maniek015

Forumowe gadżety

Gadżet jaki chciałbym to   5 głosów

1. 1. Gadżet jaki chciałbym to

• Koszulka
      32
    • Kubek
      67
    • Długopis
      38

Żeby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

19 postów w tym temacie

Witajcie.

Nasz wspaniałomyślny moderator OmniWin wpadł na pomysł, aby zaoferować Wam trochę gadżetów firmowanych logo omnibussimulator.pl

Jesteśmy po wstępnych rozmowach z hurtowniami, oraz producentami takich gadżetów. Ceny gadżetów, zależeć oczywiście będą od ilości, jaką zamówimy.

Poniżej przedstawię Wam wstępne projekty pierwszych gadżetów :

1. Koszulki - 3 wersje ( cena to 35zł/szt ) :

http://www.hostmat.eu/images/73670367183946454592.jpg

http://www.hostmat.eu/images/50997375153817223109.jpg

http://www.hostmat.eu/images/54114410303304020694.jpg

2. Długopisy ( cena to 1,40zł/szt ) :

http://www.hostmat.eu/images/53823777762690733990.jpg

3. Kubek - 2 wesje ( A lub B ) ( cena to 14zł/szt ) :

http://www.hostmat.eu/images/83878456419129625716.jpg

NOWA WERSJA KUBKA : http://www.hostmat.eu/images/95841104789496699194.jpg

Oczywiście jak napisałem są to tylko i wyłącznie wizualizacje graficzne.

Temat jest czysto rozpoznawczy, kto, i na co byłby chętny.

Szukamy jeszcze producenta smyczek, który byłby w stanie dla nas taką wykonać. Jeśli macie pomysł na własny projekt, logo na koszulce, na długopisie, na kubku, śmiało możecie proponować, jeśli będzie dobry, może zostać oficjalnym projektem gadżetu, a taką osobę nagrodzimy takim właśnie gadżetem ;)

Co do długopisów, do końca tygodnia mamy dostać jeszcze jeden projekt, od zupełnie innej firmy.

Proszę głosować również w ankiecie.

INFORMACJA CO DO ZAMÓWIEŃ

Zamówienia na obecne projekty, można składać na PW, pisząc po prostu do mnie, co byście chcieli i w jakiej ilości :)

Pozdrawiam.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja osobiście preferowałbym kubek, jednak lepiej jakby tło było ciemniejsze, bo białe to takie bleee... Może spróbuje coś wyskrobać. A kolory napisu w logo muszą być takie jakie są w tych projektach?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie muszą być takie same, lecz kubek jest biały, i niebieski neon ciekawie na nim może wyglądać. Wykorzystaliśmy nasze logotypy, bo to ma być znak rozpoznawczy forum ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja bym był zainteresowany pod warunkiem że logo będzie z jakimś forumowym projektem, a nie tylko logo.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli pomysł wypali i zdobędziemy troszkę pieniążków najprawdopodobniej się pojawią.

Moje zakupy

1 koszulka

40 długopisów.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Fajnie by było gdyby pomysł wypalił, ale jeśli chodzi o koszulki, to te tanie są liche jakościowo, a nie każdy będzie taką chciał. Moim skromnym zdaniem najlepiej zrobić kilka opcji graficznych na kuban, przykład trzy możliwości i puścić do ludzi. Taki kuban to bym sam zamówił, a co :). Chociaż przyszło mi jeszcze do głowy, że na kubku można by było prócz loga umieszczać nick figuranta, jednak to może być droga opcja, bo każdy będzie oryginalny i osobny za razem.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Koszulki są zbędnę, a te długopisy kiedyś sam robił one częściej nie piszą niż piszą więc nie warto ;) kubki najlepsze bo chociaż jest to przedmiot długotrwały (chyba że się stłucze ) :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moim zdaniem na kubku obok logo powinny być obrazki np. ze zdjęciami map, autobusami ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja bym był zainteresowany pod warunkiem że logo będzie z jakimś forumowym projektem' date=' a nie tylko logo.

[/quote']

Nie mamy jakiejś ogromnej powierzchni do reklamowania. Im bardziej zaawansowany projekt, tym większe koszta.

Nalepek nie będzie?

Szukamy producenta smyczek' date=' vlepek.

Fajnie by było gdyby pomysł wypalił, ale jeśli chodzi o koszulki, to te tanie są liche jakościowo, a nie każdy będzie taką chciał. Moim skromnym zdaniem najlepiej zrobić kilka opcji graficznych na kuban, przykład trzy możliwości i puścić do ludzi. Taki kuban to bym sam zamówił, a co :). Chociaż przyszło mi jeszcze do głowy, że na kubku można by było prócz loga umieszczać nick figuranta, jednak to może być droga opcja, bo każdy będzie oryginalny i osobny za razem.

Z tego co wiem, to koszulki 100% bawełna, gramatury nie znam dokładnie, ale dla zainteresowanych mogę zapytać. Co do reszty, odpowiedziałem wyżej :)

Koszulki są zbędnę' date=' a te długopisy kiedyś sam robił one częściej nie piszą niż piszą więc nie warto ;) kubki najlepsze bo chociaż jest to przedmiot długotrwały (chyba że się stłucze ) :D

[/quote']

W długopisie wkład możesz wymieniać, co do trwałości nadruku nikt Ci gwarancji nie da, ale jak nie będziesz tego drapał, czy skubał, powinno trochę wytrzymać. 1,40zł to niewielki pieniądz :)

INFORMACJA CO DO ZAMÓWIEŃ

Zamówienia możecie składać do mnie na PW, gdzie udzielę więcej szczegółów :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A jaki były sposób płatności za to???

Logo forum pasowało by na granatowych lub czarnych smyczach ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szczerze powiedzawszy to koszulki są baardzo nudne. Może dodać jakiegoś Jelcza albo coś?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem zainteresowany długopisami. Jeśli kupię to około 3-4 sztuki. ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Mati' pid='89380' dateline='1374049716']

Szczerze powiedzawszy to koszulki są baardzo nudne. Może dodać jakiegoś Jelcza albo coś?

Jeśli masz pomysł na projekt koszulki, prześlij mi go ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Obawiam się że na taki notatnik nie wiele osób by reflektowało.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam.

Popieram kolegów wyżej. Nie znam się na projektowaniu, natomiast jeżeli koszulka miałaby oprócz loga forum jakiegoś Jelcza bądź Neoplana byłaby dużo ciekawsza.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta