danwin1998

Kierownica do 200zł

14 postów w tym temacie

Witam, zamierzam kupić kierownicę. Ale nie wiem jaką ;/ Chciałbym aby kierownica nie przekraczała 200zł i żeby działała pod OMSI.

Dziękuje z góry za odpowiedź.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja za swoją kierownicę Zonda Tracer wydałem 177 zł. Naprawdę da się nią jeździć znakomicie w omsi.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja ze swojej strony polecam kierownicę Logitech Driving Force GT ;) Nie wiem za ile teraz stoją, ale ja swoją w sierpniu, nową kupiłem za coś ponad 300 zł.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Logitech Formula Vibration Feedback Wheel lub Logitech Formula Force EX, tylko i wyłącznie. DF GT stoi teraz za prawie 500 zł.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja również polecam dozbierać trochę na Logitecha DF GT i kupić coś naprawdę porządnego.

Sam niedawno ją kupiłem i mogę z czystym sumieniem polecić. Jeździ się wspaniale :)

Bo lepiej trochę dołożyć niż później żałować.

Pozdrawiam.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja za 150zł kupiłem w MediaExpert kierownice Tracer Drifter w OMSI się sprawuje, jednak w pozycji neutralnej jest lekko skręcona w lewo (w ustawieniach omsi pokazywało oś X pokazuje 49% a powinno być 50%) oraz nie obsługuje krzyżaka(nie można przypisać funkcji w omsi do strzałek).Problem miałem z gazem, ponieważ gdy się go wcisnęło podłogi było około 70-80%, po rozkręceniu podstawki się okazało że o jeden ząbek przeskoczył pedał gazu z potencjometrem, ale udało się przestawić.Do kierownicy gratis była gra Life for Speed. Kierownica ma 270 stopni obrotu, dla mało wymagających graczy czyt. zwykłych zjadaczy bułki. Gdyby nie te małe problemy kierownica by była warta tej ceny, chociaż wg. mnie powinna kosztować max 115zł, bodajże Tracer Zonda to tak jakby nowsza generacja tej kiery.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tracera Ci nie radzę miałem kilka rzeczy tej firmy nie polecam !

Wszystkie wymieniłem na inne bo wszystko z tej firmy to szmelc niestety :(

Tylko myszka z Tracera u mnie na drugim komputerze dobrze się sprawuje :)

Jak masz już 200 zł to dozbieraj jeszcze 100 zł i już, będziesz na pewno zadowolony z wyboru DF GT.

Powiem to jeszcze raz lepiej dozbierać by potem nie żałować.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja również posiadam myszkę tracera (3 z kolei) i ona również kończy życie.

Niestety nic z tej firmy nie jest udane. Nawet mój dawny mikrofon był z tej firmy i padł w przeciągu 2 miesięcy.

Popieram kolegów wyżej. Dołożyć i kupić DFGT.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Miałem zasilacz Tracera - on żyje, ale spalił ze dwie karty graficzne

Unikałbym Tracera.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja posiadam słuchawki Tracer Crop TRS-390M oraz myszkę Tracer Diablo i sprawują się bez zarzutu,posiadam ten sprzęt już od 2 lat i nic się nie dzieje,Tracer to dobra firma tylko wy macie jakieś nieszczęście do produktów albo po prostu nie potraficie ich użytkować ale żeby nie odbiegać od tematu to dozbieraj i kup DFGT ewentualnie jeśli kierownica nie jest ci aż tak bardzo potrzebna na teraz to dozbieraj na używaną g25.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tracer dobra firma !?

Chyba sobie żartujesz :)

Poczytaj w internecie opinie o ich zasilaczach.

Jeżeli ktoś napisze, że ma zasilacz z Tracera to wszyscy każą mu go wymieniać na inny, bo właśnie jak kolega wyżej napisał pali karty graficzne itp.

No dobra, ale koniec offtopu, wróćmy do tematu kierownicy :)

Pozdrawiam.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jako że miałem wczoraj bierzmowanie uzbieraałem troche kasiorki :D Zdecydowałem się na DFGT. Dzięki wszystkim za pomoc:)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zamykam.

Jeśli źle zrobiłem - pisz na PW ;).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.