Frank

Merceedes-Benz 628 Conecto LF

38 postów w tym temacie

Chodzi mi o to iż pulpit w Conecto to autorski pulpit Mercedesa tak samo jak autorski pulpit w Solarisach' date=' Manach, Irisbusach itd by wymieniać. A wszystkie ACTIE i VDO są zawsze na zamówienie kupującego...[/quote']

Rzucając hasło i nie wyjaśniając go możesz mieć pretensje tylko do sobie, bo skąd mam wiedzieć jakie masz rozumowanie.

Ale tłumacz dalej swoje "autorskie" pojęcie, bo w skrócie napisałeś, że pulpit autorski w Conecto tak samo jak jest autorski u innych producentów.

No i jeszcze nam nie pokazałeś podobieństwo Actii i VDO.

Nie mam zamiaru ci nic pokazywać bo możesz sprawdzić sobie to sam.

Każdy producent, bynajmniej ci uznani produkuje autobusy z autorskimi pulpitami. I powiem jedno racja jest jak d**a każdy ma swoją, więc kończę swój wywód.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Każdy producent' date=' bynajmniej ci uznani produkuje autobusy z autorskimi pulpitami. I powiem jedno racja jest jak d**a każdy ma swoją, więc kończę swój wywód.

[/quote']

No wiesz, ja jestem naprawdę ślepy bo nie widzę żadnego podobieństwa.

Oczywiście, że mają własne, ale pulpit Actia nie jest własnością ani MB ani Solarisa ani żadnego innego producenta, to osobna firma.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Każdy producent' date=' bynajmniej ci uznani produkuje autobusy z autorskimi pulpitami. I powiem jedno racja jest jak d**a każdy ma swoją, więc kończę swój wywód.

[/quote']

No wiesz, ja jestem naprawdę ślepy bo nie widzę żadnego podobieństwa.

Oczywiście, że mają własne, ale pulpit Actia nie jest własnością ani MB ani Solarisa ani żadnego innego producenta, to osobna firma.

A możesz mi do cholery powiedzieć gdzie ja napisałem że actia jest własnościom mercedesa albo solarisa ?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A możesz mi do cholery powiedzieć gdzie ja napisałem że actia jest własnościom mercedesa albo solarisa ?

Albo zawsze rozwijaj do końca swoje myślenie albo nie pisz w ogóle.

Chodzi mi o to iż pulpit w Conecto to autorski pulpit Mercedesa tak samo jak autorski pulpit w Solarisach' date=' Manach, Irisbusach itd by wymieniać.

[/quote']

Mówiąc, że pulpit jest autorski (bez wyjaśniania słowa i w kontekście Actii), mówisz że każda firma sobie sama robi pulpit Actia, czyli nijako jest jego właścicielem.

własnościom

Nie mogłem się powstrzymać' date=' żeby tego nie zacytować znowu :D

Do trzech razy sztuka [b']pokaż podobieństwo VDO i Actii[/b], bo ja tego podobieństwa nie widzę.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Albo zawsze rozwijaj do końca swoje myślenie albo nie pisz w ogóle.

Chodzi mi o to iż pulpit w Conecto to autorski pulpit Mercedesa tak samo jak autorski pulpit w Solarisach' date=' Manach, Irisbusach itd by wymieniać.

[/quote']

Mówiąc, że pulpit jest autorski (bez wyjaśniania słowa i w kontekście Actii), mówisz że każda firma sobie sama robi pulpit Actia, czyli nijako jest jego właścicielem.

własnościom

Nie mogłem się powstrzymać' date=' żeby tego nie zacytować znowu :D

Do trzech razy sztuka [b']pokaż podobieństwo VDO i Actii[/b], bo ja tego podobieństwa nie widzę.

Pisałem z telefonu i nie zwróciłem uwagi, jeden czy dwa błędy na tyle postów to nie jest nic złego, przy okazji nie mam zamiaru ci pokazywać podobieństw VDO do Actii bo nie muszę i dodatkowo schodzisz z tematu kolego.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pisałem z telefonu i nie zwróciłem uwagi' date=' [b']jeden czy dwa błędy na tyle postów to nie jest nic złego[/b], przy okazji nie mam zamiaru ci pokazywać podobieństw VDO do Actii bo nie muszę i dodatkowo schodzisz z tematu kolego.

Spytaj się moderatorów, czy błędy to nic złego.

Odpowiedź jest prosta rzucasz słowa na wiatr i nie potrafisz teraz pokazać żadnego podobieństwa i każdy tu czytający to widzi. To może ja ci pokaże różnicę

VDO:http://www.przegubowiec.com/bus/katalog/test/capa01.jpg

Actia:http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/3/3b/Solaris_Urbino_12_cockpit.jpg/800px-Solaris_Urbino_12_cockpit.jpg

A na twoje pytanie odpowiedziałem. I naucz się ciąć cytaty, bo to wygląda okropnie, dziwie się, że jeszcze tego 'mody' nie poprawiły.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co ty dziecko bredzisz ty chyba na oczy Pulpitu Actii nie widziałeś, ja pierdziele mnie krytykujesz i nagle strzelasz takiego faila.

Gratuluje, hipokryta...

To jest pulpit ACTIA -

http://www.phototrans.eu/14,373149,0,Solaris_Urbino_8_6_W19_A068.html

http://www.phototrans.eu/14,419627,0,Solaris_Urbino_12_K_1179.html

A to co pokazałeś to zwykły autorski pulpit Solarisa, i nie mówię tu o zdjęciu pulpitu VDO

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ależ to jest bardzo fascynujące tylko że chyba nie na temat, nie sądzicie? Nie możecie w nowym roku obejść się bez publicznych przepychanek? Przenieście się na PW, bo to nie wnosi niczego do tematu.

Zastanowię się jeszcze czy te kłótnie wydzielić, czy wywalić cały wątek.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, odkurzyłem trochę temat i mam pytanie:

Czy ktoś wie może (i ma dowody) czy Conecto LF będzie miało FL (facelift) ?

Bo myślę że powinno nawiązywać stylizacją do nowego Citaro

Znalazłem chyba jedno ale nie jestem pewien:

201111131519081.jpg

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nasze Złomecta nawet nieźle się sprawują' date=' a już na pewno są lepiej skręcone niż MAZy 203 [...']

Może Conecto to nie wzór Niemieckiej marki, ale w porównaniu do MA3'a to jest niebo!

Nie wiem czy ktokolwiek wpadł na napisanie wiadomości elektronicznej do Mercedesa. Ja to uczyniłem i dostałem taką odpowiedź:

[...]Conecto LF początkowo (do roku 2011) oznaczone było O345"C" [...] z tego powodu O345C przemianowaliśmy na O545[...]

Mam nadzieję że pomogłem :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z tego co sie orientuje to O345 przydomek Conecto otrzymał dopiero w 2002 roku, kiedy zaczęła być moda na takie szpanerskie nazwy :D Do 2007 był to autobus średniopodłogowy, po czym stworzono jego niskopodłogową wersję LF (low floor). I od tego czasu chyba tylko takie produkują :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta