KacperKCIZ

Microsoft Flight

Czy podoba ci się grafika w tym smulatorze?   1 głos

1. 1. Czy podoba ci się grafika w tym smulatorze?

Żeby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

3 posty w tym temacie

To nie jest symulator, to zwykła gra dla dzieciaków. Nie dorasta do pięt FSXowi, który pomimo swojego wieku i pewnych niedoskonałości jest póki co najlepszym symulatorem lotniczym (szczególnie z dodatkami serii A2A i PMDG).

MS Flight to porażka, choć z ładną grafiką.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po długiej ciszy w tym temacie opowiem coś właśnie na temat FSX, skoro wzmianka o nim się tu pojawiła. Mam go od dawna wraz z dodatkiem Acceleration z wojskowymi maszynami (śmigał jeszcze na lapku od Siemensa, który był dość słaby - Core 2 Duo 2.2 Ghz 2 GB RAMu i grafika zintegrowana Intel no i nieszczęsny Win Vista- mimo to gra chodziła dość dobrze). Potem miałem kompa-gotowca z Avansu (ten miał już i3-3 GHz, RAM - $GB i GeForce`a 1 GB i Win7 i miałem go 4 lata i gra śmigała wyśmienicie) i ostatnio mam nowy komputer (jakieś 2 miesiące z kawałkiem: CPU- i5 3.2 GHZ, z Biosem 3.6, RAM - 8 GB, GeForce GTX750 - 2 GB, Win 8.1) Ostatnio odświeżałem Windka i miałem kłopot z ponowną instalacją. W Supporcie wyczytałem o problemie z błędem systemowym ponownej instalacji licencyjnej i ściągnąłem poprawkę rzekomo resetującą problem, poprawka ma symbol mskb928080. Wiem, że to niewiele może mówić, bo mnie też nic to nie mówi  :D . Obawiam się, czy nie zepsuje mi to Omsi i innych symulatorów, np TS2012, czy Bus & Cable Car Simulator, idzie mi o kompatybilność systemu po poprawce pod FSX z innymi ... . Jeżeli ktoś z was się na tym zna i wie o co w tym może chodzić, to proszę o podpowiedź, czy instalować ten plik naprawiający, czy nie ??. Czy warta skórka za wyprawkę, jak się to mawia, czy lepiej uzbierać kaski i kupić kiedyś osobnego kompa (np. jakiegoś fajnego, choć nie wysilonego laptopa tylko pod te samoloty)  :P Co do głównego wątku to na 3 ostatnich screenach jest samolot którego nie ma w FSX + Acceleration, ale dwa pierwsze przedstawiają  maszynę, którą często latałem 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta