kazik2000

Repaint Tool

110 postów w tym temacie

No to właśnie posty, które przytoczyłem są niejako tutorialem do RT.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam mam prośbę mógłby mi ktoś podrzucić link do programu repaint tool. wiem że jest download do wszystkich programów ale ja bym chciał sam program repaint tool bo w tamtej paczce mi nie działa. plis

Nie działa Ci bo musisz przekopiować odpowiednie pliki .dll z folderu z grą do folderu z SDK. Nie mam OMSI przy sobie, więc Ci dokładnie nie przytoczę które, ale komunikat błędu wyraźnie wskazuje, których plików mu brakuje. To nie taż, że ten exe jest zły, bo nie jest.

ED: Przenoszę do odpowiedniego działu

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam pytanie, jak przemalować NL202, krok po kroczku, pogubiłem się w tym wszystkim i nie mogę znaleźć pliku .RPC :) Pomocy :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cały ten tutorial opiera się na Manach wbudowanych do OMSI. Każdy inny dodatkowy autobus to wolna amerykanka w tej kwestii i radzę pytać w wątkach dotyczących tych modeli.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

panowie kolega tworzy malowanie szczecin fg 2050 i chciałby dodać kleksy na szybie jak to zrobić

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Da ktoś do tego programu pliki edycji wyczyszczone z wlepek do sam tego nie mogę rozwiązać a innym też by się przydało :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

odnośnie tego programu mam taki mały problem.ponieważ zrobiłem tekstury na szyby ale mi ich nie wczytuje oto zdjęcia prosto z programu kombinowałem jak tylko idzie .od poradników po samowolkę  i nic . Proszę o pomoc .Lub osobę która jest w stanie zrobić takie coś. z góry dzięki za pomoc

34293efa3cec291fmed.jpg51539a2381124846med.jpgcdf886f4b69df325med.jpg

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chodzi o te Solarisy, malowanie szyb powinno znaleźć się w osobnym pliku, jest to dokładniej opisane w readme w jakim. Trzeba też wtedy uzupełnić wpis w .cti. No i przede wszystkim tekstury szyby nie wrzuca się w tym modelu do RepainToola.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To jaki program polecasz do solarisów ewentualnie jakiś poradnik krok po kroku.

681b9897cd7bad97med.jpg

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta