MAN_Mlody24

Projekt_Olsztyn

9 postów w tym temacie

Witam Serdecznie, jest ktoś tutaj od nas z Olszyna lub z Warm-Maz kto zna się na Edytorze Map i ma chęć do pomocy mi w tworzeniu mapy naszego wspaniałego Olsztyna? Na pierwsze wydanie tzn. Projekt_Olsztyn wersja 0.01 Alpha przewidywałbym linie tylko 24 Dworzec Główny - Osiedle Generałów, natomiast na wersje 0.02 Beta już także linię 28 Dworzec Główny - Brzeziny. Natomiast przy wersji 1.0 już 4 linie, jakie to się jeszcze okaże. Weźmy też pod uwagę że nie skończymy na wersji 1.0 bo linii jest od groma, a budują nam jeszcze tramwaje i różne nowe budynki takie jak Wieża Warmia Tower, Galeria Warmińska czy od przyszłego roku Wieżowiec Centaurius. Proszę moją prośbę o pomoc wziąć na poważnie i Ci którzy są zainteresowani proszę o kontakt na PW.

PS: Ja Prace już rozpocząłem ale nie nie ma tematu o projekcie Olsztyna z tego względu że nasza wspaniała administracja go usuneła bo nie odzywałem sie tam przez 2 dni haha także ja postępy dam dopiero po większym ukończeniu mapy. Dzięki.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Były conajmniej dwie próby zrobienia mapy Olsztyna, żadna się nie powiodła. Zgoda na wykorzystanie obiektów z Google SketchUp (od użytkownika Damian L.) jest. Niestety nie znam się na edytorze map.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

praiks miło z twojej strony bardzo, ale chciałbym żebyś mi tez podał swoj kontakt najlepiej skype lub ewentualnie tu priv to jeśli już zapraszam na PW :) a eRKaZet mówisz że już 2 próby były ta jest trzecia która wypali bo się za to już zabrałem i się uwziełem że zrobie tą mape i koniec ale nie ukrywam potrzebuje pomocy... 10 procent mapy ukończone głównie to drogi haha :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niestety mozesz pisac tylko na PW lub maile na praiks@poczta.pl. Troche szkoda, ale to tak gdy sie pracuje 16 godzin dziennie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Świetny pomysł nie moge się doczekac mapy :D a z budynkami sobie radzisz ogarnąłeś te google sketchup :D ? i przetwarzanie obiektow na mapke :D ?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja już dłuższy czas kombinuje z rożnymi częściami miasta. Na razie żadnej nie ukończyłem bo mam problem z ulicami - nie mogę ich dopasować do skrzyżowań. Jak już znajdę odpowiednią ulice dwu pasmowa nie pasuje mi do skrzyżowania ruch uliczny. Teraz pracuję nad ulica Warszawska (trochę z głowy, trochę z google map). Fajnie jakby ktoś zrobił tę mapę bo już dużo jest polskich miast,a bardzo wkręciła mnie ta gra. Obiekty alfy, ratusza i innych budynków tez nie za bardzo wiem jak zrobić: zastępuję je obiektami podobnymi z OMSI. Zachęcam do pomocy w tworzeniu tej mapy.

[mod] Wielkie litery, kropki, przecinki, polskie znaki, sens... Za karę powinniśmy Ci kazać to czytać na głos. Będzie się powtarzać to wyciągniemy konsekwencje. Heir [/mod]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A jakie Ty chcesz skrzyżowania. Toż teraz wszystko się robi ręcznie, albo tworzy się w SDK. Z gry nic nie stworzysz.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żadnych Tramwajów ja się biore za mape tramwajową jak będą poproszę wtedy administracje o zamknięcie wątku!!!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta