Gość Matej

MAN NG 272 (ogólne informacje, screeny, newsy, dyskusje)

87 postów w tym temacie

Marcel zapowiedział cenę gry - 30€ ;)

Prawdopodobnie ukaże się w listopadzie lub grudniu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dla mnie ta cena jest odpowiednia. Każdy ocenia tą 2 wersje jak chce. Ja powiem, że może być tak, że nie wszystkie zapisane "zmiany" które miały być wprowadzone będą w OMSI 2. Przynajmniej będzie coś nowego. Dziwi mnie że narzekacie na przeguba jak i obecny stan prac OMSI 2. Ale potem będziecie gadać jaki ten przegub wspaniały. A wy teraz się kłócicie o to czy to ma być patch czy pudełkowa wersja SYMULATORA a nie gry :facepalm: Dajcie czasu bo to jest dopiero Alpha/Beta tego co ma być. To być może będzie mała rewolucja w symulacji jazdy autobusem. Co do optymalizacjii to powiem że to nie do końca zależy od symulatora, bo ktoś kto ma słabego kompa niech nie liczy na to, że FPSy mu nie wiadomo jak podskoczą. Krytyka krytyką, ale my też powinnii pomóc Marcelowi w jakiś sposób, żeby ten przegub jak i cała symulacja wyszła jak najlepiej i aby te 30€ było uczciwą ceną. Pozdro, KZK GOP ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Takie mam pytanko co do tego MAN NG 272 gdzie idą kable do przyczepki? Wszystkie niskopodłogowe przegubowe autobusy jakie spotkałem w przegubie miały takie zwężenie (nie wiem jak to opisać i nazwać więc tu link do przykładowego zdjęcia kliknij!) gdzie w środku znajdowały się kabelki.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ludzie przecież przed nimi jest jeszcze 3 - 4 miesiące pracy nad OMSI 2, optymalizacja ma być znacznie lepsza, gdyż dodano wsparcie dla wielu rdzeni / wątków, przegub i autobus wygladą dobrze, ale fakt faktem brakuje mu trochę fizyki, a co do optymalizacji jeszcze to nie oczekujcie nie wiadomo czego, ponieważ OMSI jest napisane w Delphi. Delphi to moim zdaniem jeden z najgorszych języków do gier, dobrze, że twórcy nie zdecydowali się na Jave, bo wtedy już by była totalna katastrofa. Gdyby to było C++ to bez watpięnia gra by chodziła znacznie lepiej. Poczekajmy te 3 - 4 miesiące do premiery, a napewno się dużo zmieni. Gra dalej jest w wczesnej fazie rozwoju i dużo jej brakuje oraz ma dużo błędów.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Takie mam pytanko co do tego MAN NG 272 gdzie idą kable do przyczepki? Wszystkie niskopodłogowe przegubowe autobusy jakie spotkałem w przegubie miały takie zwężenie (nie wiem jak to opisać i nazwać więc tu link do przykładowego zdjęcia kliknij!) gdzie w środku znajdowały się kabelki.

Takie zastosowanie jest w nowoczesnych autobusach. Przegub ma kształt w 100% realny ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jazda przegubem w zimę:

(od 13:51 minuty ;) )

Wg. mnie nic się nie zmieniło...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

OmniWin: Jak możesz wystawiać ocenę modelu po jednym jedynym filmie? I powiedz jak mogłeś określić wygląd bryły (dokładnie) po zaledwie 8s filmu (moment gdzie gracz ustawia wyświetlacz)?

Według mnie jakość filmu jak nie pozwala określić jak będzie wyglądał NG272 w OMSI. Możemy się domyślać' date=' że to co zobaczyć można w kolonii to jedynie wersja alpha i wiele może ulec zmianom. Warto wziąć również poprawkę na pogodę jaka panuje w grze, jazda po mokrej nawierzchni może być jeszcze nie do końca oskryptowana. Dla mnie ten filmik to niezły smaczek, i biorąc poprawkę na zachowanie przegubu w vBusie, można śmiało stwierdzić, że i tak jest o niebo lepiej :P

P.S. Adamek, jak przegub ma ci się bujać na równej nawierzchni? xD

[mod']Mogłem oceniać bo widziałem masę zdjęć tegoż wozu.../Omni[/mod]

W jego górnej części.

Kable od członu B idą w górnej czēści przegubu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kuba! i domin98 rozumiem, dziękuję za odpowiedź :) Spojrzałem teraz na realne zdjęcia autobusu u faktycznie tak jest, a co do kiwania się przegubu w górę i dół to jak się dobrze przyjrzeć na pierwszym filmiku to to się lekko kiwa pomimo prostej ulicy a co dopiero będzie na mapach gdzie jest dużo łat :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nowy filmik: www.youtube.com/watch?v=M_MF2Ex85go&feature=player_embedded

słaba jakość i kręcone bez statywu i mówię od razu że jedzie z pasażerami

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

wow, w końcu ktoś na 5 sekund zmienił kamerę ! Przegub buja góra dół, skrzypi, wszystko wydaje się wporzo. Najlepszy był zapadający się pod ziemię dom haha:D Jeszcze masa błędów i dużo pracy przed nimi.

Dygresja: Nie rozumiem tych Niemców. Największą nowością jest przegub! Wrzucono kilka filmików, niektóre po 20 minut. Sumując dobre ujęcia przegubu wyjdzie jakieś... 30 sekund nagrania z całych targów :E No ludzie, trzymajcie mnie :D Najważniejszy feature do przetestowania, a Ci jeżdżą sobie na spacerki ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może nie każdy odwiedzający Gamescom to Wytrawny Gracz w OMSI... Dla nich samo OMSI mogło być ewenementem.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Póki co nie ma sensu rozmyślać czy jest dobrze, czy źle.

No, bo jak tu oceniać model, który nie ma rurek w środku, źle ustawione kamery i jakoś dziwnie działające drzwi.

Jak zobaczyłem na którymś z filmików model ma dwa guziki od drzwi. Czyli możemy otwierać w/w tylko w członie A. W części B jest to, a wykonalne.

Kamery - są źle ustawione, żeby nie można było zbyt wiele zobaczyć. Na tych prezentacjach jest wyraźnie pokazany kursor myszy. Ale szczerze wątpię, aby gracze mieli do tego urządzenia dostęp.

Model biorę na przeczekanie. Może w późniejszym terminie będzie można napisać coś więcej.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ma dwa przyciski, bo służą one do otwierania tylko przednich drzwi (jak w piętrusach). A w pozostałych drzwiach ma fotokomórki.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dla tych co maja OMSI (1) bedzie tansza wersja jako (platny) Update.

[mod] zacznij używać polskich znaków ! ..reg. ostrzeżenie [/mod]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jedyne, co mi nie pasuje to tekstura przycisku "STOP", oprócz tego wszystko wydaje się być w porządku.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Marcel napisał, że autobus został skończony i brakuje tylko kilku przełączników ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Panowie

na tym drugim screenie - nie brakuje czegoś w przestrzeni pasażerskiej czy mi sie wydaje :22 Annoyed:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No tak się wydaje jak by brakowało poręczy hmm... :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta