Przemek!

Poszukuję dodatku/modyfikacji.

252 postów w tym temacie

Odwiedza to ktoś? :D

Poszukuję boiska, ale nie tego zielonego, najlepiej do kosza ale inne też przyjmę :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Poszukuję polskich linii poziomych tylko że żółtych pomoże ktoś. Będę wdzięczny;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Poszukiwany taki oto drogowskaz, taki jak na górze Drogowskazy.babskie.jpg

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

nicer34567 - Nie ma takowej ręcznej myjni. Drogowskazów również, jedyna możliwość to wymodelować samemu, jeżeli się potrafi. Boiska do koszykówki również raczej nie ma.

jelcz110berliet25 Betonowe garaże są umieszczone w tym miejscu do pobrania - http://omnibussimulator.pl/Temat-Mala-architektura-by-Przemek

nocturnodrummer Urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego znajdują się w folderze Znaki lub pobierz raz jeszcze http://omnibussimulator.pl/Temat-Polskie-znaki-drogowe i bodajże w podfolderze 2D znajdziesz to czego szukasz.

omsolaris12 Znajdziesz w Splines w folderze Splines by Krzychu K - http://omnibussimulator.pl/Temat-Obiekty-by-Krzychu-K

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam! Poszukuje mapy Daytonford Country 6.0. Nigdzie jej nie moge znaleźć . Posiadam wersje 7.0 ale za bardzo mi sie tnie i wolę 6.0 bo mialem ją kiedys ale usunąłem i teraz nie wiem gdzie ją moge ściągnąć. Proszę o pomoc!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Poszukuję wszystkich kolorowych bloków 4 piętrowych jakie posiadacie na dyskach(scenenyobjects) , podsyłajcie mi je na PW !!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witajcie,

Od kilkudziesięciu dni prześladuje mnie straszny problem. Musiałem przeinstalować kilka razy OMSI, nie pozapisywałem sobie nazw poszczególnych map - no i mam problem.

Poszukuję mapy (była to chyba mapa niemiecka, z tego co pamiętam) mająca kilka linii do wyboru. Niestety jedyne co pamiętam ze szczegółów to to, że jedna linia skręcała z wielkiej alei dwupasmowej w prawo tam zatrzymywała się na przystanku - nawracała i jechała dalej w kierunku końcowego. Plus jeszcze jeden szczegół. Jedna z linii tuż przed samym końcowym skręcała na światłach w prawo (przejeżdżając chyba jeszcze pod wiaduktem kolejowym). Wiem, że dla wielu wyda się to bardzo śmieszne, ale mapa naprawdę mi się podobała i ni w ząb nie mogę przypomnieć sobie jej nazwy.

Szukam tu na forum, na niemieckim. Oglądam filmiki na Youtube. Prośba o pomoc. Może komuś coś się skojarzy.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bry.

Są może zapowiedzi przystankowe do Berlina (zwykłego) i Szczecina?

Będę wdzięczny ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam.Poszukuję pewnego modu do tejże gry a mianowicie sommer mod V2.0 Omsi no chyba że jest jakiś nowszy.Jeżeli ktoś ma to proszę o pomoc.Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

poszukuję obiektu, który zastąpiłby targowisko ;D albo jakiś pomysł czym je zastąpić.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam! Poszukuję teksturę zaoranego pola lub po prostu pola :) Download proszę w wątku lub na PW.

Pozdrawiam!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szukam:

Zapowiedzi Szczecina tak aby pasowały do każdego autobusu. Tzn szukam zapowiedzi + hof.

Najlepiej do SU 10 i SU 8,6

Szukam zapowiedzi takowych : Następny przystanek i przystanek gdy sie dojeżdza do przystanku.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Identyczne będą dostępne, gdy Solaris wyda swoją ulepszoną mapę Warszawy ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szukam modyfikacji do płatnego MB O305, dzięki której w pierwszych drzwiach otwierała się tylko druga połówka, a po wciśnięciu tego przycisku nad drzwiami otwierałyby się obie połówki.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

pause - Niestety nikt jeszcze takiej modyfikacji nie wykonał :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mógłby mi ktoś podrzucić Total Tankstelle O.L.K.?

Dzięki.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy jest może stacja benzynowa "Auchan" oraz sklep "Auchan"?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A czy jest może taki Auchan jak w Warszawie, przy ulicy Modlińskiej (Żerań FSO)?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta