marcin21592

Strzałki kierunkowe - Logitech Driving Force GT

8 postów w tym temacie

Hej, mam pytanie. Czy jest możliwość przypisania strzałek kierunkowych na kierownicy do zmiany widoku w kabinie? Próbowałem to zrobić, ale OMSI w ogóle nie widzi strzałek kierunkowych.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gdy ja miałem LDFGT posiadałem taki sam problem. Nie wiem w czym problem. Wydaje mi się że te strzałki kierunkowe nie są kompatybilne z tą grą.

Ja nie znam na to rozwiązania - mogę tylko powiedzieć co to wyżej. Miałem to samo i nie doszedłem końca.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hej' date=' mam pytanie. Czy jest możliwość przypisania strzałek kierunkowych na kierownicy do zmiany widoku w kabinie? Próbowałem to zrobić, ale OMSI w ogóle nie widzi strzałek kierunkowych.

[/quote']

Chodzi o te strzałki? [attachment=2609]

Da się edytować, albo w rozwijanym menu wybierasz jeśli już dana kombinacja klawiszy jest, albo jak jej nie ma w polu wyboru to dodajesz po kliknięciu na edit

[attachment=2610][attachment=2612][attachment=2611]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzięki za odpowiedź.

Zrobiłem dokładnie tak jak napisałeś, ale niestety nie działa.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W ustawieniach OMSI musisz zmienić. Jaką masz wersję? Polską? W każdym razie masz takie coś jak przewijaj widoki, czy coś takiego.

Tu masz screen:

http://scr.hu/0czu/c0i5r

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Problem w tym, że gdy wciskam którąkolwiek strzałkę, OMSI w ogóle tego nie rejestruje.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W ustawieniach klawiszy w omsi przypisz przycisk klawiatury, na który przypisałeś strzałkę w profilerze (post #3) a nie bezpośrednio samą strzałkę, ponieważ omsi jej nie wykryje. Powinno banglać wzorowo, bo tak to się obchodzi właśnie. U mnie to działa, nawet kółko mi działa po obejściu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mi jakoś nie działa. Znaczy ustawiłem je na strzałki tak jak jest normalnie i nie działa.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta