Tehiro

Wilkowyje [Mapa Fikcyjna]

18 postów w tym temacie

Witam. Jako iż nie znalazłem osób chętnych do pomocy przy skrzyżowaniach do mapy Lubina, to postanowiłem zdobyć doświadczenie z edytorem i zacząć tworzyć mapę fikcyjną - Wilkowyje. Ten kto ogląda serial 'Ranczo' powinien wiedzieć, że jest tam właśnie nagrywany lecz moja mapa poza nazwą nie ma nic wspólnego z tym miasteczkiem

;).

Na razie zadowolę was fotkami z pętli. To właśnie tam będą się zaczynały wszystkie kursy. Obecnie uważam ją za zakończoną lecz na pewno wprowadzę poprawki i może coś dodam.

Pętla ta posiada na obecną chwilę 5 peronów. Każdy z nich obsługuje jedną linię. Z czasem oczywiście ta liczba się zwiększy. Jak można się domyślić na mapie będzie 5 linii. Są to linie - 1, 2, 3, 4, 5 ;)

Po Wilkowyjach będą jeździły Solarisy Urbino 10, które będą posiadały malowanie.

Daję tutaj link do albumu, w którym będą się na bieżąco pojawiały nowe zdjęcia. Jeżeli pojawi się coś nowego to oczywiście powiadomię w poście.

https://picasaweb.google.com/100264160915396711921/PraceNadMapaWilkowyje#5864868188016976562

Co prawda nie zachwyca ale robiąc to straciłem trzy razy prąd a jak to ja nie zapisałem i od nowa trzeba było jechać. Człowieka nerwy pomalutku brały ale ramy radę:)

Administrację proszę o nieusuwanie tego tematu. Jeszcze dzisiaj dodam kolejne screeny z dróg i skrzyżowań.

Jeżeli macie propozycje to piszcie śmiało ;)

Zdrówko!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Brawo. Bardzo ładnie i starannie wykonana pętla. Na pewno będę z uwagą śledził Twój projekt ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Piesi przechodzą przez te pasy? Jeśli tak to będą przez autobus przenikać.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@SL1488 - Bardzo dziękuję :) Nie spodziewałem się takiej opinii z góry gdyż dopiero zaczynam przygodę z edytorem.

@kkrty19 Obecnie nie. I chyba tak zostanie, ponieważ jak napisałeś piesi będą przenikali przez autobus.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oczywiście już widzę błąd. Tam nie może być tych pasów jeśli to jest pętla !!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Kuba98 - Pasy dałem dlatego ponieważ normalnie przez te miejsca przechodzą piesi. W dodatku daje to ładny efekt. Ale jeżeli jest to taki rażący błąd i innym też te pasy nie pasują to jak najbardziej je usunę.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mogą być. W Olsztynie na większych pętlach (Nagórki, Stary Dwór) są pasy między peronami.
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mogą być. W Olsztynie na większych pętlach (Nagórki' date=' Stary Dwór) są pasy między peronami.

[/quote']

pasy już usunięte, jednak o wiele lepiej wygląda bez pasów ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

bardzo przepraszam. Już wszystko działa. Jakimś cudem była ustawiona prywatność tylko dla mnie. Już wszystko działa ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W dalszym ciągu nie działa... Może wstaw na jakiś hosting po prostu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cóż. Chciałem ułatwić sobie pracę z wstawianiem zdjęć ale chyba mi nie dano.

A więc poniżej zamieszczam

103320131433.png

103420131434.png

103520131435.png

Jeżeli komuś z moderatorów będzie się chciało to prosiłbym o dodanie do tematu w miejscu linku, który nie działa.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta