Suwi

Program do nagrywania

21 postów w tym temacie

Cześć. Jako program polecacie do nagrywania w omsi, który zużywa mało zasobów i nagrywa w dość dobrej jakości?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja ci bym polecił Action możesz nagrywać ile chcesz ale tylko przez 30 dni :( Ale Polecam dla miesięcznego youtubera a jak Ci się skończy Action to wgraj sobie Bandicam ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Najzwyklejszy Fraps. Nigdy nie bawiłem się w inne programy do nagrywania filmów z gier (a trochę się tego narobiłem) i nie narzekam. Chociaż czasem zamula, to fakt, ale te nowsze wersje sprawują się znakomicie.

@ KMSzczecin i omega44; Po co odgrzewacie temat, skoro wpis przed Wami jest z 04.2013r. !

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja to dopiero odgrzeję :E . Fraps jest płatny, Bandicam nagrywa tylko 10 min. (wiem to z opisu, bo nie mam)

A jest może taki, który nagrywa skolko ugodno i nie trzeba kupować ??, Ew. jakim programem można zmontować te 10 min, kawałki z Bandicama w jeden, a byłby darmowy.

Pytam, bo chciałbym czasem coś nagrać (także z Omsi 1, choć raczej marginalnie).

Odnosząc się do 1-szego zdania jeszcze - uważam, że odkopy pewnych tematów nie są niczym nagannym ;) .

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To mnie nie interesuje właśnie ze względu na limitowany czas : (coś jak WinRAR). Dlatego go pominąłem, no i pisało o nim wyżej..

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To ja lekko odkopię. Jest Camstudio. Jednak więcej z niego problemów niż pożytku - pliki są wielkie, nigdy nie udało mi się nagrać z audio i muli. Ale jest  darmowy :P.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pomoże mi ktoś ogarnąć OBS`a, żeby nagrywał zamiast streamować - bo nie ogarniam, chociaż próbowałem, ale nie udaje mi się :P

Piszę nowy post, aby był "widoczny" - nie mam pewności, czy po edycji bedzie "widzialny" dla opcji "pokaż nowe/dzisiejsze posty" 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Insztrukszyn do OBS aby móc nagrywać :D

1.Ustawianie monitora jako główne źródło obrazu.

Włączamy

Lewy przycisk myszki (WAŻNE! Kursor musi być na oknie gdzie wyświetla się to co nagrywamy)> Dodaj > Przechwytywanie monitora

2.Nagrywanie

Włączamy

Prawe Dolne przyciski > Drugi od góry "Rozpocznij nagrywanie" > I gotowe > Domyślnie filmy mają rozsz. .flv i zapisują się w folderze "Wideo"

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A jaką nazwe monitora mam dodać, czy dokładnie jego nazwę ? (nie wiem, co masz na myśli o tym kursorze, jak klikam na ekran z Omsi, to OBS sie chowa i zostaje samo Omsi :D ) 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Obojętnie najlepiej zostaw tak jak to tam masz czyli "Przechwytywanie monitora"

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale OBS żąda ode mnie (w tym momencie właśnie) nazwy monitora (nie jest nadana, dlatego pytam) inaczej nie chce iść o krok dalej.

Ale ustawiłem słowo Samsung i kicha, nadal pytanie o streamowanie czarnego ekranu :E :( 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To coś źle robisz bo mi to normalnie działa o.O

Nagrać ci poradnik? :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Spróbować można, ja już różne cuda z tym wyczyniam, ale może nie umiem wytłumaczyć, co źle robię. Nawet jak dam opcje "podgląd", to rzeczywiście jest czarny ekran. Czyżby należało zrestartować OBS`a ?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Słuchaj, ja wybierałem opcję "Źródła globalne", a nie klikałem na puste okno obok okna ze słowem 'Scena' :facepalm:  

Czyli mogę teraz nagrywać formalnie wsio, nawet Omsi 1, ATS, TS, ETS itd  ?? 8D 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Aleksandrze - JESTEŚ WIELKI !!!!!! (plusiki poszły natychmiast)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Do obejrzenia mój pierwszy filmik Omsi !!8) - zapraszam, mimo, że wiele mu brakuje z finezji (o profesjonalizmie nawet nie marząc :P )

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta