kazik2000

Autosan Sancity M12LF

33 postów w tym temacie

Bardzo fajny jest ten Autosan ale według mnie ma dwa wielkie minusy:

- Ten przód taki trochę byczy jest.

- No i ten wielki panel nad pulpitem tam gdzie znajduje się radio, radiotelefon i inne gadżety mogli by to inaczej zrobić.

Po za tymi rzeczami to przyjemny autobusik :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moim zdaniem, jeśli chodzi o wygląd to Sancity jest zaraz na drugim miejscu za Solarisem. I z tego co czytałem to ma takie same silniki jakie są/były montowane w Solarisach chodzi mi o jednostkę od Iveco spełniającą norme EEV. Moim zdaniem jest to najlepiej brzmiący silnik montowany w współczesnych autobusach. Może podoba mi się też dlatego, że jestem maniakiem wszystkiego co włoskie. Przy okazji uwielbiam Irisbusy. Ale, jeśli chodzi o wygląd to polski Sancity i Solaris to najładniejsze autobusy w Europie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

- Ten przód taki trochę byczy jest.

Przynajmniej mają coś swojego. Mi już zbrzydł przód Solarisa. Ten jest jak najbardziej okej i wg. mnie w sam raz pasuje do wozu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeżeli chodzi o wygląd, to autosan M12LF w lubelskich barwach miejskich jest naprawdę piękny. :31 In love:

Jak go wypuszczą w miasto to się nim przejadę i ocenie wrażenia z jazdy. Dla mnie najważniejsze jest żeby był: mało awaryjny i komfortowy dla pasażera.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

"Byczy" to on się wydaje z tyłu. Ale najważniejsze, że ma klimę. Oczywiście liczę na to że Autosan nie spierdzieli tego pierwszego i dużego (jak na nich) zamówienia. Bo to dla niego może być żywa reklama lub porażka na wieki :D

Jeszcze 4 fotki ze strony LTEK'u: http://www.ltek.strefa.pl/galeria/displayimage.php?album=578&pos=0

I dwie ze strony gazety.pl (2 zadki :P): http://lublin.gazeta.pl/lublin/51,35640,9980509.html?i=1

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No tył jest byczy. Jestem ciekaw jich jakości. Na jej ocenienie przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hehe, śmiesznie składujecie koła zapasowe w tym Lublinie. Zapewne przeszkadza to trochę paniom z wózkami ^^ Miejmy nadzieję że jakość wykonania jest lepsza od tej w Solbusie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mijają z 2 tygodnie a Autosany stoją. Fuszerka czy choroby wieku niemowlęcego?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Inteligencja lubelskiego ZTMu.. :D Wszystko robią żeby w sierpniu nie wyjechały...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mi to przypomina zwykły VDO, bo to jest VDO. Standardowy solarisa wygląda całkiem inaczej.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

http://km-lublin.strefa.pl/autosan/2.JPG

To przypomina pulpit solarisa

Przypomina też pulpity MAN'a niektórych Irisbusów itd itd. A przypomina dla tego że to zwykłe VDO które jest zakładane do większości produkowanych autobusów w europie. Moim zdaniem na dzień dzisiejszy VDO jest już przestarzałe a bardzo podoba mi sie pulpit ACTIA, http://www.phototrans.eu/images/photos/big/17/429151.jpg jest bardzo podobny do VDO ale dużo nowocześni9ej wygląda.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ładne są już nimi jeździłem siedzenia trochę twarde jak w solarisach ale jeździ się KO ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziś jechałem tym potworkiem ;) Bardzo ciekawie wyglądają siedzenia z tym nadrukiem "Lublin Miasto Inspiracji" ;) Tak poza tym, to ciekawe są ekrany z rozkładem jazdy ale takie same widziałem też w MB Connecto więc to chyba nie + tylko autosana. Ale za to Autosany są dużo przestronniejsze według mnie. Tak poza tym to poskładany jak to każdy miejski sprzęt do codziennej eksploatacji. Nie orientuje się jak w kwesti mechanicznej, czy mają coś innowacyjnego. Szkoda, że kierowcę oddziela od pasażerów jedynie szyba zajmująca 1/2 obszaru którą powinna. To bardziej misię podobałow Mercedesie bo tam kierowca miał własne konkretne drzwi...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To nie Conecto mają ekrany z rozkładem tylko Citaro G.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak będe miał okazję to sprawdzę, może mi się przywidziało ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak będe miał okazję to sprawdzę' date=' może mi się przywidziało ;)

[/quote']

Chyba że chodzi Ci o te ekrany, które pokazują pogodę i jakieś tam reklamy ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie nie, miał kolega rację, dziś przyuważyłem dokładnie ;) Ekrany reklamowe są w connecto. A te wyświetlacze z kursem w Citaro G i M12LF :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Według mnie autosany są bardzo ładne i mają taki wajny grozny przód.

Tył również ładny ale ubogi stop u góry bo mają pozycje u góry bo mają jedno litowe żarówki tu u mnie mają -

Kolejny- głośne ogrzewanie w autobusie.

A teraz + zaje....y dzwonek drzwi i - ale mogły by się zamykać w trakcie dzwonienia a nie czekać 6 sekund.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta