Driver66

[wydzielono]Ikarus 260.43

25 postów w tym temacie

Napisano (edytowane)

Ikarus 260.43.

6GkKd.jpg

Autor: TEETA & Anton-eep

Jeszcze nie testowałem. Wygląda konkretnie, ale ode mnie od razu wielki minus - nienawidzę autobusów dwudrzwiowych, a już na pewno nie w przypadku Ikarusa.. musiałby mieć coś "super" żeby mnie wciągnął:P

Źródło: http://omnibussimulator.ru/forum/showthread.php?t=120&page=18

Download: https://disk.yandex.com/public/?hash=6rOyuG1W7lOdYENp%2Bux7Akk8uUA6h6VejD3DBKuukSU%3D

Konieczna paczka do prawidłowego działania ekranów (pliki z folderu "Fonts" wgrać do Fonts w folderze z grą): https://disk.yandex.com/public/?hash=6UnCoeiJc1Y6cjujeL98arw2d5EPuiaWZ0mMSSvj498%3D

Szybszy link: http://files.mail.ru/7DC1DDCD69A54FB2920DD9A9E7DA5304

Pozdrawiam,

Driver66

[mod]Dodany link do "fontsów" 22.05.13r/Omni[/mod]

[mod]Dodano dodatkowy link /Solaris[/mod]

//brak linku

Edytowane przez JSS
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Autobus jest zrobiony bardzo profesjonalnie, najbardziej śmiać mi się chciało gdy nacisnąłem na młoteczek i wybiła się szyba

Ocena 10/10

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Właśnie jestem po testach tym cudeńkiem.Super sprawa,super autobus i będę częściej przesiadał sie właśnie do niego.Moja skromna ocenia 10/10 niczego mu nie brakuje

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przejechałem się po najlepszej mapie do Omsi, oczywiście mam na myśli Grundorf:D Dobra już na poważniexD Przejechałem się chwilę i powiem tak, autobus ma kilka fajnych bajerów (obręcze na przednie felgi, dykty), dźwięki są całkiem dobrej jakości.. ale czegoś mi brakuje. Być może mocno odczuwam brak trzecich drzwi:p Na słowo wyróżnienia zasługuje też znakomicie wykonana bryła. Ocena ogólna: 7/10.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Świetne tekstury w środku autobusu, na prawde kawał bardzo dobrej roboty, polecam :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No, autobus świetny!! Gdyby nie jeden szczegół miał by 10/10. Ale... Jak w nim kierunek ustawić?? Widziałem tam jakieś "tablice" które można "wyjąć" ale są puste :(

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Autobus tak jakby nie posiada sterownika vel. IBISA. Dykty można "wsadzić i zdjąć", ale to tyle co z nimi można zrobić. Ja kierunki ustawiam z paska menu:]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Autobus Boski 10/10 I jeszcze ta rozbijana szyba cudo :) Ogółem Świetny autobus :) Warty uwagi , polecam ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jakby nie IBIS i pieniądze których nie ma, to model 10/10 a tak 9/10.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ludzie... IBIS to niemieckie ustrojstwo. W węgierskim Ikarusie może być po prostu zwykły sterownik wyświetlaczy. Nie pobierałem tego autobusu, ale po zdjęciu widzę, że ma on dyktę, także nie jest możliwe, by posiadał on jakikolwiek sterownik do grzebania nad wyświetlaczami. Post nie traktuję jako SPAM, tylko porada dla niektórych osób na przyszłość ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja mam jeden problem z tym autobusem. Mianowicie przy wyborze nie mogę go wczytać gdyż nie ma żadnego wyboru numeru pojazdu na liście i wyskakuje błąd: "BŁĄD: Musisz wybrać poprawny numer pojazdu!" Co mam zrobić w takiej sytuacji?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oryginalne numery taborowe w tym Ikarusie zawierają rosyjskie znaki. Możliwe, że właśnie dlatego występuje ten problem. Wystarczy w odpowiednim pliku zastąpić te znaki cyframi arabskimi i po problemie.

Jeśli komuś nie chce się w tym grzebać, to tutaj jest plik z poprawionymi numerami: POBIERZ

Instrukcja instalacji znajduje się w paczce.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

fajnie by było jakby ktoś wrzucil to na inny serwer bo się coś mi zawiesza przy pobieraniu i nie moge ściągnąć :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam' date=' pytanie czy jest w automacie?

[/quote']

Tak, ten autobus jest w wersji manualnej i automatycznej.

fajnie by było jakby ktoś wrzucil to na inny serwer bo się coś mi zawiesza przy pobieraniu i nie moge ściągnąć :)

Post #6 - już dodaję do pierwszego posta ten link :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szkoda, że mi nie działa ręczna skrzynia :(

Ogólnie autobus jest fajny. Trochę FPS-o żerny jest, ale do wytrzymania (przynajmniej u mnie). 8/10 - Polecam!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie może Ci nie działać manualna skrzynia. Może po prostu nie umiesz na niej jeździć. Musisz nacisnąć [TAB] +1 itd.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie, nie. Nie chodzi o to. Jeżdżę na kierownicy, więc wciskam sprzęgło, wrzucam 1 i nic. Na innych autobusach działa :/

Dobra nie ma co robić off-topu ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

pytanie mam, jak ogrzać ten autobus by było w nim cieplej?

bo przyciski wiatraczków jakoś włączone nie ogrzewają autobusu i jeszcze jedno pytanie do czego są te przyciski trzecie od góry?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Padło pytanie odnośnie sterowników.Jakby ktoś był bardzo ciekawski i się bawił telefonem, to na pewno by zauważył w menu przycisk wybierania numerów.Tam ten sterownik się znajduje.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Każdy link odsyła ... gdzieś tam. Ale żaden nie pozwala na pobranie. Nawet na Yandex nie ma opcji "zapisz na mój dysk yandeź". Tylko ""create disk". Nic więcej. Jakby tak ktoś mógł wrzucić na inny serwer byłoby OK

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ta zawartość została usunięta z powodu naruszenia regulaminu omnibussimulator.pl

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.