Driver66

[wydzielono]Landkreis Glesien v2.0.1

51 postów w tym temacie

Niedawno ukazała się kolejna część zagranicznej mapki - Landkreis Glesien:)

Autorzy: LVB Fan12, Lasse, EVAG4101

enb2013_6_23_11_14_87trly.png

enb2013_6_23_11_14_29fsq5q.png

enb2013_6_23_11_14_55zlobr.png

enb2013_6_23_11_15_25fkog7.png

enb2013_6_23_11_16_35z1r2n.png

enb2013_6_23_11_16_57flrsp.png

(jest to film przedstawiający MAZ'a 104, ale jest też przejazd po mapce)

Jest to kontynuacja mapy "All in One Map - Landkreis Wehlen". Do wyboru mamy cztery linie autobusowe: 763, 764, 765, 766.

Do prawidłowego działania najnowszej wersji jest potrzebna wersja podstawowa.

Źródło: http://m-r-software.de/omsi/forum/index.php?page=Thread&threadID=15271&pageNo=1

DOWNLOAD 2.0 (obowiązkowa do prawidłowego działania wersji 2.1)

DOWNLOAD 2.1

Użytkownik Stefan Z. na oficjelu dodał do mapki

zrobione przez siebie zapowiedzi do wersji 2.0.1.

Do pobrania z linku poniżej:

Download

Konwert mapy do OMSI 2 jest TU

[mod] Na prośbę autora przypinam/Omni// dodany link do Omsi 2/jss2008[/mod]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Porównałem wersję 2.0 do 2.01. Wersja 2.01 różni się większym folderem Splines. Można od razu instalować 2.01

Aby znowu nie pisano, że czegoś brak załączam wykaz potrzebnych obiektów wg. MapToolsa.

lista MapTools

Ja takie mapy lubię, b. dobrze wykonane otoczenie, roślinność ,sporo krętych odcinków tras,

Nawet czekając na pętli można podziwiać piękny żaglowiec

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Trzeba sprawdzić ailist.cfg, koniecznie musi by w Omsi:

trains\flirt_kurz.zug

vehicles\TD_Mercedes-Benz_O405N2\TD_O405N2_Vollmatrix.bus

a Mercu Juliana malowanie VBG Landkreis Glesien, ścieżka to:

Vehicles\TD_Mercedes-Benz_O405N2\Texture\Werbung_O405N2 a w nim VBG.cti i VBG.dds

Błąd może generować brak folderu MÁV z "Flirt"

download: MÁV

wrzucić do Omsi/Vehicles

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mapa jest świetna, wszystkim fanom Bad Kinzau, St. Ilsensee i Rhodenau na pewno przypadnie do gustu. Świetna jest linia 765 w najdłuższym wariancie do Flugplatz - ciasne uliczki, jakaś wiocha, dużo lasu.. I tak w sumie przez całą mapę, ale jest w niej coś innego. Szkoda tylko, że nie ma zapowiedzi przystankowych - w całej mapce brakuje mi tylko głosu Mozarta. FPSy są świetne - na moim gruchocie, gdzie na Bad Kinzau występują zwiechy, tym samym wozem na Glesien wyciągnąłem limit (25) a najniższe to coś koło 11. Moja ocena to 10/10 - najlepsza mapka, na której jeździłem, zdetronizowała Szczecin i Gothenberg.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niestety nie udało się, nadal nie mam żadnej brygady. Nie wiem co jest grane :/

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@scheletro1 te Linie o których piszesz kursują w weekendy sobota i niedziela

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ten 1-szy screen oznacza, że brak Ci obiektów, przeskanuj Map Toolsem. Masz też to co pisałem w post#4 ?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja powiem wam że zainstalowałem od razu samą wersję 2.01 tą najnowszą i gra chodzi Tak jak trzeba,nie było żadnych zbędnych kłopotów.Odnośnie tejże mapy zgadzam się z kolegą jss2008 w pełni,ja również kocham takie kręte,ciasne drogi.Jeżeli chodzi o wymagania sprzętowe każdy kto ma nieco słabszy sprzęt powinien ta mapę przetestować.Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niestety, zmieniłem dzień na niedziele i jest to samo, brak rozkładu

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Trzeba sprawdzić ailist.cfg' date=' koniecznie musi by w Omsi:

trains\flirt_kurz.zug

vehicles\TD_Mercedes-Benz_O405N2\TD_O405N2_Vollmatrix.bus

a Mercu Juliana malowanie VBG Landkreis Glesien, ścieżka to:

Vehicles\TD_Mercedes-Benz_O405N2\Texture\[b']Werbung_O405N2[/b] a w nim VBG.cti i VBG.dds

Błąd może generować brak folderu MÁV z "Flirt"

download: MÁV

wrzucić do Omsi/Vehicles

Jesteś pewien, że z tym folderem jest wszystko ok? Mi mapa nie chce ruszyć, a log kończy się właśnie w momencie, gdy trzeba odczytać ten folder:

Warning:       File vehicles\MÁV\Flirt\model\model_d.cfg: texture filename 3.tga not found in mesh file vehicles\MÁV\Flirt\model\body_d.o3d!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@up: to w moim logu też to jest ale mapa odpala się, istotniejsze jest w którym momencie wywala błąd

dla porównania:

====================
    Start logging
====================

Date: 2013-06-25
Time: 00:50:12

0 00:50:46 -  -     Warning:       Did not find texture file "text_vb.bmp"!
1 00:50:46 -  -     Warning:       File Sceneryobjects\NDBV-Objekte\geranie_red.sco: texture filename Blom-Gera.tga not found in mesh file Sceneryobjects\NDBV-Objekte\model\geranie_red.o3d!
2 00:50:46 -  -     Warning:       File Sceneryobjects\NDBV-Objekte\geranie_red.sco: texture filename Blom-Gera.tga not found in mesh file Sceneryobjects\NDBV-Objekte\model\geranie_red.o3d!
3 00:50:46 -  -     Warning:       File Sceneryobjects\NDBV-Objekte\geranie_red.sco: texture filename Blom-Gera.tga not found in mesh file Sceneryobjects\NDBV-Objekte\model\geranie_red.o3d!
4 00:50:46 -  -     Warning:       File Sceneryobjects\NDBV-Objekte\geranie_red.sco: texture filename Blom-Gera.tga not found in mesh file Sceneryobjects\NDBV-Objekte\model\geranie_red.o3d!
5 00:50:46 -  -     Warning:       File Sceneryobjects\NDBV-Objekte\geranie_red.sco: texture filename Blom-Gera.tga not found in mesh file Sceneryobjects\NDBV-Objekte\model\geranie_red.o3d!
6 00:50:46 -  -     Warning:       File Sceneryobjects\NDBV-Objekte\geranie_red.sco: texture filename Blom-Gera.tga not found in mesh file Sceneryobjects\NDBV-Objekte\model\geranie_red.o3d!
7 00:50:46 -  -     Warning:       File Sceneryobjects\NDBV-Objekte\geranie_red.sco: texture filename Blom-Gera.tga not found in mesh file Sceneryobjects\NDBV-Objekte\model\geranie_red.o3d!
8 00:50:46 -  -     Warning:       File Sceneryobjects\NDBV-Objekte\geranie_red.sco: texture filename Blom-Gera.tga not found in mesh file Sceneryobjects\NDBV-Objekte\model\geranie_red.o3d!
9 00:50:46 -  -     Warning:       File Sceneryobjects\NDBV-Objekte\geranie_red.sco: texture filename Blom-Gera.tga not found in mesh file Sceneryobjects\NDBV-Objekte\model\geranie_red.o3d!
10 00:50:46 -  -     Warning:       File Sceneryobjects\NDBV-Objekte\geranie_red.sco: texture filename Blom-Gera.tga not found in mesh file Sceneryobjects\NDBV-Objekte\model\geranie_red.o3d!
11 00:50:46 -  -     Warning:       File Sceneryobjects\NDBV-Objekte\geranie_red.sco: texture filename Blom-Gera.tga not found in mesh file Sceneryobjects\NDBV-Objekte\model\geranie_red.o3d!
12 00:50:46 -  -     Warning:       File Sceneryobjects\NDBV-Objekte\geranie_red.sco: texture filename Blom-Gera.tga not found in mesh file Sceneryobjects\NDBV-Objekte\model\geranie_red.o3d!
13 00:50:48 -  -   Error:           The file "Sceneryobjects\Luebecker Haltestellen\Unterstand_Passenger.cfg" could not be loaded!
14 00:50:49 -  -     Warning:       File Sceneryobjects\NDBV-Objekte\kuebel_bepflanzt.sco: texture filename Blom-Gera.tga not found in mesh file Sceneryobjects\NDBV-Objekte\model\kuebel_bepflanzt.o3d!
15 00:50:49 -  -     Warning:       File Sceneryobjects\NDBV-Objekte\kuebel_bepflanzt.sco: texture filename Blom-Gera.tga not found in mesh file Sceneryobjects\NDBV-Objekte\model\kuebel_bepflanzt.o3d!
16 00:50:49 -  -     Warning:       File Sceneryobjects\NDBV-Objekte\kuebel_bepflanzt.sco: texture filename Blom-Gera.tga not found in mesh file Sceneryobjects\NDBV-Objekte\model\kuebel_bepflanzt.o3d!
17 00:50:49 -  -     Warning:       File Sceneryobjects\NDBV-Objekte\kuebel_bepflanzt.sco: texture filename Blom-Gera.tga not found in mesh file Sceneryobjects\NDBV-Objekte\model\kuebel_bepflanzt.o3d!
18 00:50:49 -  -     Warning:       File Sceneryobjects\NDBV-Objekte\bloum_Lilas.sco: texture filename lila-bloum.tga not found in mesh file Sceneryobjects\NDBV-Objekte\model\bloum_Lila.o3d!
19 00:50:49 -  -     Warning:       File Sceneryobjects\NDBV-Objekte\bloum_Lilas.sco: texture filename lila-bloum.tga not found in mesh file Sceneryobjects\NDBV-Objekte\model\bloum_Lila.o3d!
20 00:50:49 -  -     Warning:       File Sceneryobjects\NDBV-Objekte\bloum_Lilas.sco: texture filename lila-bloum.tga not found in mesh file Sceneryobjects\NDBV-Objekte\model\bloum_Lila.o3d!
21 00:50:49 -  -     Warning:       File Sceneryobjects\NDBV-Objekte\bloum_Lilas.sco: texture filename lila-bloum.tga not found in mesh file Sceneryobjects\NDBV-Objekte\model\bloum_Lila.o3d!
22 00:50:49 -  -     Warning:       File Sceneryobjects\NDBV-Objekte\bloum_Lilas.sco: texture filename lila-bloum.tga not found in mesh file Sceneryobjects\NDBV-Objekte\model\bloum_Lila.o3d!
23 00:50:49 -  -     Warning:       File Sceneryobjects\NDBV-Objekte\bloum_Lilas.sco: texture filename lila-bloum.tga not found in mesh file Sceneryobjects\NDBV-Objekte\model\bloum_Lila.o3d!
24 00:50:49 -  -     Warning:       File Sceneryobjects\NDBV-Objekte\bloum_Lilas.sco: texture filename lila-bloum.tga not found in mesh file Sceneryobjects\NDBV-Objekte\model\bloum_Lila.o3d!
25 00:50:49 -  -     Warning:       File Sceneryobjects\NDBV-Objekte\bloum_Lilas.sco: texture filename lila-bloum.tga not found in mesh file Sceneryobjects\NDBV-Objekte\model\bloum_Lila.o3d!
26 00:50:49 -  -     Warning:       File Sceneryobjects\NDBV-Objekte\bloum_Lilas.sco: texture filename lila-bloum.tga not found in mesh file Sceneryobjects\NDBV-Objekte\model\bloum_Lila.o3d!
27 00:50:49 -  -     Warning:       File Sceneryobjects\NDBV-Objekte\bloum_Lilas.sco: texture filename lila-bloum.tga not found in mesh file Sceneryobjects\NDBV-Objekte\model\bloum_Lila.o3d!
28 00:50:49 -  -     Warning:       File Sceneryobjects\NDBV-Objekte\bloum_Lilas.sco: texture filename lila-bloum.tga not found in mesh file Sceneryobjects\NDBV-Objekte\model\bloum_Lila.o3d!
29 00:50:49 -  -     Warning:       File Sceneryobjects\NDBV-Objekte\bloum_Lilas.sco: texture filename lila-bloum.tga not found in mesh file Sceneryobjects\NDBV-Objekte\model\bloum_Lila.o3d!
30 00:50:49 -  -     Warning:       File Sceneryobjects\NDBV-Objekte\bloum_Lilas.sco: texture filename lila-bloum.tga not found in mesh file Sceneryobjects\NDBV-Objekte\model\bloum_Lila.o3d!
31 00:50:49 -  -     Warning:       File Sceneryobjects\NDBV-Objekte\bloum_Lilas.sco: texture filename lila-bloum.tga not found in mesh file Sceneryobjects\NDBV-Objekte\model\bloum_Lila.o3d!
32 00:50:49 -  -     Warning:       File Sceneryobjects\NDBV-Objekte\bloum_Lilas.sco: texture filename lila-bloum.tga not found in mesh file Sceneryobjects\NDBV-Objekte\model\bloum_Lila.o3d!
33 00:50:49 -  -     Warning:       File Sceneryobjects\NDBV-Objekte\kuebel_bepflanzt_Lila.sco: texture filename lila-bloum.tga not found in mesh file Sceneryobjects\NDBV-Objekte\model\kuebel_bepflanzt_Lila.o3d!
34 00:50:49 -  -     Warning:       File Sceneryobjects\NDBV-Objekte\kuebel_bepflanzt_Lila.sco: texture filename lila-bloum.tga not found in mesh file Sceneryobjects\NDBV-Objekte\model\kuebel_bepflanzt_Lila.o3d!
35 00:50:49 -  -     Warning:       File Sceneryobjects\NDBV-Objekte\kuebel_bepflanzt_Lila.sco: texture filename lila-bloum.tga not found in mesh file Sceneryobjects\NDBV-Objekte\model\kuebel_bepflanzt_Lila.o3d!
36 00:50:49 -  -     Warning:       File Sceneryobjects\NDBV-Objekte\kuebel_bepflanzt_Lila.sco: texture filename lila-bloum.tga not found in mesh file Sceneryobjects\NDBV-Objekte\model\kuebel_bepflanzt_Lila.o3d!
37 00:50:49 -  -     Warning:       File Sceneryobjects\NDBV-Objekte\kuebel_bepflanzt_Lila.sco: texture filename lila-bloum.tga not found in mesh file Sceneryobjects\NDBV-Objekte\model\kuebel_bepflanzt_Lila.o3d!
38 00:50:49 -  -     Warning:       File Sceneryobjects\NDBV-Objekte\kuebel_bepflanzt_Lila.sco: texture filename lila-bloum.tga not found in mesh file Sceneryobjects\NDBV-Objekte\model\kuebel_bepflanzt_Lila.o3d!
39 00:50:49 -  -     Warning:       File Sceneryobjects\NDBV-Objekte\kuebel_bepflanzt_Lila.sco: texture filename lila-bloum.tga not found in mesh file Sceneryobjects\NDBV-Objekte\model\kuebel_bepflanzt_Lila.o3d!
40 00:50:49 -  -     Warning:       File Sceneryobjects\NDBV-Objekte\kuebel_bepflanzt_Lila.sco: texture filename lila-bloum.tga not found in mesh file Sceneryobjects\NDBV-Objekte\model\kuebel_bepflanzt_Lila.o3d!
41 00:50:49 -  -     Warning:       File Sceneryobjects\NDBV-Objekte\kuebel_bepflanzt_Lila.sco: texture filename lila-bloum.tga not found in mesh file Sceneryobjects\NDBV-Objekte\model\kuebel_bepflanzt_Lila.o3d!
42 00:50:49 -  -     Warning:       File Sceneryobjects\NDBV-Objekte\kuebel_bepflanzt_Lila.sco: texture filename lila-bloum.tga not found in mesh file Sceneryobjects\NDBV-Objekte\model\kuebel_bepflanzt_Lila.o3d!
43 00:50:49 -  -     Warning:       File Sceneryobjects\NDBV-Objekte\kuebel_bepflanzt_Lila.sco: texture filename lila-bloum.tga not found in mesh file Sceneryobjects\NDBV-Objekte\model\kuebel_bepflanzt_Lila.o3d!
44 00:50:49 -  -     Warning:       File Sceneryobjects\NDBV-Objekte\kuebel_bepflanzt_Lila.sco: texture filename lila-bloum.tga not found in mesh file Sceneryobjects\NDBV-Objekte\model\kuebel_bepflanzt_Lila.o3d!
45 00:50:49 -  -     Warning:       File Sceneryobjects\NDBV-Objekte\kuebel_bepflanzt_Lila.sco: texture filename lila-bloum.tga not found in mesh file Sceneryobjects\NDBV-Objekte\model\kuebel_bepflanzt_Lila.o3d!
46 00:50:49 -  -     Warning:       File Sceneryobjects\NDBV-Objekte\kuebel_bepflanzt_Lila.sco: texture filename lila-bloum.tga not found in mesh file Sceneryobjects\NDBV-Objekte\model\kuebel_bepflanzt_Lila.o3d!
47 00:50:49 -  -     Warning:       File Sceneryobjects\NDBV-Objekte\kuebel_bepflanzt_Lila.sco: texture filename lila-bloum.tga not found in mesh file Sceneryobjects\NDBV-Objekte\model\kuebel_bepflanzt_Lila.o3d!
48 00:50:49 -  -     Warning:       File Sceneryobjects\NDBV-Objekte\kuebel_verkehr_lila.sco: texture filename lila-bloum.tga not found in mesh file Sceneryobjects\NDBV-Objekte\model\kuebel_verkehr_lila.o3d!
49 00:50:49 -  -     Warning:       File Sceneryobjects\NDBV-Objekte\kuebel_verkehr_lila.sco: texture filename lila-bloum.tga not found in mesh file Sceneryobjects\NDBV-Objekte\model\kuebel_verkehr_lila.o3d!
50 00:50:49 -  -     Warning:       File Sceneryobjects\NDBV-Objekte\kuebel_verkehr_lila.sco: texture filename lila-bloum.tga not found in mesh file Sceneryobjects\NDBV-Objekte\model\kuebel_verkehr_lila.o3d!
51 00:50:49 -  -     Warning:       File Sceneryobjects\NDBV-Objekte\kuebel_verkehr_lila.sco: texture filename lila-bloum.tga not found in mesh file Sceneryobjects\NDBV-Objekte\model\kuebel_verkehr_lila.o3d!
52 00:50:49 -  -     Warning:       File Sceneryobjects\NDBV-Objekte\kuebel_verkehr_lila.sco: texture filename lila-bloum.tga not found in mesh file Sceneryobjects\NDBV-Objekte\model\kuebel_verkehr_lila.o3d!
53 00:50:51 -  -     Warning:       Did not find texture file "dummy_text.bmp"!
54 00:51:00 -  -     Warning:       Did not find texture file "number.bmp"!
55 00:51:00 -  -     Warning:       File Sceneryobjects\Objects_RS\Zaun_Tor_6m_02.sco: texture filename tex_a.bmp not found in mesh file Sceneryobjects\Objects_RS\model\Tor_6m_02.o3d!
56 00:51:13 -  -     Warning:       Cloudtype "-1" could not be found!
57 00:51:17 -  -     Warning:       File vehicles\MÁV\Flirt\model\model_a.cfg: texture filename 3.tga not found in mesh file vehicles\MÁV\Flirt\model\body_a.o3d!
58 00:51:19 -  -     Warning:       File vehicles\MÁV\Flirt\model\model_d.cfg: texture filename 3.tga not found in mesh file vehicles\MÁV\Flirt\model\body_d.o3d!
59 00:51:34 -  -     Warning:       Sound vehicles\TD_Mercedes-Benz_O405N2\sound\SD_lautsprech_Motor@592.wav could not be loaded!
60 00:51:36 -  -     Warning:       Sound vehicles\TD_Mercedes-Benz_O405N2\sound\SD_lautsprech_Motor@592.wav could not be loaded!
61 00:51:36 -  -     Warning:       Sound vehicles\TD_Mercedes-Benz_O405N2\sound\SD_lautsprech_Motor@592.wav could not be loaded!
62 00:51:44 -  -     Warning:       Did not find texture file "..\..\Anzeigen\TD_O405N2_Innenrollband\Landkreis Glesien_1.tga"!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na niemieckim forum doczytałem się, że niby mapa chodzi na patchu 1.04, bo wykorzystuje coś tam z AI.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mógłby ktoś stworzyć inne AIlist, w którym nie byłoby pociągów i Merc zamieniony był z solarisem urbino 10, bez konkretnych malowań?

Z góry dziękuję.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ktoś wie, jak zaradzić mojemu błędowi w rozkładzie? Nie mam lini 765 oraz 766.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Już wcześniej ktoś wspominał, że te linie jeżdżą tylko w weekendy.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Już wcześniej ktoś wspominał' date=' że te linie jeżdżą tylko w weekendy.

[/quote']

Tylko ja przełączyłem na weekend i nadal ich nie mam :/

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mapa jest osadzona w 2008r., spróbuj przełączyć na ten rok, to po pierwsze. Po drugie linia 765 jeździ (przynajmniej u mnie) w dni robocze od godziny bodajże 6:40 do 21 z minutami, w weekendy nie sprawdzałem, spróbuj ustawić godzinę 7:00 w jakiś dzień roboczy w 2008r. i sprawdź, czy zadziała.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mapa jest osadzona w 2008r.' date=' spróbuj przełączyć na ten rok, to po pierwsze. Po drugie linia 765 jeździ (przynajmniej u mnie) w dni robocze od godziny bodajże 6:40 do 21 z minutami, w weekendy nie sprawdzałem, spróbuj ustawić godzinę 7:00 w jakiś dzień roboczy w 2008r. i sprawdź, czy zadziała.

[/quote']

Przełączyłem i działa linia 765, a 766 nie działa, w weekendy również :(

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.