Gość Kuba!

Bydgoszcz (2013r), linia 70

319 postów w tym temacie

Dlaczego mielibyśmy się obrażać? :) Zarówno drogi, jak i otoczenie wyglądają świetnie. Jedyna rzecz, która trochę mi nie pasuje, to dom w domu na pierwszym screenie. To zamierzony efekt? (nie wiem jak to wygląda w rzeczywistości)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Up. Tak, to zrobiłem specjalnie, jak się większości nie spodoba to go usunę. Na PW przysyłajcie mi wszystko co się nie zgadza i nie podoba to poprawię to ;) (mamy na to 3 miesiące przypominam ;) )

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Edit. Oznajmiam, że w dniu dzisiejszym nagrałem zapowiedzi linii numer 70. Może później dam odsłuch. Głos oczywiście jest z PIXEL'a i "gadaczka" ma taką samą barwę głosu jak ta ze Szczecina ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dołączam próbkę z zapowiedziami do wysłuchania:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Trochę byś mógł odszumić drugą część nagrania ;) Wiesz jak to zrobić? Jak zrobisz wszystkie zapowiedzi to może będę mógł Ci z tym pomóc ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mapka zapowiada się super. Ja tym bardziej jestem podjarany tą mapką bo mieszkam przy osiedlu Nad wisłą :)

Takze czekam na premiere mapki bo bede woził ludzi po swoim osiedlu :)

Trzymam kciuki ,aby mapka wyszła super. :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mapa jest super, ale proponował bym zmienić podłoże trawy jest zbyt ciemna, tu masz oryginalne podłoża http://www.cgtextures.com/ zakładka "NATURE" - "GRASS" Myślę, że po zmianie będzie ok

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

#700 :D

Mnie ta trawa odpowiada, więc zostanie. Jak mapa będzie dostępna to każdy będzie mógł sobie ją zmienić bez problemu. Pozdro ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Postanowiłem zmniejszyć szerokość ulicy na taką bardziej poprawną - 7 metrów szerokości ;) Do tego zmieniłem trochę chodniki - mamy wrażenie jakby leżały na równi z trawą, tak jak to jest w realu. Do tego dodałem po jednej stronie ruch AI i ustawiłem te wszystkie strzałki, które ukażą Wam, gdzie macie jechać ;) I jeszcze dałem na ulicę asfaltową pęknięcia w ulicy i dodałem kilka łat w miejscach, gdzie występują. W najbliższym czasie zajmę się jeszcze urealnianiem mapy najbardziej jak potrafię.

A tu macie screenki z tej poprawionej na szerokość kostki przy pętli i nowe chodniki (2screen) ;)

Beztytuuj_nwsashs.jpg

Beztytuu1_nwsashq.jpg

Mam wielką nadzieję, że się spodobało :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dodałem ruch AI, zmieniłem pasy i teksturę chodnika. Podoba się ten chodnik, czy go zamienić ??:PBeztytuuj_nwqapeh.jpg

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Temat zamykam na życzenie autora. Powodem jest wstrzymanie prac spowodowane oczekiwaniem na OMSI 2.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

#900 post

Witam wszystkich po dłuższej przerwie ! Od wczoraj posiadam wszystkie zapowiedzi. A na mapie zaszły małe zmiany kosmetyczne i zminiłem alists na ten z mapy Börzsöny - Ficitonal.

A teraz screenki ze skrzyżowania Wyzwolenia-Swobodna:

BeztytuuA_naeqaqq.jpg

Beztytuu1_naeqqps.png

BeztytuuG_naeqqsq.jpg

Beztytuu1_naeqqhr.jpg

I oprócz tego jeszcze małe gratisy:

BeztytuuE_naeqqhx.jpg

BeztytuuF_naeqqwq.jpg

BeztytuuC_naeqqsn.jpg

BeztytuuG_naeqqsq.jpg

I tutaj boczna ulica (Swobodna) łącząca Wyzwolenia z Nad Wisłą. Ogólnie my tutaj nie będziemy jeździć ;)

BeztytuuD_naeqqen.jpg

BeztytuuB_naeqqnr.jpg

BeztytuuB_naeqqhp.jpg

Zachęcam do komentowania, chwalenia, krytykowania ;) PZDR ~ Kuba! :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ładne screeny , choć czekam narazie na zapowiedzi i screeny z Tatrzańskiego ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie licząc bloków :P jest identycznie! Super, powodzenia.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sorry , ale tamtego posta nie mogę edytować .

O JA! Dodałeś AI List z ETS 2 ? To znaczy auta osobowe? Dodaj jeszcze volvo fh ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bardzo przyjemnie to wszystko się prezentuje. Odczuwam fajny klimacik i z chęcią będę się przeciskał między tymi uliczkami :P Jedno co zauważyłem, to tekstura wejścia do klatki w tym kolorowym bloku. Jest to po prostu nie do przyjęcia :D Liczę, że wymienisz ten blok na jakiś inny ;) Niemniej życzę powodzenia w dalszych pracach, projekt z całą pewnością jest warty uwagi i co do tego nie ma żadnych wątpliwości.

P.S. Pamiętaj tylko o FPSach na przyzwoitym poziomie ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam pytanie w związku z tym ailist, Mógłbyś zrobić również alternatywne Ailist ze zwykłymi manami i pojazdami z Berlina?, przez Ailist z mapki Börzsöny - Ficitonal, wysypała mi się cała gra. Z góry dzięki :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Up. Jasne, że tak ;)

A teraz takie niby nic, ale chyba takie szczegóły dodają klimatu na mapie. Już tłumaczę od góry co to jest.

1. Nowa tablica z nazwą przystanku umieszczana jest zawsze na każdej wiacie.

2.Tablica z nazwą ulicy. Będzie można ją spotkać na wszelkiego typu skrzyżowaniach.

3. Tabliczka z numerem linii. Będzie wisiał na boku każdej wiaty i słupa przystankowego.

Beztytuuj_nasrsna.jpg

Wielkie podziękowanie dla NightHauler'a za wykonanie tych tablic :) Pozdrawiam.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bardzo fajne są takie smaczki, które faktycznie dodają klimatu, szczególnie realnej mapie, a jeśli zrobił je NightHauler to już w ogóle nie ma lipy :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Akademicka - Igrzyskowa już tam jesteś przy UTP ? :)

Ładne tablice , identyczne są takie co w realu , pełen podziw z mojej strony dla Night Haulera bo naprawde musiał się dużo napracować.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tablice wyglądają bardzo realistycznie, zwłaszcza ta z nazwą przystanku. Miło, że na trasie pojawią się detale, które są charakterystyczne dla Bydgoszczy. Dzięki temu mapka z pewnością będzie jeszcze bardziej bydgoska. :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bardzo się ciesze że pracujesz nad tą mapą tak dbając o szczegóły :D:p

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Od niedawna mieszkam w Bydgoszczy i musze przyznać, że miasto wbrew wielu opiniom jest naprawde bardzo ładne i zielone. Tymbardziej cieszy mnie fakt, że kolega tworzy mapkę do Omsi tak bardzo realną! Zapowiada się naprawde dobrze, życzę powodzenia i trzymam kciuki za projekt!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A teraz coś czego na pewno się nie spodziewaliście. Tak wyglądają wstępnie bilety, które będą dołączone do mapki. Oczywiście jeszcze przybędzie jeden bilet. Bilety są w 100% realne. Podziękowania dla użytkownika landart za podesłanie mi zdjęć biletów :)

Beztytuu1_nqnpqnx.jpg

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja oczywiście spodziewałem się. Zaskoczony bym był, gdybyś takich biletów nie umieścił :P Wyglądają całkiem ładnie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta