Tehiro

Mapa Lubin - Zaczynamy!

9 postów w tym temacie

Witam. A więc zbieram się do odtworzenia w chociaż małym stopniu mojego miasta Lubin, w którym mieszkam ( LUBIN A NIE LUBLIN

;) )

Ja wiem, że nie wypada tak tutaj mówić o tym skoro dopiero zacząłem, lecz chciałem zapytać czy ktoś może by chciał pomóc mi przy tym projekcie. Najbardziej zależy mi nad konwertowaniem budynków z SkethUp do OMSI oraz też przydała by się pomoc przy drogach. Jaki iż sprawdziłem to na Google SkethUp znajduja się najważniejsze rzeczy z Lubina czyli Galeria Cuprum Arena, Ratusz oraz stadion. Oczywiście jest też tego więcej lecz wymieniam co najważniejsze. W dodatku poszukuję osoby, która by wykonała malowanie Man Lion's City w kolorach Lubina (Cały żółty autobus i tylko nalepka mała :D).

Mam obecnie plan aby w około 90% odtworzyć drogi (Google Maps The Best :D) I w pierwszej wersji kilka tych dłuższych i najważniejszych linii oraz linii numer 4 ponieważ tą ciągle jeżdżę gdy samochód zawodzi :P

Anyway, trochę się rozpisałem lecz myślę jeżeli kilka osób mi w tym pomoże, które się an tym znają dobrze to może wyjść na prawdę ładna i ciekawa mapka. Temat cały czas będę aktualizował a dzisiejszą noc poświęcę na odtwarzanie najważniejszych dróg.

Wszystkich chętnych do pomocy zapraszam na PW ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jako iż tylko do 5 minut można edytować posty więc tutaj napiszę.

Jeżeli w ciągu 7 dni nikt nie zgłosi się do pomocy to niestety nie będę mógł tego kontynuować. Sam w stanie nie jestem wszystkiego zrobić.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Spróbuj może wybrać sobie najprostszą czy też najkrótszą linię w Lubinie. Może uda Ci się samemu coś zmajstrować ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Najbardziej zależy mi nad konwertowaniem kilku budynków z Google SkethUp oraz pomoc przy kilku spline :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Proszę Państwa. Czy ktoś był by chętny do stworzenia kilku skrzyżowań w blenderze i je przekonwertował? Był bym bardzo wdzięczny. Gdyby co to proszę na PW.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A moze sprobuj skrzyzowania z kostki. To nie jest takie ciezkie. PS. Pisze na telefonie brak ogonkow

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mieszkam 18 KM od lubina - Fajne miasto mogę pomóc nad edytowaniem dróg

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Moderatorzy, sorki za OT, ale nie mogłem się powstrzymać :D

Jestem ciekawy kiedy autor tematu zamieści wreszcie jakieś screeny z prac, a nie tylko gadanie.... :22 Annoyed:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziękuję za uwagę użytkownikowi wyżej ;)

Będą screeny, napisz do dowolnego moderatora / administratora - wątek otworzymy. Żeby nie robić zbędnego spamu, zamykam.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.