Gość Heir

Oceniamy na wesoło.

29 postów w tym temacie

Witam Was serdecznie.

Rozpocząłem nową działalność na moim kanale youtube.

Od teraz, jeżeli projekt się przyjmie i się spodoba będę zamieszczał filmy, w których będę oceniał mapy pobrane z tego forum - wszystko oczywiście z odpowiednim humorem.

Zapraszam zatem do oglądania - póki co mały przedsmak, ale pierwszy odcinek właśnie się renderuje i powinien ukazać się pod wieczór !

Zachęcam do przejścia na serwis youtube.com i tam odtworzenie filmiku w jakości High Definition.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Rewelacyjny filmik i świetny komentarz. Nawet moja mama przystanęła na chwilę gdy oglądałem i podśmiewywała się także humor praktycznie dla każdego, filmik jak najbardziej na plus :D Co do samej jazdy, polecałbym przy skręcie w prawo podpatrywanie prawego lusterka, bo można łatwo zaczepić o krawężnik ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co do komentarza użytkownika rzymianin na YouTube oczywiście biorę to z przymrużeniem oka, bo mogę mu przedstawić na każdej dosłownie ulicy elementy znacznie różniące się od tych dwóch map. No ale oczywiście każdy ma prawo do własnego zdania, jedni oceniają bardziej tendencyjnie, drudzy zaś obiektywnie ;) Mam dużo pokory, ale od tego użytkownika chyba wypływa mała zazdrość, no ale tak jak już też wspominałem, przyjmuje wszystko na luźno :P Co do filmiku to jest świetny i czekam oczywiście na kolejny :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ty używasz kierownicy Logitech G25/27, pytam, bo dopiero zacząłem oglądać.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co do komentarza użytkownika rzymianin na YouTube oczywiście biorę to z przymrużeniem oka' date=' bo mogę mu przedstawić na każdej dosłownie ulicy elementy znacznie różniące się od tych dwóch map. No ale oczywiście każdy ma prawo do własnego zdania, jedni oceniają bardziej tendencyjnie, drudzy zaś obiektywnie ;) Mam dużo pokory, ale od tego użytkownika chyba wypływa mała zazdrość, no ale tak jak już też wspominałem, przyjmuje wszystko na luźno :P Co do filmiku to jest świetny i czekam oczywiście na kolejny :D

[/quote']Użtkownik Rzymianin, to na naszym forum - Bartex0305. ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Co do komentarza użytkownika rzymianin na YouTube ..... Co do filmiku to jest świetny i czekam oczywiście na kolejny

No nikt nikogo zmuszać nie będzie do grania na mapie. Ja osobiście na Krainie nie grałem bo nie widziałem takiej potrzeby. Fikcyjne Pomorze z kolei otworzyło nowe możliwości na tej mapie.

Ty używasz kierownicy Logitech G25/27, pytam, bo dopiero zacząłem oglądać.

Używam Logitech Driving Force GT oraz joysticka Logitech Force 3D Pro jako skrzynię biegów.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niektórzy chyba nie są w stanie sobie wyobrazić ile czasu taka edycja pochłonęła. Znam przypadki, gdzie mniej więcej taki okres czasu osoby od podstaw robiły mapkę. Ale ok, dość tłumaczenia z mojej strony, nie każdemu musi się to podobać, a ja też nie mam ciśnienia by każdemu dogodzić, bo robię to wyłącznie dla rozrywki, jako hobby :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moi drodzy. Z związku z narastającym spamem na moje wszystkie możliwe skrzynki informuję, że nowy odcinek pojawi się jutro po południu.

Wszystko mam już gotowe - tylko renderować i wrzucać.

Jednocześnie cieszę się wzrostem popularności tymi filmikami.

Dzięki :).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ze względu na kiepskie łącze nie udało mi się załadować filmu szybciej (przesyłanie zajęło 12 godzin:( ).

Odcinek 3 : Potock 1.01 (Solaris)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Super robisz te filmiki na wesoło. Śmiałem się że hoho aż polałem się w gacie xD. Czy zrobiłbyś taki filmik na mapce Ringby ??

[mod]Masakra i pogrom.../Omni[/mod]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Fajny filmik, kiedy mniej więcej następny odcinek?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Być może jutro pojawi się coś nowego, krótszego. Wezmę po uwagę tę mapę KN2010.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moi mili,

Wiem, że czekacie bo ciągle o sobie przypominacie pisząc mi wiadomości. Bardzo się z tego cieszę jednakże mam dość przykrą wiadomość.

Z powodu napiętego grafiku w pracy nie będę w stanie nagrać czegoś nowego w tym tygodniu. Mam nadzieję, że jak tylko zacznie się nowy tydzień to dostanę dzień wolny, a wtedy obiecuję, że pojawi się kolejny film.

Praca ważniejsza, chyba zrozumiecie.

Pozdro.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moi mili w końcu zawitał dla mnie dzień wolny jutro (tj. 3.06.13), dlatego wieczorem dnia jutrzejszego wszystkich zainteresowanych zachęcam do obejrzenia Odcinka 4 z Wiednia.

Pozdro.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Heir, prośba do cb, jestem twoim stałym widzem (o ile można tak powiedzieć po 3 odcinkach seri :P) i czy mógłbś robić odcinki od 15 do 20 minut? Na dłuższe wydaje mi się większość ludzi nie będzie miała czasu ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Popieram ideę. Nie przepadam oglądać filmiku na YT dłuższego niż 10 minut, ale dla tej serii limit 20 minut (np. w częściach) byłby dobrą opcją.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiem, jestem tego świadomy i rozmyślam nad tym aby skrócić te filmy. Ciężko jest jednak zaprezentować przejazd po linii w przypadku, gdy jest ona długa. Spróbuję się skupić na kluczowych momentach przy tworzeniu filmu i skróceniu go jak się da.

Dzięki za rady.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Moi mili w końcu zawitał dla mnie dzień wolny jutro (tj. 3.06.13), dlatego wieczorem dnia jutrzejszego wszystkich zainteresowanych zachęcam do obejrzenia Odcinka 4 z Wiednia.

Pozdro.

Coś nie widać tego odcinka? :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Youtube spartolił sprawę i druga część nie działa jak należy. Jestem zmuszony zuploadować ją jeszcze raz. Trzeba będzie poczekać jakieś dwie godzinki zanim znów się pojawi.

Zawsze jakieś ceregiele:/

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Youtube odrzucił próbę ponownego uploadu bo rzekomo istnieje już identyczny film w ich bazie. Ręce opadają. Czekam na odpowiedź od nich w tej kwestii.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A nie możesz dać inną nazwę klipu video, chyba wystarczy zmienić 1 znak?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie da rady obejść tego w ten sposób bo youtube przelicza stosunek klatek do minut więc zmiana nazwy nic tu nie da.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta