Don Zorro

Projekt Białystok

36 postów w tym temacie

Witam. Jeżeli ktoś był skłonny nagrać, lub podesłać mi nazwy przystanków z białostockiej 14-stki, z tablic wewnątrz autobusu, jak jest w realu, to bym bardzo prosił. A może ktoś już posiada takowe informacje. W każdym razie pomoc mile widziana, bo ja mam taki natłok prac, że brakuje mi czasu na podróż 14-stką na całej linii. A jeżeli ktoś posiada 4-kę, to też bym poprosił, ale to nie jest tak ważne. 8) Pozdrawiam.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Panowie, nie chcę tu dyrygować, ale na początek przydała by się jakaś jedna, krótka linia, np. 22. Gdybym umiał obsługiwać Edytor w pełni dobrze dawno w DL znalazło się coś z Białegostoku :) Może coś poduczę się w wakacje i zobaczymy co to będzie :D Po linii 22 czy jakiejś innej krótszej można robić coś większego. Czekam na wasze propozycje i czy wogóle zaczniecie to robić ? Pozdrawiam.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja rozpocząłem pracę nad 14-stką. (Stąd moja prośba wyżej) Jestem jak na razie osamotniony. Cóż by liczyć na czyjąś pomoc. :D Nie jest wcale łatwo. Nie wiem jak sekenów, kontaktowałem się z nim swojego czasu, ale on robi mapę dla vfirmy, a ja się na jego zasadach w to bawić nie będę. Słuchaj M@niek, jeżeli zaczniesz robić jakąś linię to daj znać. Na naszym wątku regionalnym nie ma za wielu graczy, a więc i rąk do pracy brakuje.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Seekenówa to nawet nie pytaj. Jak będę coś robił na pewno dam znać a Ty załączaj jakieś fotki ;D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na razie dużo nie ma. Prace zacząłem jakieś dwa dni temu. Ale pętla w Klepaczach jest prawie gotowa. 8D Nie zakładam wątku w "Dziale rozwoju symulatora" jedynie będę tutaj wrzucał skriny, jeżeli coś godnego pokazania się pojawi. :D

Ach te przeklęte 5 minut. :<

Na Twoją prośbę M@niek, pierwszy skrin:

63918576213757901497.jpg

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja i Sekenuw robimy linię 13, na razie do Szklarni. Na razie ja zajmuję się układem ulic, najciężej skrzyżowania z "invisów". W kolejnej wersji planujemy zrobić 5 (przy tym 5N) i 22 właśnie. Mam prawie skończoną Branickiego (od Placu lussy, bez ronda do Baranowicka/Nowowarszawska i trochę dalej). Na ranie screen'ów nie mogę pokazać, same ulice, i to trochę nie, bo invisy na skrzyżowaniach.

Co do Twojej "mapy" Don Zorro, pętla na Klepackiej wygląda naprawdę realnie. Co do tablic, jeśli ich nadal nie posiadasz, jutro mógłbym się wybrać i je zrobić. Nie obiecuję, że to zrobię ale postaram się :). Jeśli zrobię to, zarzucę Ci screen'y albo na PW albo w tym wątku ;).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

NO najpierw pisaliście tutaj, że pomożecie mapkę robić. Teraz oddzielnie robicie ? Nie wiem. Rozmawiaj na temat pomocy z Zorro.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@DonZorro: Skąd wziełeś taką piękną kostkę brukową ??

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kostkę znalazłem na mojej ulubionej stronie z teksturami. :) Mam zapytanie do Was. Czy potrafi ktoś modelować, lub konwertować obiekty z galerii sketchup? Przyda się jakś osoba, która wykona kilka charakterysrycznych obiektów.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak postępy bo dawno nowych postów nie widziałem ? Ps. Nie moge się doczekać mapy :-D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

I się nie doczekasz :) Bo mapa nie jest robiona.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta