Gość Kuba!

Bydgoszcz (2013r), linia 70

319 postów w tym temacie

Po pierwsze, nie wiem czy jest sens umieszczać bilety zwykłe jednorazowe, jeśli za 22 dni wchodzą inne. Po drugie, kierowcy w Bydgoszczy prowadzą sprzedaż jedynie biletów zwykłych ulgowych jednorazowych(nie dotyczy linii 92).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mi osobiście bardzo się podobają te tabliczki z nazwami ulic i przystanków. Patrząc na screeny również się zachwycam 8). Już teraz widać, że mapka najprawdopodobniej będzie bardzo ciekawa, a jeśli ma być realna to już w ogóle - nic innego, tylko Kubie pogratulować :D. Powodzenia w dalszych pracach !

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@kamil3836, mapa jest wzorowana na układzie itp. z 2013r. więc ceny biletów zostają takie jak teraz. Jako ciekawostkę dodam, że jeśli chodzi o bilety to będą 2 typy (do ustalenia przez gracza):

- pasażerowie kupować będą wszystkie 5 typów biletów (nie realne choć w czasie rozgrywki będzie to bardzo ciekawe)

- pasażerowie kupują tylko bilet ulgowy (realne, choć strasznie nudne) :P

A tak po za tym zrobiłem kolejne 1150 metrów ulicy ( :E ) i nie mogłem się powstrzymać, żeby Wam nie pokazać (ale i tak wytrzymałem 1.5 godziny ! :37 Oh: )

Beztytuu1_nqnrqhh.jpg

Beztytuu4_nqnrqhr.jpg

Beztytuu3_nqnrqhn.jpg

I screen z bocznej, ślepej uliczki jeszcze ;)

Beztytuu2_nqnrqrp.jpg

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@OT:Kubo,kiedy będziemy się spodziewać 1 jazdy po mapie oficjalnie? :D EOT.

@Topic Fajne screeny chociaż i tak nie jestem pewny,ale czy występują w Fordonie takie domki jednorodzinne np na Nad Wisłą?

Pozdrawiam i życze dotrwania .. Mariampol>Tatrzańskie,będzie takie połączenie?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam. Poszukuję osoby, która umiałaby dostosować moją mapę pod OMSI 2, bo... nie działa, a ja nie chciałbym tracić czasu czekając na patch.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam po dłuższej przerwie. Mapę zacząłem robić od nowa, bo stara miała za dużo błędów. Na szczęście praca w nowym edytorze jest szybsza ze względu na podkłady z google maps ;) Oto wyniki mojej dzisiejszej 2 godzinnej pracy:

Beztytuu1_eppxrep.jpg

FPSy na razie jak widać na bardzo dobrym poziomie :DxD

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak wygląda nowa pętla Nad Wisłą. Dojdą jeszcze małe pierdołki typu oryginalne śmietniczki, przystanki i figura Maryi ;)

Mapa prawdopodobnie będzie działała tylko na OMSI 2. :P

Beztytuu1_ephehea.jpg

Beztytuu2_ephehws.png

Pozdrawiam.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szkoda, że mapa będzie działała na OMSI 2, a już myślałem, że będę miał na czym jeździć, myliłem się ...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wpadłem na taki pomysł, że będę wam dawał screeny miejsc, które są już od jakiegoś czasu zrobione, żebym później, gdy nic nie zrobię mógł coś wrzucać xD

A więc oto następna porcja nowych screenów :P :

2jpg_eprnpsq.jpg

Beztytuu3_eprnpap.jpg

i rzućmy okiem na boczną uliczkę ;)

3jpg_eprnpae.jpg

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na razie na bardzo dobrym, bo użyte są tylko obiekty od mmikiego26. W Ikarusie 260.04 (Patrykosa) w kabinie mam stałe 50FPS, a na zewnątrz 70FPS.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szalejesz :D Praktycznie codziennie nowe screeny. Szybko ci to idzie, zwłaszcza, że to co prezentujesz, jest na bardzo wysokim poziomie. Klimaty typowego osiedla mieszkaniowego są po prostu perfekcyjnie oddane. Swoją drogą, ciekawie tam macie w tej Bydgoszczy, że wielkie kolosy, po 18 metrów, przez środek osiedla jadą :D. Ta mapa jest jedną z bardziej przeze mnie oczekiwanych, dlatego powodzenia, bo ja już silnik grzeję, żeby się tą 70 karnąć.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Super! Mieszkam w Bydzi, więc mi się podoba! Jest wręcz idealnie! Czekam bardzo na ten projekt. PS Czy będą następne wersje mapy?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Up. Zobaczymy :P

Okay... Więc skończyłem najbardziej pracochłonne miejsce na mapie (boczne uliczki, full chodników itp.... masakra xD ). Dzisiaj zrobiłem to, co sobie zaplanowałem na weekend, więc jestem do przodu. Od teraz screeny powinny być częściej, bo z mapą będzie mniej roboty. Z racji tego, iż w OMSI2 jest możliwe cofanie się w czasie to od 2011 w tył w wersji 1.0 dostępna będzie linia "72". Jest to tylko 1 km. więcej do roboty, ale mniejsza o to :P stan mapy na ten moment to około 5% (+ 80% ulic). pierdółki takie jak boczne uliczki, łaty drogowe, studzienki itp. zostawiłem sobie na koniec, więc się nie czepiajcie xD Dobra. Nie przynudzam, łapcie screeny :D

4png_epeprps.png

6jpg_epeprpa.jpg

2jpg_epeprhp.jpg

3jpg_epeprhh.jpg

8jpg_epeprhr.jpg

1jpg_epeprhx.jpg

7jpg_epeprhn.jpg

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Osiedle widoczne na 2 zdjęciach wygląda wyśmienicie :)

Stworzenie przestrzennej scenerii bez "tępej pustki" to spore wyzwanie. Gratuluję kreatywności.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moja piękna Bydgoszcz, fordon i Tatrzańskie ^_^. Może dożyje czasów jak powstanie do OMSI 2 93 i 69.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To wszystko wygląda kapitalnie! Prawie idealnie (tzn. na tyle, na ile się da) odzwierciedlasz rzeczywistość. :)

Jedyna rzecz, do której mógłbym się przyczepić, ale która i tak nie miałaby znaczenia w grze to:

Bortnowskiego_OMSI.jpg

W "realu" wygląda to tak:

Bortnowskiego.jpg

No ale, tak jak napisałem, nie ma to prawie żadnego znaczenia, podobnie jak nieco nierówna nawierzchnia parkingów w stosunku do nawierzchni ulicy (przynajmniej takie mam wrażenie).

Krótko mówiąc (a raczej pisząc), genialna robota! Oby tak dalej! :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A tak. Na większości skrzyżowaniach jest takie coś. Jak pisałem kiedyś - takie pierdoły zostawiam na koniec, więc proszę się nie martwić ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam. Od ostatniego wpisu w mapie przybyło 725 metrów (w linii prostej :o, czyli licząc wszystkie zakręty można liczyć około 750 metrów ;) ), więc nie myślcie, że jak długo nie daję screenów to się nic na mapie nie dzieje. Jestem teraz na tym zakręcie za "Bierdronką". Screeny będę Wam dawał od końca, bo te miejsca są skończone w 99,5% ;) Prace idą jak na razie baardzo szybko (aż sam jestem zdziwiony). Ogólnie dzisiaj zupełnie nowe tereny, których nie było w "starej" mapce, więc czekam na komentarze na tema tych nowości :D Jak będziecie widzieli niżej są na mapie łaty drogowe. Już uspokajam - podwozia sobie na nich nie wyrwiecie xD .

Beztytuu2_epwqenp.jpg

Beztytuu3_epwqesa.jpg

Beztytuu4_epwqear.jpg

Beztytuu5_epwqeae.jpg

I mały gratis. Myślę, że oryginalne MANy w tej teksturze zastąpią idealnie nasz bydgoskie Volva B10 ;)

Beztytuu1_epwqeqx.jpg

Pozdrawiam ~ Kuba!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Solaris tu będzie lepiej wyglądał :E Fajnie, że to robisz. Jeszcze z 6 km do zrobienia?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ciężko będzie z fordońską, jak ją ogarniesz to w przyszłości będzie łatwiej już z 69 :P Tym bardziej jak zrobisz 74 z tatrzańskiego.

MAN idealnie przypomina volvo, (...)

[mod]Nie pytamy o daty wydania... 3b. 23.01.14/Piotrek[/mod]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czekam z nie ciepliwością na tą mapke :)

zapowiada się cudnie i faktycznie ten MAN przypomina bydgoskie volvo B10

Przydałby sie mercedes conecto najnowszy :) w bydgoskich barwach

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta