Gość Matej

Konkurs: najładniejsze dzieło dotyczące naszego forum

Którą pracę wybierasz?  

1. 1. Którą pracę wybierasz?

• Film autorstwa Piotrawawraka
      8
    • Zdjęcie autorstwa Mat'a97
      2
    • Wierszyk Adamina10
      12
    • Przerobione zdjęcie Andrew'a
      1

Żeby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

12 postów w tym temacie

Witajcie serdecznie!

Ostatni konkurs był 2.5 miesiąca temu, dlatego postanowiłem coś zorganizować.

Przebieg konkursu

Każdy użytkownik może uczestniczyć w konkursie. Uczestnik ma za zadanie coś ciekawego przedstawić dotyczącego naszego forum. Może to być humorystyczna grafika, screen z gry, wierszyk, wypracowanie. Następnie wyłonione zostają trzy prace przez administrację i trafiają do głosowania publicznego. Najlepszy otrzyma nagrodę. A co nią będzie? Standardowo ranga VIP na czas określony + nazwanie nickiem uczestnika plac wraz z pomnikiem na mojej fikcyjnej, powstającej mapce. Dodatkowo wygrany będzie miał prawo zareklamować na billboardzie, które pojawią się na mapie dowolną stronę, ale nie zawierającej treści erotyczne, religijne, faszystowskie oraz reklamujące strony o podobnej tematyce do forum omnibussimulator.pl. W zasadzie może to być dowolny obrazek, wszystko będzie zależało od wygranego.

Składanie prac

Tak jak już wspominałem, może to być dowolna forma. Proszę również o podejście do tego z humorem i chęcią dobrej zabawy. Nikt tutaj nie chce się bić i tłuc, skoro może być tak przyjemnie. Cenimy oryginalność prac, a wygrana praca zostanie odpowiednio wykorzystana :) Wszelakie przejawy kopiowania od innych skutkują natychmiastową dyskwalifikacją. Prace składamy w tym temacie i można to robić do dnia 20.03.2013r.

Przy następnych etapach podam bardziej szczegółowe informacje.

Powodzenia!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja przygotowałem screen z OMSI, pod nazwą:

,,MAN SD202 #3939 na przejeździe kolejowym"

Mapa: Grundorf (Modyfikacja Nie mojego autorstwa!)

No to umieszczam link: :D

http://iv.pl/images/94946680280650146163.png

A tu link do głównej strony obrazka: (pomyślałem, że umieszczę :) )

http://iv.pl/viewer.php?file=94946680280650146163.png

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No to ja jestem drugi :) O filmiku nie wspomniałeś @Solaris :P

UWAGA!

Film powstał dla żartu i nie ma na celu nikogo, ani niczego obrażać. Jeśli nie masz wyważonego poczucia humoru, nie oglądaj go.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mapa: Warszawa Białołęka

Autobus: Mercedes Benz O405N

Opis: Przejazd techniczny świeżo naprawionego Mercedesa w celu sprawdzenia czy wszystko działa "jak w szwajcarskim zegarku".

75584322967940647514_thumb.jpg

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na trzecią rocznicę powstania forum zorganizowaliśmy małe spotkanie w Warszawie. Wynajęty został Mercedes O405N², którym trochę pojeździliśmy po stolicy :)

22302343279677165715_thumb.jpg

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Predator powrócił, tylko że nie do USA a na forum omnibussimulator.pl :P

screenbb.jpg

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pierwszy etap się skończył, prac już nie można składać. Po głosowaniu ekipy podam osoby, które zakwalifikowały się do następnego etapu ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Proszę o zagłosowanie w ankiecie.

Warunki są jasne - wy głosujecie na jedną osobę i ta, która zdobędzie najwięcej głosów, wygrywa. Nie można głosować na siebie, grozi to dyskwalifikacją. Osoba wygrana otrzyma obiecaną nagrodę :)

Ankieta trwa 5 dni

Kierowaliśmy się przede wszystkim oryginalnością - wstawienie screena to nie jest coś ciekawego, takie pracy niechętnie były przyjmowane.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak sami widzicie, wygranym został Adamino10. Serdecznie gratuluję. Otrzymuje on rangę VIP na czas określony oraz aleja na mojej, fikcyjnej mapce zostaje nazwana jego nickiem. Piotrwawrak oraz Mat97 również otrzymują nazwy ulic, ale już w mniej prestiżowej części Potocka :) Gratuluję jeszcze raz i pozdrawiam.

Solaris

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.