Gość Kuba!

Bydgoszcz (2013r), linia 70

314 postów w tym temacie

Pięknie, jest klimat, ale na ostatnim screenie nie podoba mi się asfalt.

Z tego co wiem jest tam podjazd, więc to może trochę usprawiedliwia. 

Po pierwsze linie są trochę krzywe, asfalt wchodzi na zebrę, widać też dziurę.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wszystkie skrzyżowania będą modelowane, więc są zrobione na odpieprz. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Poziom na mapie jest bardzo fajny :) Mi tam ten asfalt w ogóle nie przeszkadza :P Skoro będą skrzyżowania modelowane to nie ma co się obawiać, o jakąś niedoróbkę. Powodzenia w dalszych pracach.

Pozdrawiam, Shadow

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Super to wszystko wygląda , marzę żeby kiedyś mapa Kielc taka powstała :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ogłoszenia parafialne!

Chciałem zakomunikować, iż właściwie moja praca nad mapą dobiega końca. Cała trasa została już zrobiona. Jedyne co jeszcze będę robił to minimalne zmiany otoczenia (oczywiście na lepsze jeżeli chodzi o wygląd i wydajność). Ponadto podjąłem decyzję, że z braku... nazwijmy to "zapału do pracy"  w pierwszej wydanej wersji znajdzie się tylko linia nr 70 bez wariantu do Mariampola, co motywuję tym, że pomimo tego, że otoczenie wydaje się być krótko mówiąc wiejskie to roboty z nim byłoby na co najmniej jakieś 3-4 miesiące (ogródki przy domkach, dedykowane bloki... bardzo dużo czasu by na to zeszło). Teraz będę czekał już tylko na kostki ruchu AI, które będzie robił @Adameg i dedykowane obiekty wszelakiej maści, które zostaną wykonane przez @NightHauler (ale to dopiero po ukończeniu Jelcza - nie poganiajmy go :X ), a potem będzie trzeba zrobić jeszcze rozkłady (oczywiście realne) i linie AI (zobaczymy m. in.: 65, 69, 70M, 74, 81, 93* i 94*). Żadnych linii nocnych nie będzie. Od teraz nie ujrzycie tu żadnych screenów i filmików z przejazdu. Jedyne co się tu pojawi to trailer, ale dopiero tuż przed premierą. Dokładnej daty wydania nie będę Wam podawał, bo jej po prostu nie znam, ale śmiało możecie liczyć te 2-3 miesiące. Data wydania nie będzie już zależna ode mnie, a od osób wymienionych wyżej. No... to na tyle. Pozdrawiam ~ Kuba!

* - dzisiejsza linia 83 i 84. 

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Data trochę niefortunna na takie wiadomości, ale projekt zostaje zawieszony do odwołania przez problemy z komputerem. Na prawdę mnie w tym momencie nie interesuje czy ktoś w to uwierzy, czy nie. Po ogarnogarnięciu sprzętu mapa będzie dalej rozwijana.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Doszły mnie słuchy że problemy zostały zażegnane,to prawda? Jeśli tak to rozumiem że projekt jest lub będzie nadal kontynuowany? :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, chciałbym zakomunikować, że postępy nad mapą nie będą już tutaj publikowane, tylko na forum sąsiednim. Dziękuję za dobrą współpracę, dobrą atmosferę. Niestety muszę się pożegnać z tym forum... Cześć.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kilka informacji nt. projektu. 

Ogólny stan prac: 99%

-drogi- 100%

-otoczenie- 100%

-rozkłady 0%

-ruch AI 30%

I teraz wielka prośba do Was! Aby mapa została wydana potrzebuję osobę, która podejmie się wykonania kostek ruchu AI, gdyż tylko to jest przeszkodą w wydaniu mapy. Jest jednak jeden problem. Kilka skrzyżowań jest na wzniesieniu (krzywe spliny) i wykorzystują w kilku przypadkach deltę... Mam nadzieję, że ktoś pomoże... :) 

3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napisałem PW, postaram się pomóc. A tymczasem szczęśliwego nowego roku :)

2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Znalazła się osoba do kostek. Już się powoli robią ;)

A tak się prezentuje obrazek, który się będzie wyświetlał przy wyborze mapy, mam nadzieje, że się podoba :)

271e32064696e.jpg

A tymczasem  potrzebuję speca od splinów, który potrafiłby wykonać "dziury" w splinach, czyli żeby łaty na teksturze były odczuwalne na splinie.

3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta