OleX0380

Projekt-Police

27 postów w tym temacie

Witajcie od jakiegoś krótszego czasu zacząłem robić mapę miasta może miasteczka Police miasto to jest realne i mieści się koło Szczecina może w x wersji powstanie któraś linii łącząca te dwa miasta np. 103 lecz w pierwszej wersji będą 2 linie:

109: Police Rynek - Police Tanowska Szkoła (16 - 19 minut w jedną stronę )

111: Police Zajezdnia - Police Rynek / Police Jasienica (34 - 36 minut w jedną strone)

Przewoźnikiem jest SPPK Sp z o.o

A teraz narazię jeden screen ponieważ zrobiłem tylko pętlę Police Tanowska Szkoła :

1100x1100

Mapa praktycznie się całymi dniami rozwija więc z każdym postępem będę dodawał zdjęcia :) Informacje również na mojej stronie www :)

Pomoc mile widziana a zwłaszcza ludzi z Polic ;)

Napisałem to w imieniu Waszka G.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mhm... Ciekawe czy dotrzymasz kroku Autorom Projektu Szczecin :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W 100% napewno nie da rady ale może chociaż realnie odwzoruje trase.

Powodzenia w Pracach :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Panowie dajmy Waszce G. się wykazać swoimi umiejętnościami z Edytorem, zobaczymy co on wyskrobie, ale ogólnie pewnie nie do równa do Szczecina, ale się postara

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Proszę skupić się na sednie tego tematu.

Na prośbę autora (i moje spostrzeżenia) wątek odrobinę oczyściłem.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ciekawe, że przy pętli nie ma drzew.. Jest ich tylko kilka pomiędzy wiatą a Tanowską, a na boku pętli jest parking. Na pewno mieszkasz w Policach? Mimo, że jestem ze Szczecina mam tam babcię i często tamtędy przejeżdżam i wiem jak tam jest.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bardzo kiepskiej jakości otoczenie, jeden budynek i wszystkie drzewa tej samej wielkości. Nie ma w żadnym miejscu tego samego gatunku drzew bez żadnych krzaczków i mniejszych drzewek, w szczególności w takiej ilości. Radzę Ci zastosować jakieś backdropy, różnej wielkości drzewa oraz krzaki ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@ Logitech przy pętli są drzewa po 1 między pętlą a Klubem Nauczyciela też są drzewa jeżeli mówić o 109 :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z tego co wiem od Autora pętla została poprawiona drzewa znajdują się 50-100m od pętli są już krzaki i wiata oraz słupki :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po drugie: 111 ma tylko 3 kursy dziennie w tygodniu... Bez sensu robić ta linie

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przekazałem autorowi. I powiedział że na inną linie na razie nie ma szans ponieważ miał plan zrobić jeszcze 110 ale też rzadko jeździ i nie ma pewności do trasy a wybrał on do pierwszej wersji 2 najkrótsze i możliwe że 111 będzie miało trasę tylko do Police Rynek.

Zdjęcie do udostępnienia od autora 76671566398510468282_thumb.jpg malowanie by Paweł

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niech 102 i 106 robi, wypuści po premierze omsi 2. A czemu ten autor sam tu sie nie zaprezentuje tylko Ty robisz to za niego?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ponieważ on został zawieszony do 24.06. Nie zrobi 102 bo jest zbyt długa a zresztą powstanie w wersji X 102 jak i 106 bo możliwe że jeżeli będzie możliwość i mpaw82 się zgodzi połączą te 2 mapki więc na razie 109 i 111 chyba że wolicie 110 która kursuje rzadziej od 111 i 111 nie ma 3 kursów ponieważ ona ma brygady łączone z 109 z Zajezdni oraz Rynku więc...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Drake wiem właśnie ale nie ma chętnych na ''lakiernika'' do autobusów a z tego co wiem wykonał to Paweł a Waszka G. nie umie :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wydacie mapkę pomyśli się nad ailistem i teksturami, na razie muszę wziąć się ponownie za projekt_szczecin ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Drodzy forumowicze ponieważ autor ma problemy z obsługą Blendera mam do was pytanie jaką wiatę użyć AMS czerwoną czy FG ?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A może zaproponuj koledze jakąś linie pracowniczą? Np. 13?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zadałem to pytanie Autorowi i powiedział że jeżeli dasz mu schemat 13 to zrobi może 13 ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobra, postaram się coś wymyślić

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

OK. Powiedz na OKO ile ma km i trase ( przystanki lub ulice) :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ooo co ja widzę :) Police? moje kochane miasto ? xD Jestem mile zaskoczony i czekam z niecierpliwością na kolejne zdjęcia :) hehe fajnie będzie stawać na pętli przy moim byłym gimnazjum :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta