualnie kamienna góra. Albo znów linia 102 :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam

Jeżeli pomysłodawcy będą mieli ochotę, to będą mogli się do mnie odezwać. Z wielką chęcią pomogę w projekcie Gdyni. Razem można stworzyć naprawdę coś dużego.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam dało by radę zrobinie lini R na OMSI 2 jak coś ?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Fajnie by było tylko że R w jedną strone jedzie 60 minut podajże i to przez całą Gdynie ta linia przebiega było by naprawde ciężko ja na początek proponuje linie 170 jak wcześniej była mowa albo 190 (Gdynia dworzec główny-Witomino leśniczówka )

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No ale wkocu R była by najdłuższą trasą w OMSI no ale ok będę z niecierpliwością czekał na linie R a 170 oiedy wyjdzie ? i Kiedy wgl wyjdzie OMSI 2 ?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie nastawiajcie się póki co na jakąkolwiek linie, bo żadna nie jest oficjalnie tworzona.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mieszkam w Gdyni więc bym mógł testować mape :) - Znam zakątki Gdyni :D Mogę dać foty lub linki. Jestem za tym, aby ten temat rozwijał się

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tylko jakiś maper by sie przydał a reszte czyli rozkłady i ten to sie załatwi mam nadzieje że znajdzie sie jakiś chętny bo ja niestety nie ogarniam edytora .

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jeżeli projekt dojdzie do skutku to bd ciekawie :D chciałbym pośmigać sobie R i odczuć jak bardzo kierowcy z tej linii mają przerąbane z tak krótkim czasem przejazdu xD

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Też z chęcią bym pojeździł na mapie Gdyni :P To moje rodzinne miasto w którym mieszkam od urodzenia.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

na 194 same przeguby nie śmigają w niektóre święta, imprezy jeżdżą solarisy urbino 12 lub 15 (PS.Mieszkam przy pętli w Pogórzu Górnym) :) Pozdrawiam. (mogę pomóc )

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja myślę, że na początek warto było by dodać linię 153 :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja myślę, że byłoby miło, gdyby ktoś faktycznie zadeklarował się, że zrobi cokolwiek. Na razie tylko same propozycje.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie nikt takiej mapy jeszcze nie zrobił :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chciałbym poinformować, że pracę nad mapą Gdyni rozpoczną się już niedługo, a dokładniej wtedy, gdy ukończę i wydam swój obecny projekt. Na mapą będzie pracował zespół składający się z 3 osób, a każdy z nich ma zupełnie inne, równie potrzebne umiejętności. Rozpoczęcie prac przewidujemy na linie 190 (Witomino Leśniczówka - Dworzec). Należy także sobie zdać sprawę, że to nie będzie kwestia dni czy tygodni kiedy mapa się pojawi, a miesięcy.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Heir W razie jakiejk kolwiek sytuacji piszczie o pomoc tutaj. zawsze znajdzie sie ktos do wykonania zdjec obiektow.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie potrzebujemy nikogo takiego obecnie. Gdyby brakowało nam tekstur, ja je wykonam. ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cieszy mnie Twoje stanowisko w tej sprawie kuki7051, ale Street View i obecność mmiki'ego w Gdyni nam spokojnie wystarczy do odwzorowania terenu:).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli byście robili Pogórze Górne to teraz tam nie ma skrzyżowania tylko rondo :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta